Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Tasos tull

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Στο e-steki και ιδιαίτερα στο σεξουαλικό-ερωτικό μας φόρουμ δεν πάσχουμε από καθωσπρεπισμό, δεν έχουμε ταμπού, δεν κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας κοκκινίζοντας σαν τις στερημένες θεούσες, δεν παριστάνουμε ότι λοιδορούμε εκείνο που κατάβαθα ποθούμε. Έχουμε καταφέρει να χειριστούμε θέματα όπως ο ομαδικός έρωτας, το swinging, ο ερεθισμός του αντρικού πρωκτού και άλλα, ακόμη πιο πιπεράτα, με χιούμορ, αλλά και με ευπρέπεια, όπως ταιριάζει σε καλλιεργημένους και προχωρημένους ανθρώπους, οι οποίοι αποτελούν το target group μας, από της ιδρύσεως του site.

Όλα τα μηνύματα εκτός από το εναρκτήριο, οδηγήθηκαν στα εκτός θέματος για λόγους σεβασμού του επιπέδου της συζήτησης και γενικότερα της παράδοσης του χώρου μας. Θα παρακαλούσα τους φίλους συνομιλητές να επιδείξουν την απαραίτητη ωριμότητα και να ν' απαντήσουν στο θέμα όπως αρμόζει σε μέλη του e-steki ή να μην απαντήσουν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αφηστε τους ανθρωπους να εκφραστουν ελευθερα ..... διακρινω στο θεμα αυτο σημαδια χουλιγκανισμου . χαχαχαχαχ

εξαλλου ο φιλος tasos tull εξεφρασε ενα συναισθημα θα ελεγα . ειναι αδικο να μην υπαρχουν απαντησεις και να γινει μια συζητηση με σκοπο τις πληροφοριες .

παντα με σεβασμο προς τον αναγνωστη βεβαιως βεβαιως .

και φυσικα η πισω πορτα ειναι χρησιμη και λειτουργικη .

ο αγροτης που ερχεται απο το χωραφι απο ποια πορτα μπαινει στο σπιτι λετε εσεις ? μα φυσικα απο την πισω πορτα για να μην λερωσει την κυρια εισοδο και φωναζει η νοικοκυρα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας. ;)

Αφου λοιπον σου αρεσε τοσο, το συνεχιζεις; Η μονο με αυτην την κοπελα σου βγηκε αυτη η επιθυμια;

Παντος σε καταλαβενω, ειναι απιστευτο και σαν αισθηση και σαν συναισθημα! Και ιδικα αν ολοκληρωσεις μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια εγω π δοκιμασα μια φορα να του βαλω δαχτυλο κατα τν πραξη ηχαμε ενα ηχιτικο ατυχημα
κ εκτος αυτου τελικα δν ηξερε αν του αρεσε η οχι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
νομίζω ότι είναι απ τα πράγματα που δε θα κάνω ποτέ στο sex...αυτό δηλαδή λέω προς το παρον...και ελπίζω να μην αλλάξω και γνώμη....
είναι θέμα ιδεολογίας....
ο πρωκτός μας ανοίγει μόνο για να βγαίνουν πράγματα όχι για να μπαίνουν...έτσι μας έφτιαξε ο καλός θεούλης... εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...:);)


Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,853 μηνύματα.
είναι θέμα ιδεολογίας....
Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! :P Δικαιοσύνη! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...

νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....

Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! :P Δικαιοσύνη! :hehe:


νομίζω ότι δε σε πολυκατάλαβα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....

Δεν διαφωνω, αλλα εσυ ειπες οτι το ευχαριστιεσε και αλλιως... Και με τον πιο απλο τροπο να γινει, εγω προσωπικα το ευχαριστιεμε, οποτε με την δικη σου λογικη, αφου το ευχαριστιεμε και στην πιο απλη του μορφη, δεν θα επρεπε ουτε αλλες στασεις να δοκιμασω, ουτε οπιοδηποτε αλλο παιχνιδι...
Τωρα που μπορει να χωρεσει ιδεολογια σε ενα τετιο θεμα δεν ξερω, αλλα ακομα και αν χωραει, γιατι να μπει; Το θεμα ειναι να περνας καλα! Και αν δεν δοκιμασεις οτι ιδεα σου ερθει ισως χασεις καλες εμπειριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....


Χμμ... Μην μου πεις οτι νομιζεις πως να το κανεις μια φορα θα τα κανεις πανω σου μια ζωη, γιατι δεν ισχυει..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Για μια φορά....δε ξέρω δε νομίζω να κρατάει και πολύ η ακράτεια....αλλά όσο και να κρατάει δε θα το άντεχα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ακρατια ειναι μυθος... Δεν ξερω που το ακουσες η το διαβασες... Πρεπει να γινει υπερβολικα πολλες φορες και με λαθος τροπο για να συμβει κατι τετιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το δοκίμασα για πρώτη φορά πρόσφατα, αλλα δεν ενθουσιάστηκα καθόλου... Πολύς κόπος και δεν υπήρχε η ζεστασιά που υπάρχει αλλού. Δεν γλιστράει κιόλας (για αυτό υπάρχουν τα λιπαντικά αλλά δεν χρησιμοποιήσαμε) και είναι τόσο στενά που περνάει το όριο της ωραίας αίσθησης. Και φοβόμουν και λίγο τι χρώμα θα έχει το προφυλακτικό βγαίνοντας... (ευτυχώς δεν είχε κάτι τρομακτικό!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???


Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmostos

Νεοφερμένος

Ο aprosarmostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
- Μπαμπαααά,σήμερα είχα την πρώτη μου σεξουαλική εμπειρία.
- Α,ναι; Κάτσε γιε μου να μου τα πεις...
- Δεν μπορώ, μπαμπά...Πονάει ο κ@λος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!

Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?:confused:
Τα bondage ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?:confused:
Τα bondage ??

E προφανος...:P Αλλιως γιατι να τον λεγανε μαζοχισμο;.. :P

Bondage ειναι το δεσιμο... Με οπιως τροπο θες εσυ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top