Καφέ, μπαρ και κλαμπ και πάλι καφέ...

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ε γιαυτο σας λεω meetinggggggggg!!!!!!!!

εσύ παιζι μ' ντεν φευγκει για τα ξένα;;;:hmm:

ή τα σε καρούμε κ σε αυτό το meeting (το ελπίζω γιατί την προηγούμενη φορά δεν έκατσε να μιλήσουμε:( )!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι καλο μ, φευκω, αλλα σα τσαναζυρισω παλι! ζε σα μεινω εκει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ε καλα τότες να γκιρισει το κυρια γκαι γκανονιζουμε γκαι για μιαν συνευρεσις!

ωχ! τα μπερδεψα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε γιαυτο σας λεω meetinggggggggg!!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


ε καλα τότες να γκιρισει το κυρια γκαι γκανονιζουμε γκαι για μιαν συνευρεσις!

ωχ! τα μπερδεψα!:P

Άλλος πίνει κι άλλος μεθάει σήμερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αχ παιδακια μου ζηλεψτε!
Δουλευω στην Αθηνα, μενω κοντα στην Αθηνα, απολαμβανω τα καλα της κλπ..
Αλλα το σπιτι μου ειναι στην εξοχη! Τεραστιος κηπος, 4 σκυλια, γειτονια με ησυχια, πουλακια, ποταμακι... Πολυτελειες!!
Χιχιχιχι! Πολυ μου αρεχει το πιτι μου!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Epote, είσαι το λιγότερο υπερβολικός. Επειδή έχω μεγαλώσει στην Κορινθία που από φύση thank the Lords of Kobol είχε μπόλικη και επειδή αυτή τη μπόλικη την είχα γυρίσει κυρίως μικρούλι παρέα με τους γονείς μου, μπορώ να διαβεβαιώσω τους πάντες ότι πρέπει να είναι πολύ στόκος κάποιος για να πάει να πατήσει σκ@τά ή να μην ξέρει να ξετινάξει ένα εντομάκι από το σβέρκο του (και σιχαίνομαι τα έντομα, αλλά ξέρω να τα διώχνω).

Από την άλλη, αυτά που λες για τον Ταϋγετο και τις άλλες εμπειρίες σου, τα ήθελες και τα έπαθες. Για μένα δεν είναι εκδρομή αυτό αλλά μαρτύριο. Τη φύση σου είπανε να απολαύσεις, όχι να το παίξεις Survivor: The Taygetus mountain, ούτε να το παίξεις Fear Factor στους παγετούς.

Όσο γι αυτά που λέει ο Δεμελένε, έχει δίκιο. Είμαι 23 ετών και έχω σαπίσει. Καφέ, παρτάκια στον Χ,Ψ φίλο και μια στις τόσες μπουζούκια. Βέβαια δεν έχω πόδια σα τα δικά σας για να κόβω μεγάλες βόλτες αλλά τουλάχιστον μια μικρή βολτίτσα θα έκανε τη δουλειά, ακόμα και με το αμάξι, τα Χριστούγεννα πήγα ορεινή Αρκαδία, άνοιξε το μάτι μου από τα χιονισμένα ελατάκια.:)

Αυτά στην επαρχία όμως. Στην Αθήνα περισσότερο θα κουραστείς για να πας στο Χ μέρος για να ξεκινήσετε τη βόλτα με το φίλο/φίλη σου, παρά απ' ότι να κάνεις τη συγκεκριμένη βόλτα. Εκεί είναι που έχει λίγο υπερβολή ο λόγος του Δεμελένε διότι δε το λαμβάνει υπόψιν του αυτό αλλά σε γενικές γραμμές έθιξε ωραίο θέμα σήμερα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι αλλο οφτοπικ!
e steki meeting εδω!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ναι είναι πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειχα την τύχη να πά για ραπελ στα φαράγγια του κισσαβου.... απίστευτη εμπειρια .... τέλεια μέρη...μακάρι να ξαναπάω καποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Από την άλλη, αυτά που λες για τον Ταϋγετο και τις άλλες εμπειρίες σου, τα ήθελες και τα έπαθες. Για μένα δεν είναι εκδρομή αυτό αλλά μαρτύριο. Τη φύση σου είπανε να απολαύσεις, όχι να το παίξεις Survivor: The Taygetus mountain, ούτε να το παίξεις Fear Factor στους παγετούς.
Με πρόλαβες.

