Προτάσεις για δουλειά

trifyllenia

Νεοφερμένος

Η trifyllenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Thank you guys all of you για τις απαντήσεις!
Θυμάμαι βασικά και τα λόγια του dt ο οποίος είχε πει πως αν δε κάτσεις να λιώσεις μόνος σου δεν έχει κανένα νόημα....
Τέλος πάντων..Το μέλλον θα δείξει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
σόρυ Michelle, ήταν όντως παρεξηγήσιμα τα λεγόμενά μου.
απλά μη ξεχνάς ότι η php ενώ προσφέρει πολλές δυνατότητες, δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ strict όσον αφορά τον κώδικα, με άμεση συνέπεια να μπορείς να γράψεις το ίδιο ακριβώς πράγμα είτε χρησιμοποιώντας 10 γραμμές είτε 100. και δεν σε υποχρεώνει ΚΑΘΟΛΟΥ να γράψεις OOP κώδικα, πράγμα που ναι μεν είναι πολύ καλό για κάποιον που απλά θέλει να γράψει μια απλή web application (ας μην αμελούμε και το γεγονός ότι ο Rasmus Leedorf αρχικά ονόμασε τη γλώσσα PHP tools == Personal Home Page tools), αλλά δεν την καθιστά γλώσσα μέσω της οποίας θα μάθεις ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ προγραμματισμό και ανάλυση (με όλη την αυστηρή έννοια της λέξης). δεν αντιλέγω ότι PHP rulez:D εν τέλει, ίσως να ήταν λάθος η λέξη 'παπάδες' που χρησιμοποίησα, θα έπρεπε να το αποκαλέσω 'robust web application'. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
OOP rulez :panwkatw::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
προσφατα αλλαξα δουλεια, ναι μεν στο αντικειμενο μου αλλα εντελως αλλη θεση, εκει που ημουν μηχανικος συστηματων εγινα ξαφνικα υπευθηνος μηχανογραφησης σε μεγαλο ομιλο, και νομιζωντας οτι τα ειχα δει ολα απο αποψη μπαχαλου σε τμημα ΙΤ πολυ γρηγορα καταλαβα οτι ουτε τα μισα δεν εχω δει. Ενα μηνα τωρα προσπαθω να βγαλω ακρη ποιο κτιριο εχει ποιο δικτυο και παει λεγοντας, αλλα που θα παει θα στρωσουν χαρακτηρα εδω μεσα :devil:

να σειμειωσω οτι ΔΕΝ σπουδασα πληροφορικη, σπουδασα κατι αλλο εντελως, αλλα η πληροφορικη ηταν και ειναι χομπυ μου και θα ελεγα σε ολους να μην πιασουν δουλεια σε αντικειμενο που δεν το αγαπανε ( δυσκολα το ξερω αλλα πρεπει να το παλεψουμε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Χωρίς προφανώς να θέλω να σε προσβάλλω, πώς γίνεται να σε προσέλαβαν "σε μεγαλο ομιλο" χωρίς να είναι το αντικείμενο των σπουδών σου αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Χωρίς προφανώς να θέλω να σε προσβάλλω, πώς γίνεται να σε προσέλαβαν "σε μεγαλο ομιλο" χωρίς να είναι το αντικείμενο των σπουδών σου αυτό;
Έχεις ακόμα πολλά να μάθεις μικρούλη μου ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Χωρίς προφανώς να θέλω να σε προσβάλλω, πώς γίνεται να σε προσέλαβαν "σε μεγαλο ομιλο" χωρίς να είναι το αντικείμενο των σπουδών σου αυτό;

Γιατί πέρα απο τα πτυχία χρειάζεται να είσαι και καλός στον τομέα σου;)
Υπάρχουν πολλές παρόμοιες περιπτώσεις ανθρώπων που άλλο σπούδασαν κι άλλο κατέληξαν να κάνουν απλά γιατί ήταν καλύτεροι κι αποτελεσματικότεροι(με λίγα λόγια τους ενδιέφερε περισσότερο) στο "άλλο".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Υπάρχουν πολλές παρόμοιες περιπτώσεις ανθρώπων που άλλο σπούδασαν κι άλλο κατέληξαν να κάνουν :)

