Πρώτο αμάξι, τι να διαλέξω;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Audiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


εγώ μαζί σου , αλλά με 10 χιλιάρικα , το πολύ-πολύ να πάρει audi ζάντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγώ μαζί σου , αλλά με 10 χιλιάρικα , το πολύ-πολύ να πάρει audi ζάντες
χα χαααααααααααααααααααααα..δεν ήξερα οτι πρέπει με 10 χιλιάρικα!!!!!!Λοιπόν τότε προτείνω το fiat 500..κι αυτό μου αρέσει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν σου αρέσει πάρε το 500. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
χα χαααααααααααααααααααααα..δεν ήξερα οτι πρέπει με 10 χιλιάρικα!!!!!!Λοιπόν τότε προτείνω το fiat 500..κι αυτό μου αρέσει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε άμα σου αρέσει, αυτό να πάρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είπες ότι σου αρέσει πολύ!!! Γι' αυτό στο είπα..
Το πρότεινε και άλλο μέλος. ;) Θα πάω να το δω.

Ε άμα σου αρέσει, αυτό να πάρει.:P

You got the point :P
:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Είσαι 19 χρονών κ θα πάρεις δικό σου αμαξάκι..μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πάντως να πας να το κοιτάξεις,είναι πολύ όμορφο αμάξι για μια κοπέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πληρωνεις τσμπα λεφτα για μοδα.και design για το 500..(σκαρι ka εχει.)
με την ιδια τιμη παιρνεις πολυ καλυτερα αυτοκινητα..

εγω οποτε βλεπω γυναικες-συνηθως- στο δρομο με το 500αρακι και σκαραβαιο καινουριο..τις κατατασσω αμεσως στις κότες-ψωνια..που παιρνουν το αυτοκινητο για φιγουρα και οχι για πραγματικη αξια του..


στην ιδια κατηγορια ανηκει και το μνι κουπερ καινουριο..

απλα μοδα κα ολα τα αλλα μετρια.....

σαν να παιρνουμε ρουχα..που φτασαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω σστα λεφτα που προτιθεσαι να δωσεις ψηφιζω το ford fiesta οπως ειχα γραψει!
το fiat συμφωνω με τον Αγγελο.... και μενα μονο για φιγουρα και στυλ μου φενεται οτι ειναι αυτο το αμαξι... ασε που για ταξιδια που το χριαζεσαι δεν νομιζωω να ειναι και η καλυτερη επιλογη.. αυτο πρεπει να ειναι ιδανικο για την πολη και για μικρες αποστασεις !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παρε ενα γερο αυτοκινητο μικρης κατηγοριας ,οχι σουπερ μινι(σαν το 500 ).. αλλα σαν το φιεστα,fabia, mazda 2,207 κλπ..
μικρο,,αλλα να πηγαινει και σε δρομο 1200-1400 κυβικα

τα mazda θεωρουνται πολυ γερα ..ισχυει?

στα μικρα γενικα θεωρουνται καλυτεροι οι γιαπωνεζοι παντως..ισως ειναι καλυτερα να ψαξεις εκει..

τα πεζο που μου αρεσουν εμενα πχ ειναι εξαιρετικα ίσως και τα καλυτερα συχνα σε οικογενειακες μπερλινες.. αλλα στα μικρα και οι γαλλοι ακομα συνεργαζονται συχνα με τους ιαπωνες..
εκαστος στο ειδος του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
πληρωνεις τσμπα λεφτα για μοδα.και design για το 500..(σκαρι ka εχει.)
με την ιδια τιμη παιρνεις πολυ καλυτερα αυτοκινητα..

εγω οποτε βλεπω γυναικες-συνηθως- στο δρομο με το 500αρακι και σκαραβαιο καινουριο..τις κατατασσω αμεσως στις κότες-ψωνια..που παιρνουν το αυτοκινητο για φιγουρα και οχι για πραγματικη αξια του..


στην ιδια κατηγορια ανηκει και το μνι κουπερ καινουριο..

απλα μοδα κα ολα τα αλλα μετρια.....

σαν να παιρνουμε ρουχα..που φτασαμε..