Αυτά στην επαρχία όμως. Στην Αθήνα περισσότερο θα κουραστείς για να πας στο Χ μέρος για να ξεκινήσετε τη βόλτα με το φίλο/φίλη σου, παρά απ' ότι να κάνεις τη συγκεκριμένη βόλτα. Εκεί είναι που έχει λίγο υπερβολή ο λόγος του Δεμελένε διότι δε το λαμβάνει υπόψιν του αυτό αλλά σε γενικές γραμμές έθιξε ωραίο θέμα σήμερα.:clapup:
Κοίτα μιλάω για κάτι χαλαρό και εύκολο και όχι μόνο ξαναλέω για αυτό που έκανα εγώ. Η ένσταση μου είναι στο καφέ σαν μοναδικός τρόπος να περάσεις τον ελεύθερο σου χρόνο έξω από το σπίτι. Συνεπώς συγνώμη αλλά δεν βλέπω την υπερβολή.

Τώρα αν θελήσεις να πας κάπου εκτός Αθηνών που το κάνω γενικότερα ναι είναι ταλαιπωρία όπως και το καλοκαιρινό μπάνιο. Αλλά αυτά είναι πιο extreme καταστάσεις και όχι κάτι του τύπου πάμε μια βόλτα ρε φίλε να τα πούμε περπατώντας.

Πάντως αν προσέχεις λίγο τα μέρη και τις ώρες η έξοδος από Αθήνα δεν είναι τόσο τραγική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Και μένα μου αρέσει να πηγαίνω για περπάτημα. Έχω και μια φίλη που γουστάρει επίσης και ρίχνουμε βόλτες στο ιστορικό κέντρο, συζητάμε, χαλαρώνουμε. Αλλά βασικά επειδή αν περιμένω από τους φίλους μου σώθηκα, κι επειδή είμαι φυσιολάτρης, κάνω πεζοπορικές διαδρομές με άσχετα άτομα, σε ξέμπαρκες φάσεις. Όχι, ότι έχω πάει σε κανά δύσβατο μέρος,:P Νέστο, Βουραϊκό, ποταμάκια. Αλλά την βρίσκω. Και ράφτινγκ θέλω να κάνω και ανεμόπτερο, αλλά δεν βρίσκω παρέα. Αυτό βέβαια δεν είναι δικαιολογία.:whistle:

Βρε Demelene, αντί να γκρινιάζεις δεν γράφεσαι σε έναν ορειβατικό σύλλογο; Κάνουν πολλές εκδρομές, και κοντά και μακριά από την Αθήνα, και είναι ευκαιρία να γνωρίσεις άτομα με το ίδιο πάθος. Όντως, καφέ και μπαρ συνέχεια δε λέει, είμαστε και μιας ηλικίας.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα ρε!!!!
για ραφτινκ εδω!
καποτε το οργανωνα σχεδον μια φορα το δίμηνο, για όλο το χειμωνα, τα τελευταια χρονια κανεις δε πολυψηνεται -μονο ενας, αλλα ενας κι ενας κανουν δυο, οχι εξι.
και ραπελ, και parasailing, το καλοκαιρι, και πολλα! αντε, ψησου να παμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τον Μάρτιο έρχομαι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ράφτινγκ θέλω και εγώ. Καιρό τώρα.
Ορειβατικό σύλλογο είναι μια άποψη αν ποια έχω προπονήσεις το ΣΚ. Δεν έχω καμιά μανία με την φύση πέρα από το χρώμα. Απλά βαριέμαι την κονσερβοποιημένη ίδια διασκέδαση που όλοι τρέχουν από πίσω.

Ξέρεις κανένα πάντως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι ο Ορειβατικός Σύλλογος Αθηνών που ξέρω άτομα που πάνε εκεί (αρκετά μεγαλύτερα από εμάς πάντως) και διοργανώνει πολλά. Είναι και ένας άλλος με έδρα στο Μενίδι νομίζω που επίσης κάνει πολλές εκδρομές. Αλλά συνήθως είναι weekends.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ναι, αχαρνων! ορειβατικος αχαρνων νομιζω λεγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Νομιζω ο φιλος το εθεσε λαθος

Δεν ειναι απο την μια οι καφετεριες και απο την αλλη η εξοχη.Αντι για εξοχη υπαρχουν παρα πολλα πραγματα

Πραγματικα τις καφετερειες τις σιχαινομαι..Δεν βρισκω κατι το ενδιαφερον στο ολο σκηνικο.