Όσο για αυτό σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ναι... προφανώς... αλλα άμα δεν έχεις πτυχίο, πως μπορείς να τους πείσεις πως είσαι ο κατάλληλος για μια δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
ναι... προφανώς... αλλα άμα δεν έχεις πτυχίο, πως μπορείς να τους πείσεις πως είσαι ο κατάλληλος για μια δουλειά;

Θα σου αντιστρέψω την ερώτηση:
Αν έχεις πτυχίο πως μπορείς να πείσεις ότι είσαι κατάλληλος για τη δουλειά;

Η απάντηση και στις δύο περιπτώσεις είναι μία.Συνήθως οι γνώσεις σου τεστάρονται στην συνέντευξη κι αν τους ικανοποιούν σε παίρνουν.Μετά αποδεικνύεις την αξία σου μέσα απο την δουλειά σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Θα σου αντιστρέψω την ερώτηση:
Αν έχεις πτυχίο πως μπορείς να πείσεις ότι είσαι κατάλληλος για τη δουλειά;

Η απάντηση και στις δύο περιπτώσεις είναι μία.Συνήθως οι γνώσεις σου τεστάρονται στην συνέντευξη κι αν τους ικανοποιούν σε παίρνουν.Μετά αποδεικνύεις την αξία σου μέσα απο την δουλειά σου:)

σωστό αυτό... Δεν το είχα σκεφτεί
[off_topic] Επειδή οι απαντήσεις πέφτουν σε ταχύτητα IRC, διαβάζω αρχαία τώρα, μην ανησυχείτε που δεν θα απαντώ για λίγη ώρα :P [/off_topic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Χωρίς προφανώς να θέλω να σε προσβάλλω, πώς γίνεται να σε προσέλαβαν "σε μεγαλο ομιλο" χωρίς να είναι το αντικείμενο των σπουδών σου αυτό;

τον αλλο μηνα κλεινω τα 35, αλλα ασχολουμαι με την πληροφορικη απο την δικια σου ηλικια, η εμπειρια μετραει πολυ σημερα, για να δωσεις λυσεις αμεσες δεν ειναι απαραιτητο να εχεις πτυχιο που να λεει οτι μπορεις να δωσεις την λυση. Να φανταστεις οτι στον ομιλο που ειμαι τωρα οταν εστειλα το βιογραφικο μου στην ενοτητα σπουδες δεν εβαλα το πτυχιο μου μεσα, και στην πρωτη απο της 5 συνεντευξεις με ρωτησαν γιατι, και η απαντηση μου ηταν απλη - γιατι δεν εχει σχεση με το αντικειμενο της δουλειας μου.


οπως ειπα και στο πρωτο μου post, για να κανεις μια δουλεια καλα πρεπει να την αγαπας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Συμφωνώ με Hunter... η εμπειρία και οι συστάσεις παίζουν πάρα πολύ σημαντικό ρόλο...

Ο ιτ που είχαμε εμείς ούτε είχε σπουδάσει κάτι ούτε κάποιο χαρτί είχε, κι ομως είναι κορυφαίος !!!

Forza MIKE!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Σε Τμήμα Υποστήριξης Λογισμικού: Πρέπει να είσαι λίγο αναίσθητος, γιατί ακούς κάποιες φορές κουλά (π.χ. "ποια είναι η επιφάνεια εργασίας;"), δεν καταλαβαίνουν (οι πελάτες) τι τους λες και πρέπει να το πεις 5 φορές και επίσης σου βάζουν (οι ίδιοι) τις φωνές, γιατί δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Επίσης, πρέπει να είσαι άνετος με τα τηλέφωνα, αλλιώς δε θα σου αρέσει κάθε φορά που κάνει ντριιιιιιιιιιιιιιιιιιν. Τέλος, δεν ξέρεις κάθε φορά τι θα σου τύχει: από το πιο απλό, έως το "γιατί μου πετάγεται αυτό το run time error στα μούτρα;" - και πού να ξέρω εγώ κυρία μου; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
λοιπον σερβιτορα ,πολυ ορθοστασια ,πωλητρια το ιδιο απλα στα πρηζει και το αφεντικο σου να κολλας στις πελατισσες μπας και αγορασουν τιποτα ,τα λεφτα λιγα.φρουτακια σαν σερβιτορα η server παρα πολυ καλα λεφτα αρκει να αντεχεις στο κλιμα,δηλαδη τζογαδοροι με νευρα που χανουν,χαμενοι που σου τη πεφτουν κ.τ.λ. αλλα τα χρηματα ειναι πολλα οποτε τα αντεχεις τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zatelis

