Φιλί μετά από στοματικό

Φιλί μετά από στοματικό

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
  • Ναι ... μάλλον

    Ψήφοι: 8 11.0%
  • Όχι ιδιαίτερα...

    Ψήφοι: 4 5.5%
  • Φυσιολογικό κι επόμενο!

    Ψήφοι: 38 52.1%
  • Αηδία!

    Ψήφοι: 11 15.1%
  • Εξαρτάται από το πόσο εξοικειωμένοι είμαστε.

    Ψήφοι: 12 16.4%

pargalatsos

Νεοφερμένος

Ο pargalatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χαχχαχα... στον φιλο που ειπε να αυτοπιπωθουμε.. φιλε το εχω δοκιμασει απλα δε γινετε...

παντως εγω δεν εχω προβλημμα, κανω σοτματικο στην κοπελα μου και μετα την φιλαω, δεν τρεχει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν συχαινομαι,αλιμονο αν αηδιαζα απο τα υγρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φυσιολογικο και επομενο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
χαχχαχα... στον φιλο που ειπε να αυτοπιπωθουμε.. φιλε το εχω δοκιμασει απλα δε γινετε...

:confused::confused::confused:
Ακόμα μια Υπερρεεαλιστική στιγμή, ερχόμενη δεύτερη μόνο ύστερα από την ατάκα της Πέστην για την πρακτική αποτρίχωση των περιοχών πέριξ της απεκκριτικής διόδου... :eek: thanks for that, internet :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Η ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με γυναίκα, σίγουρα φυσικό κι επόμενο.
Με άντρα, από την μέχρι τώρα πείρα μου, δεν έχω δεί ιδιαίτερη προθυμία από πλευράς του. Μάλλον καταναγκαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εγω πανω στην καβλα δεν καταλαβαινω τιποτα

Α και τα ανθρωπινα υγρα ειναι συνταγες της φυσης οπως και η μυρωδια του ανθρωπου και εχουν το αρωμα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,008 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι ναι, ασφαλώς, γιατί όχι? Αφού η/ο σύντροφος γεύεται τους ...χυμούς του άλλου, δεν είναι παράλογο ο δεύτερος να αποφεύγει τους δικούς του? Δεν βρίσκω τίποτα το απωθητικό ούτε στη γεύση ούτε στην πράξη, να φιλήσω την κοπέλα μου εκείνη τη στιγμή.
Ο λόγος που απαντώ στο θέμα, είναι ότι πριν λίγες μέρες είχαμε σχετική συζήτηση σε ανδροπαρέα. Οι γνώμες που ακούστηκαν ήταν "συχαίνομαι", "δεν το κάνω ποτέ", "το κάνω από καταναγκασμό για να μην παρεξηγηθεί", "δεν είμαι ομοφυλόφιλος". Πέρα από το ότι διαφώνησα, έκανα και μια σκέψη: Στις ταινίες "πορνό" (σχεδόν) ποτέ, ο άνδρας δεν θα φιλήσει τη γυναίκα μετά από στοματικό. Μήπως δηλαδή, οι "τσόντες" μας καθορίζουν τη σεξουαλική μας κουλτούρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι ναι, ασφαλώς, γιατί όχι? Αφού η/ο σύντροφος γεύεται τους ...χυμούς του άλλου, δεν είναι παράλογο ο δεύτερος να αποφεύγει τους δικούς του? Δεν βρίσκω τίποτα το απωθητικό ούτε στη γεύση ούτε στην πράξη, να φιλήσω την κοπέλα μου εκείνη τη στιγμή.
Ο λόγος που απαντώ στο θέμα, είναι ότι πριν λίγες μέρες είχαμε σχετική συζήτηση σε ανδροπαρέα. Οι γνώμες που ακούστηκαν ήταν "σιχαίνομαι", "δεν το κάνω ποτέ", "το κάνω από καταναγκασμό για να μην παρεξηγηθεί", "δεν είμαι ομοφυλόφιλος". Πέρα από το ότι διαφώνησα, έκανα και μια σκέψη: Στις ταινίες "πορνό" (σχεδόν) ποτέ, ο άνδρας δεν θα φιλήσει τη γυναίκα μετά από στοματικό. Μήπως δηλαδή, οι "τσόντες" μας καθορίζουν τη σεξουαλική μας κουλτούρα?

:-p ναι οι τσουντες καθουριζουν πως θα συμπεριφερθουμε στο σεξ. :-Ρ
just no bro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χοαχοαοχοαχ αμάν βρε δία,συγκρίνεις μια εμπορευματοποιημένη πλαστικούρα όπως τα πορνό με την αληθινή ζωή?
Εγώ θα ψηφίσω εξαρτάται από την εξοικίωση γιατί όσο καλύτερα ξέρεις τον άλλον, ξέρεις και τί του αρέσει/τί τον απωθεί αποφεύγοντας τυχόν άβολες στιγμές αν επιχειρήσεις κάτι που δεν είσαι 100% σίγουρος ότι θα εισπραχτεί θετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ρε δια καυλες εχεις παιδι μου? :P :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι περισσοτερο πριν το στοματικό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λολ,ειναι δυνατον να μην φιλησεις την κοπελα,μετα το στοματικο?:confused::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
. Μήπως δηλαδή, οι "τσόντες" μας καθορίζουν τη σεξουαλική μας κουλτούρα?
Θα συμφωνησω απολητα με αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Λολ,ειναι δυνατον να μην φιλησεις την κοπελα,μετα το στοματικο?:confused::redface:
Αναλογα, αν ειχε κανει σ εμενα το στοματικο, δεν θα με πειραζε να τη φιλησω. Αν το χε κανει σ αλλον πριν, ναι θα με πειραζε και πολυ μαλιστα... Λογικο δεν ακουγεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
''προτιμω το στοματικο μετα απο φιλι''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top