Πληροφορίες για ταξίδια

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αυτά είναι μάλλον υπερβολικά....
εγώ όταν είχα πάει αμερική, είχα δώσει τις φωτό μόνο στο πρακτορείο και το παλιο διαβατήριο και τα είχαν ετοιμάσει όλα αυτοι

αληθεια;:worry:
εγω ξερω οτι τα πρακτορεια δεν αναλαμβανουν να βγαλουν βιζα....ποσα χρονια πριν εγινε αυτο κουε; πριν το χτυπημα της 11 σεπτεμβριου στην αμερικη; απο τοτε και μετα ισχυουν αυτα που σου λεω...μηπως αλλαξαν τα πραγματα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κουε δεν πληρωσες τιποτα αλλο? παραβολο η κατι?

μα ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι για αυτο ακριβως το λογο βγηκαν τα ΝΕΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΑ.... για να μη χρειαζεται βιζα για αμερικη... αλλα... :emotikonpoytonpaizei:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αληθεια;:worry:
εγω ξερω οτι τα πρακτορεια δεν αναλαμβανουν να βγαλουν βιζα....ποσα χρονια πριν εγινε αυτο κουε; πριν το χτυπημα της 11 σεπτεμβριου στην αμερικη; απο τοτε και μετα ισχυουν αυτα που σου λεω...μηπως αλλαξαν τα πραγματα...:worry:


:hmm: η αλήθεια είναι είχα πάει πριν την 11η....
και ναι, είχα πληρώσει και τα παράβολα (σορρυ ρε Τζιοβάνα :P)

Πάντως νομίζω ότι ένα τηλεφώνημα σε ένα μεγάλο πρακτορείο θα μας διαφωτίσει :P

Επιπλέον πήγε πρόσφατα και η dooo.... αν το δει το θέμα θα μας πει κι αυτή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε καταλαβα γιατι λες σορι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δε πάει το πρακτορείο πια για βίζα, ξεχάστε το:P αυτοπροσώπως θα πάτε, αλλά θα είναι έτοιμο την επόμενη το διαβατήριο..άρα μάνια, μια διανυκτέρευση στην αθήνα χρειάζεται. Με το κούριερ εν ξέρω τι παίζει, καλύτερα ένα τηλεφώνημα στην πρεσβεία για παραιτέρω λεπτομέρειες.
https://www.usembassy.gr/vi/index.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δε πάει το πρακτορείο πια για βίζα, ξεχάστε το:P αυτοπροσώπως θα πάτε, αλλά θα είναι έτοιμο την επόμενη το διαβατήριο..άρα μάνια, μια διανυκτέρευση στην αθήνα χρειάζεται. Με το κούριερ εν ξέρω τι παίζει, καλύτερα ένα τηλεφώνημα στην πρεσβεία για παραιτέρω λεπτομέρειες.
https://www.usembassy.gr/vi/index.html

αρα καλα τα ειπα εγω πιο πανω.:worry:
ολοκληρη διαδικασια για να πας αμερικη και μονο για την ελλαδα ισχυει κατι τετοιο οχι για την υπολοιπη ευρωπαικη ενωση.... τι να λεμε τωρα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ολοι καλα τα παμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σιγά τη διαδικασία. πιο πολύ να σας καίνε τα 80 ευρώ στην τράπεζα πειραιώς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εστειλες-επικοινωνησες με γραφεια να σου στειλουν τα φυλλαδια τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η Βίζα για Αμερική βγαίνει μονο αυτοπροσώπως, σου περνούν αποτυπώματα και συνέντευξη. Για Αίγυπτο και τέτοια ναι, τι βγάζει το πρακτορείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
εστειλες-επικοινωνησες με γραφεια να σου στειλουν τα φυλλαδια τους;


Περιμένω απαντήσεις θα στήλω και σε άλλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
για τενεριφη χρειαζεσε? visa?

εχει παει κανεις?
ξερει κανεις να μου πει τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η Τενερίφη είναι Ισπανία, οποτε ΕΕ, οποτε εννοείται δεν βγάζεις βίζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε σιγα μη χρειαζεσαι βιζα για ισπανια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ωραια ξεπερναμε την .... ερωτηση μου... κ λεμε....
ξερει κανεις πληροφοριες για Νοεμβριο η Γεναρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι, ειναι μηνες του ετους και οι δυο.
























:P
τι ρωτας καλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
για την Τενεριφη ρε κοπελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Xαχαχα

Η Τενερίφη είναι Αφρική, ουδεμία σχέση με Ισπανία και Ευρώπη.

Τι ακριβώς πληροφορίες θέλεις Κακερλακ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδια η Τενεριφη δεν ειναι στα καναρια νησια τα οποια ειναι στην ισπανια μην με τρελενετε

θελω να μαθω για τον καιρο ιανουαριο η νοεμβριο...
τιμες,tips k οτι αλλο τεσπα εχετε να μου πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Πλάκα κάνω προφανώς απλά εννοούσα ότι δεν έχει καμία σχέση ούτε κλιματολογικά, ούτε σαν νοοτροπία ανθρώπων κτλ με την υπόλοιπη Ισπανία. Αν δεις και τα καναρια στο χάρτη θα καταλάβεις γιατί. Όταν βρω χρόνο θα γράψω κάποια πράγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top