Νεοφερμένος

Ο zatelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτό που θα προτείνω εγώ σε όσους πραγματικά ενδιαφέρονται για συμπληρωματικό εισόδημα, μιας και οι δουλειές γενικότερα έχουν το μαύρο τους το χάλι στην Ελλάδα, είναι αυτό που έκανα κι εγώ και η γυναίκα μου, ψάχνοντας να βρώ δουλειά και εισόδημα. Επειδή, για λόγους διαφημιστικούς δεν μπορώ να δημοσιεύσω ονόματα και εταιρίες, όποιος και όποια κοπέλα ενδιαφέρεται πραγματικά για ένα συμπληρωματικό εισόδημα που μπορεί να φτάσει και το επίπεδο ενός καλού μισθού ας επικοινωνήσει μαζί μου, στέλνοντας μου ένα e-mail για να τον/την ενημερώσω σχετικά και όσο λεπτομερώς επιθυμεί. Εδώ θα αναφέρω μόνο γενικά πράγματα, αφενός μεν για να μην χάσουν το χρόνο τους όσοι δεν ενδιαφέρονται και να κατατοπιστούν αρχικά οι ενδιαφερόμενοι, αφετέρου δε, γιατί όπως είπα πρίν δεν θέλω να αποκλειστώ λόγω διαφημιστικού περιεχομένου.
Κατά κύριο λόγο, η απασχόληση αυτή που προτείνω, αφορά γυναίκες μιας και πρόκειται για γνωστή φίρμα καλλυντικών. ΔΕΝ αποκλείονται οι άντρες και ζωντανή απόδειξη είναι ο υπογράφων το παρόν, καθώς υπάρχουν και προϊόντα που απευθύνονται σε άντρες. Η εγασία είναι καθόλα νόμιμη, προς αποφυγή οποιονδήποτε παραξηγήσεων. Πρόκειται για dealer προώθησης προϊόντων απο την υπ'αριθμόν 1 εταιρία κατευθυνόμενης πώλησης στον κόσμο. Οι dealers αμοίβονται με ποσοστά επί των πωλήσεων απασχολούμενοι όσο θέλουν. Είναι δουλειά που γίνεται στον ελεύθερο χρόνο, πολύ εύκολα, χρησιμοποιώντας τηλέφωνο,fax, ή διαδίκτυο και πραγματικά δίνει ένα αυξανόμενο διαρκώς εισόδημα καθώς έχει καθημερινά όλο και μεγαλύτερη απήχηση.
Για να μην νομίσετε ότι σας δουλεύω, η δική μου βασική δουλειά είναι τοπογράφος και της γυναίκας μου λογίστρια. Ξεκινήσαμε πριν ενάμιση περίπου χρόνο, απογοητευμένοι απο την γενική οικονομική κρίση συμπληρώνοντας το εισόδημα μας με ένα μικρό κέρδος. Σήμερα έχει φτάσει στο επίπεδο του μισθού και αυξάνεται συνέχεια.
Οποιος και όποια πραγματικά ενδιαφέρονται, ας επικοινωνήσουν μαζί μου για να τους ενημερώσω αναλυτικότερα, υποβάλλοντας όποιες ερωτήσεις θέλετε,και θα απαντήσω χωρίς καμία απολύτως υποχρέωση.