Αντι για καφε κανε αλλα πραγματα.Πηγαινε για μπασκετ με τους φιλους σου.Κατσε το Σαββατο το βραδυ να δεις ταινια με την παρεα σου.Κατσε παιξε χαρτια στο σπιτι με την παρεα σου.Βγες εξω στην αυλη,η στην παραλια και κατσε να συζητας για τα αστρα,για αμπαλοφιλοσοδιες μεχρι τα μεσανυχτα.Τραβα για καμπινγ.

Πλεον ολοι τρεχουν σε καφετεριες.Οι γκομενες βαφονται και το παιζουν καποιες.Συζητηση εκτος ποδοσφαιρικων,γκομενοφλερτ δεν υπαρχει.

Αχ τι αθωες εποχες οι παλιες
https://www.youtube.com/watch?v=fDQTdobNtlQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Νομιζω ο φιλος το εθεσε λαθος

Δεν ειναι απο την μια οι καφετεριες και απο την αλλη η εξοχη.Αντι για εξοχη υπαρχουν παρα πολλα πραγματα

Πραγματικα τις καφετερειες τις σιχαινομαι..Δεν βρισκω κατι το ενδιαφερον στο ολο σκηνικο.

Αντι για καφε κανε αλλα πραγματα.Πηγαινε για μπασκετ με τους φιλους σου.Κατσε το Σαββατο το βραδυ να δεις ταινια με την παρεα σου.Κατσε παιξε χαρτια στο σπιτι με την παρεα σου.Βγες εξω στην αυλη,η στην παραλια και κατσε να συζητας για τα αστρα,για αμπαλοφιλοσοδιες μεχρι τα μεσανυχτα.Τραβα για καμπινγ.

Πλεον ολοι τρεχουν σε καφετεριες.Οι γκομενες βαφονται και το παιζουν καποιες.Συζητηση εκτος ποδοσφαιρικων,γκομενοφλερτ δεν υπαρχει.

Αχ τι αθωες εποχες οι παλιες
https://www.youtube.com/watch?v=fDQTdobNtlQ

αυτό το τραγούδι να παρέλειπες στο ελπιδοφόρο ποστ σου , και θα σε κέρναγα καφέ
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
αυτό το τραγούδι να παρέλειπες στο ελπιδοφόρο ποστ σου , και θα σε κέρναγα καφέ
:)
Το ειδος μουσικης δεν σε αρεσε η κατι αλλο?

Γιατι στο βιντεοκλιπ φενετε αυτο που λεω περι αθωας εποχης.Ακομα και οι σκηνες της ραπ μουσικης ηταν αθωες

Y.Σ.Δεν πινω καφε :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$tel!0$

Νεοφερμένος

Ο $tel!0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Θα ήθελα να αναφέρω και 'γω κάτι...Επειδή τυχαίνει να βρίσκομαι μέσα σε μια παρέα όπου λατρεύει το clubbing,γέννηθηκε για το clubbing,μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία: Γιατί η νεολαία πρέπει να καταφεύγει τόσο σύχνα σε nightclubs; Θέλω να πω πέρα από κάποια Πρωτοχρονιά,Ανάσταση ή κάποια γιόρτη,γιατί να γίνεται το δεύτερο σπίτι μας...Δε λέω σίγουρα είναι ένας τρόπος ψυγαγωγίας αλλά δε λέει κάθε τρεις και λίγο...Τολμώ να ομολογήσω πώς δεν είμαι και απ'τους φανατικούς του clubbing,και αυτό διότι δεν θεώρω τα clubs ένα μέρος κατάλληλο για να συγκεντρωθεί μια παρέα και να πει τα νέα της...Απ'τη μια η δυνατή μουσική που δεν ακούς καν εσύ ο ίδιος τι λες,το στριμοξίδι που επικρατεί και ο χαμός είναι μερκοί απ'τους λόγους για τους οποίους δεν τρελαίνομαι για clubbing χωρίς βέβαια να θέλω να απαξιώσω τον χώρο.
Οπότε θα καταλήξω πως σαν επιλογές εξόδου θα προτιμούσα τουλάχιστον εγώ,ίσως κινηματογράφο,θέατρο,μια απλή βόλτα όπως μερικοί λένε ή ακόμα και έναν καφέ

(Υ.Γ. Ζητώ συγνώμη γιατί ίσως να ξέφυγα απ'το γενικό θέμα και να εστίασα ιδιαίτερα στο clubbing...απλά άποψη)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top