Το 500αράκι είναι χαριτωμένο αρκετά αλλά μόνο για μια έκδοσή του θα ενδιαφερόμουν η οποία δεν κυκλοφορεί. Είναι συλλεκτική. Δε σας λέω ποια θα με πάρετε με τις ντομάτες, αν δεν τη γνωρίζετε. :redface:
Mini θα έπαιρνα αν έβρισκα την παλιά τους έκδοση. Τρελαίνομαι με το παλιό. Είναι απίθανο. Επίσης δε μου αρέσει να κατηγοριοποιώ τους ανθρώπους. Καθένας είναι μοναδικός, κι ας έχει κάποια κοινά σημεία με κάποιον άλλον, οπότε ως προς αυτό διαφωνώ.

Καταλήξαμε σε Opel Corsa ή Suzuki Swift. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καταλήξαμε σε Opel Corsa ή Suzuki Swift. :)

από το σύνολο των ποστ σου , θα πρότεινα το Swift αν και αρχικά σου πρότεινα το corsa :redface:

εκαστος στο ειδος του..
και ο Στάρμπακς στον φραπέ του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Καταλήξαμε σε Opel Corsa ή Suzuki Swift. :)





Εμφανισιακά μου αρέσει περισσότερο το opelaki. Αν και η πρόταση του Μοrelo (ford fiesta) νομίζω ότι είναι καλύτερη και από τα δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
από το σύνολο των ποστ σου , θα πρότεινα το Swift αν και αρχικά σου πρότεινα το corsa :redface:
και εγω swift θα προτεινα...τα corsa εχουν φημη τουλαχιστον ως βαρια και αργοκινητα για μικρα..

τα suzuki μικρα θεωρουνται πιο αξιοπιστα ..
και πιο γερα και λιγοτερες ζημιες θεωρουνται τα daihatsu..

συνεχιζω βεβαια να πονταρω και σε mazda..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το corsa μου άρεσε περισσότερο :redface: Και μάλλον αυτό θα πάρουμε.. Θα πάει στο μηχανικό κι αν μας δώσει πράσινο φως μετά θα περάσει στα χέρια μου (ταλαίπωρο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ υπερβολικό 10-11 χιλιάρικα για πρώτο αυτοκίνητο. Σε κρίση βρισκόμαστε πρώτον και δεύτερον καλό είναι τα παιδιά να ξέρουν την αξία των χρημάτων. Εγώ στη θέση των γονιών σου θα σου έπαιρνα ένα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση.

(αλλά εγώ είμαι και πολύ αυστηρή:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν είδες, μεταχειρισμένο ψάχναμε κι εννοείται ότι δεν είναι καινούριο σε τέτοια τιμή. Το συμπέρασμα ότι δεν ξέρω την αξία των χρημάτων δε γνωρίζω από που προκύπτει. :confused: Οι γονείς μου νοιάζονται για 'μένα και θέλουν να είμαι ασφαλής στο δρόμο, επομένως κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Αν είδες, μεταχειρισμένο ψάχναμε κι εννοείται ότι δεν είναι καινούριο σε τέτοια τιμή. Το συμπέρασμα ότι δεν ξέρω την αξία των χρημάτων δε γνωρίζω από που προκύπτει. :confused: Οι γονείς μου νοιάζονται για 'μένα και θέλουν να είμαι ασφαλής στο δρόμο, επομένως κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.

Δε μιλούσα για σένα, το γενίκευσα. Δεν κατάλαβα οτι ψάχνετε μεταχειρισμένο, αλλά και πάλι αυτά τα λεφτά είναι κάπως σπατάλη.

Εγώ πήρα 2 μεταχειρισμένα αμάξια με δικά μου χρήματα.

Μην προσβάλλεσαι, κουβέντα κάνουμε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οκ.. Είναι που δε σας γνωρίζω και δε μπορώ να καταλάβω ποιος λέει τι και με ποια διάθεση :) Απλώς μπήκε σε αυτό το θέμα και νόμιζα πως το συμπέρασμά σου με συμπεριελάμβανε.
Είμαι φοιτήτρια, και δεν εργάζομαι, οπότε το να μπορέσω να πάρω αυτοκίνητο με δικά μου χρήματα αργεί για μερικά χρόνια. Ωστόσο όταν τα καταφέρω πίστεψέ η χαρά μου θα είναι διπλή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το corsa μου άρεσε περισσότερο Και μάλλον αυτό θα πάρουμε.. Θα πάει στο μηχανικό κι αν μας δώσει πράσινο φως μετά θα περάσει στα χέρια μου (ταλαίπωρο )
αντε με το καλο.:)

.ποιας χρονολογιας ειναι?
για να βρουμε φωτο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top