E-mail επικοινωνίας : zatelis3260@hotmail.co.uk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αυτό που θα προτείνω εγώ σε όσους πραγματικά ενδιαφέρονται για συμπληρωματικό εισόδημα, μιας και οι δουλειές γενικότερα έχουν το μαύρο τους το χάλι στην Ελλάδα, είναι αυτό που έκανα κι εγώ και η γυναίκα μου, ψάχνοντας να βρώ δουλειά και εισόδημα. Επειδή, για λόγους διαφημιστικούς δεν μπορώ να δημοσιεύσω ονόματα και εταιρίες, όποιος και όποια κοπέλα ενδιαφέρεται πραγματικά για ένα συμπληρωματικό εισόδημα που μπορεί να φτάσει και το επίπεδο ενός καλού μισθού ας επικοινωνήσει μαζί μου, στέλνοντας μου ένα e-mail για να τον/την ενημερώσω σχετικά και όσο λεπτομερώς επιθυμεί. Εδώ θα αναφέρω μόνο γενικά πράγματα, αφενός μεν για να μην χάσουν το χρόνο τους όσοι δεν ενδιαφέρονται και να κατατοπιστούν αρχικά οι ενδιαφερόμενοι, αφετέρου δε, γιατί όπως είπα πρίν δεν θέλω να αποκλειστώ λόγω διαφημιστικού περιεχομένου.
Κατά κύριο λόγο, η απασχόληση αυτή που προτείνω, αφορά γυναίκες μιας και πρόκειται για γνωστή φίρμα καλλυντικών. ΔΕΝ αποκλείονται οι άντρες και ζωντανή απόδειξη είναι ο υπογράφων το παρόν, καθώς υπάρχουν και προϊόντα που απευθύνονται σε άντρες. Η εγασία είναι καθόλα νόμιμη, προς αποφυγή οποιονδήποτε παραξηγήσεων. Πρόκειται για dealer προώθησης προϊόντων απο την υπ'αριθμόν 1 εταιρία κατευθυνόμενης πώλησης στον κόσμο. Οι dealers αμοίβονται με ποσοστά επί των πωλήσεων απασχολούμενοι όσο θέλουν. Είναι δουλειά που γίνεται στον ελεύθερο χρόνο, πολύ εύκολα, χρησιμοποιώντας τηλέφωνο,fax, ή διαδίκτυο και πραγματικά δίνει ένα αυξανόμενο διαρκώς εισόδημα καθώς έχει καθημερινά όλο και μεγαλύτερη απήχηση.
Για να μην νομίσετε ότι σας δουλεύω, η δική μου βασική δουλειά είναι τοπογράφος και της γυναίκας μου λογίστρια. Ξεκινήσαμε πριν ενάμιση περίπου χρόνο, απογοητευμένοι απο την γενική οικονομική κρίση συμπληρώνοντας το εισόδημα μας με ένα μικρό κέρδος. Σήμερα έχει φτάσει στο επίπεδο του μισθού και αυξάνεται συνέχεια.
Οποιος και όποια πραγματικά ενδιαφέρονται, ας επικοινωνήσουν μαζί μου για να τους ενημερώσω αναλυτικότερα, υποβάλλοντας όποιες ερωτήσεις θέλετε,και θα απαντήσω χωρίς καμία απολύτως υποχρέωση.
E-mail επικοινωνίας : zatelis3260@hotmail.co.uk



χαχαχα
"Go Diamond" :P


υγ. καλό καλοκαίρι φιλάρα. και καλά κρασιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα έστελνα τις απορίες μου με μέιλ , αλλά πρώτον για να μην απαντάς τα ίδια πολλές φορές και δεύτερον επειδή δεν έχω μέιλ , τις παραθέτω εδώ :

Αυτό που θα προτείνω εγώ σε όσους πραγματικά ενδιαφέρονται για συμπληρωματικό εισόδημα, μιας και οι δουλειές γενικότερα έχουν το μαύρο τους το χάλι στην Ελλάδα, είναι αυτό που έκανα κι εγώ και η γυναίκα μου
αρμέξατε ο καθένας την πεθερά του άλλου ;

Επειδή, για λόγους διαφημιστικούς δεν μπορώ να δημοσιεύσω ονόματα και εταιρίες
ντάξει , υποθέτω ότι θα ντρέπεσαι και λίγο - άντε να παραδεχτεί κάποιος ότι δουλεύει στην EisagwgaiEksagwgaiApoKina ή FitikaKallintikatouMparmpaStathi ή θυγατρική με μέτοχο τον Αντρίκο Παπανδρέου(άσχετο)

όποιος και όποια κοπέλα ενδιαφέρεται πραγματικά για ένα συμπληρωματικό εισόδημα που μπορεί να φτάσει και το επίπεδο ενός καλού μισθού ας επικοινωνήσει μαζί μου
λεπόν , θα επικοινωνήσω πάραυτα , καθότι από μικρός ονειρευόμουν να γίνω εισοδηματίας

ΔΕΝ αποκλείονται οι άντρες και ζωντανή απόδειξη είναι ο υπογράφων το παρόν, καθώς υπάρχουν και προϊόντα που απευθύνονται σε άντρες
έτσι έτσι να μην μας την λένε και οι ψευτοκουλτουριάρηδες και οι αναρχοφεμινίστριες του φόρουμ που αλωνίζουν ελεύθερα παρά τις περιπολίες των αγγέλων

Η εγασία είναι καθόλα νόμιμη, προς αποφυγή οποιονδήποτε παραξηγήσεων
τώρα αυτό για καλό το λες ; πού πας ρε καραμήτρο-ζατέλη στην ελλαδίτσα ;

Πρόκειται για dealer προώθησης προϊόντων απο την υπ'αριθμόν 1 εταιρία κατευθυνόμενης πώλησης στον κόσμο
πίτσα θα παραδίδουμε κατ' οίκον ;

Είναι δουλειά που γίνεται στον ελεύθερο χρόνο, πολύ εύκολα, χρησιμοποιώντας τηλέφωνο,fax, ή διαδίκτυο και πραγματικά δίνει ένα αυξανόμενο διαρκώς εισόδημα καθώς έχει καθημερινά όλο και μεγαλύτερη απήχηση
-γειά σας , από την ΑΕκολοχαρτέξ τηλεφωνώ , είστε ευχαριστημένοι από το χαρτί που χρησιμοποιείτε ;
-ρε άστοδιάλο μεσημεριάτικο

Για να μην νομίσετε ότι σας δουλεύω, η δική μου βασική δουλειά είναι τοπογράφος και της γυναίκας μου λογίστρια
για να μην νομίζετε ότι κοροιδεύω , η δική μου βασική δουλειά είναι τρόλερ και της γυναίκα μου να βρίζει μεσημεριάτικα στο τηλέφωνο

Ξεκινήσαμε πριν ενάμιση περίπου χρόνο, απογοητευμένοι απο την γενική οικονομική κρίση
α ρε πρετεντέρη , να ξερες πόσο έβλαψες την χώρα

συμπληρώνοντας το εισόδημα μας με ένα μικρό κέρδος. Σήμερα έχει φτάσει στο επίπεδο του μισθού και αυξάνεται συνέχεια
εύχομαι να φτάσει και επίπεδα βασικού μισθού κκε

Οποιος και όποια πραγματικά ενδιαφέρονται, ας επικοινωνήσουν μαζί μου για να τους ενημερώσω αναλυτικότερα, υποβάλλοντας όποιες ερωτήσεις θέλετε,και θα απαντήσω χωρίς καμία απολύτως υποχρέωση.
E-mail επικοινωνίας : zatelis3260@hotmail.co.uk
πάω να φτιάξω μέιλ (για να παίζουμε σκάκι στο μσν)

π.σ.

όλα είναι φλου , φλου , φλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,822 μηνύματα.
ΙΔΑΝΙΚΑ, θα ήθελα μετά τον Σεπτέμβρη να βρω μια δουλειά, αλλά δεν ξέρω ΤΙ. δεν έχω ξανά δουλέψει και αυτό είναι τεράστιο μείον αφού παντού ζητάνε προϋπηρεσίες... θέλω να κάνω και την πρακτική στη θεατρικών, αλλά δεν κρέμομαι με τίποτα από αυτό... Τι θα μου προτείνατε να κάνω σαν πρώτη δουλειά; Δεν με ενοχλούν οι ώρες, ας είναι και πολλές και καθημερινά. Απλά θα ήθελα να έχει καλά χρήματα, ώστε να μπορέσω μετά από 3-4 μήνες που θα σταθεροποιηθεί να ζήσω και λίγο μόνη μου
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Άνοιξε τις αγγελίες και κοίτα στην περιοχή σου. Καλά λεφτά χωρίς προϋπηρεσία και στην ηλικία σου μόνο σε κτήρια με κόκκινα φωτάκια θα βγάλεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top