Χοντρό πέος

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Επισης no anal sex for you... EVER :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Σήμερα η κοπέλα μου πήγε να με κάνει στοματικό πρώτη φορά αλλά εμένα το πέος μου έχει κανονικό μέγεθος 18 cm αλλά είναι αρκετά χοντρό. Και αυτό επιβεβαιώθηκε σήμερα. Τελικά κουράστηκαν τα σαγόνια της πολύ γρήγορα και δεν έγινε τίποτα στην τελική.

Έφαγα μία ξενέρα, και αναρωτιέμαι τι μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου και τι η κοπέλα για να ελαττωθεί αυτό το πρόβλημα.

Εεε εντάξει το ξεκαθαρίζω ότι δεν πρόκεται για τίποτα τρόλλικο. Απλά δεν ξέρω που να απευθυνθώ πιο άμεσα. Εδώ υπάρχει ποικιλία ατόμων με διάφορες εμπειρίες και μπορεί κάποιος να γνωρίζει. Πόσες απαντήσεις έχει το θέμα, μία ουσιαστική απάντηση δεν πήρα. Έστω και το "Δεν ξέρω" μου ακούγεται πιο λογικό από αυτά που διαβάζω
α δε στα παν καλα ομως. για να αποφανθουν οι "ειδικοι" e-stekiotes πρεπει να αναρτηθει φωτογραφικο υλικο της περιπτωσης σας. επαγγελματικα πραγματα.
Όχι έχει ξανακάνει αλλά κουράστηκε γρήγορα με μένα. Και δεν μπόρεσε να συνεχίσει. Λογικά θα 'πρεπε να κάνει μεγαλύτερο άνοιγμα από αυτό που έχει συνηθίσει και κουράστηκε εύκολα.

Αν ξαναπροσπαθήσει αρκετές φορές, λες να συνηθίσει μετά;

(Δεν έχω ιδεά από ανατομία του σώματος για αυτό ρωτάω. όπως δηλαδή ο κόλπος που από ότι έχω διαβάσει προσαρμόζεται εύκολα σε διάφορα μεγέθη)

ναι. φτιαξτης εντατικο προγραμμα εκγυμνανσης "δευτερα-πεμπτη 8-9 στοματικος με το μακη, παρασκευη-κυριακη εξασκηση μονη στο σπιτι".

ειπαμε ρε παιδια. να τη πουμε τη μαλακια μας αλλα ποσες πιπες πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
α δε στα παν καλα ομως. για να αποφανθουν οι "ειδικοι" e-stekiotes πρεπει να αναρτηθει φωτογραφικο υλικο της περιπτωσης σας. επαγγελματικα πραγματα.


ναι. φτιαξτης εντατικο προγραμμα εκγυμνανσης "δευτερα-πεμπτη 8-9 στοματικος με το μακη, παρασκευη-κυριακη εξασκηση μονη στο σπιτι".

ειπαμε ρε παιδια. να τη πουμε τη μαλακια μας αλλα ποσες πιπες πια
Με βλεπω να τρεχω στα επειγοντα με τετοιο γελιο που χω ριξει!ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ενα νουμερο θα ηταν κατατοπιστικο.. τι διαμετρο εχει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
έχετε ακουστά για την ελεφαντίαση του πέους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Σήμερα η κοπέλα μου πήγε να με κάνει στοματικό πρώτη φορά αλλά εμένα το πέος μου έχει κανονικό μέγεθος 18 cm αλλά είναι αρκετά χοντρό. Και αυτό επιβεβαιώθηκε σήμερα. Τελικά κουράστηκαν τα σαγόνια της πολύ γρήγορα και δεν έγινε τίποτα στην τελική.

Έφαγα μία ξενέρα, και αναρωτιέμαι τι μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου και τι η κοπέλα για να ελαττωθεί αυτό το πρόβλημα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
κορσές πέους; :P

παράδειγμα ελεφαντίασης:


15.000 € το μήνα στοιχίζει η κοινοβουλευτική ασθένεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
με λιγη φαντασια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
να μας πει ο φιλος καλυτερα, εγω, παραδοξως με τετοιο μεγεθος, δε το εχω δει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
να μας πει ο φιλος καλυτερα, εγω, παραδοξως με τετοιο μεγεθος, δε το εχω δει :worry:

Όταν λέει κανονικό μέγεθος 18cm εννοεί χαλαρό ή σε στύση; :hmm: Δεν είχες ποτέ εμπειρία με πέος 25cm; :worry: Τελικά οι Έλληνες πόσα cm το έχουν; Οι μαύροι δεν λέγεται ότι το έχουν από 18 και άνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Όταν λέει κανονικό μέγεθος 18cm εννοεί χαλαρό ή σε στύση; :hmm: Δεν είχες ποτέ εμπειρία με πέος 25cm; :worry: Τελικά οι Έλληνες πόσα cm το έχουν; Οι μαύροι δεν λέγεται ότι το έχουν από 18 και άνω;

Ας ανοιξουμε αλλα 4 threads, κριμα να πανε χαμενα ετσι τετοια ερωτηματα :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
χαχαα το πιο γελοιο ειναι ενω βλεπει καποιος αυτο το ωραιοτατο thread να μπαινει καπακι στο προφιλ του. στις γενικες πληροφοριες γραφει "Αυτή τη στιγμή: Βλέπει το θέμα Χοντρο πεος". με μπολτ. ετσι! να καμαρωσω εγω προφιλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Σήμερα η κοπέλα μου πήγε να με κάνει στοματικό πρώτη φορά αλλά εμένα το πέος μου έχει κανονικό μέγεθος 18 cm αλλά είναι αρκετά χοντρό. Και αυτό επιβεβαιώθηκε σήμερα. Τελικά κουράστηκαν τα σαγόνια της πολύ γρήγορα και δεν έγινε τίποτα στην τελική.

Έφαγα μία ξενέρα, και αναρωτιέμαι τι μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου και τι η κοπέλα για να ελαττωθεί αυτό το πρόβλημα.

Δεν πας στον Σειρηνάκη να βρεις στρωμένη δουλειά; Εσύ παιδί μου δεν είσαι για Ελληνίδες. Ψάξε για καμια Ρουμάνα, Σουηδέζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Όταν λέει κανονικό μέγεθος 18cm εννοεί χαλαρό ή σε στύση; :hmm: Δεν είχες ποτέ εμπειρία με πέος 25cm; :worry: Τελικά οι Έλληνες πόσα cm το έχουν; Οι μαύροι δεν λέγεται ότι το έχουν από 18 και άνω;
Ο μέσος όρος μήκους του πέους σε στύση είναι 13-18 εκ., ενώ ο μέσος όρος πάχους είναι 10-15 εκ.
μελέτη του κ. Λιν δημοσιεύτηκε στην επιστημονική επιθεώρηση «Personality and Individual Differences». Σε γενικές γραμμές η μελέτη επαληθεύει στερεότυπα, όπως ότι οι Αφρικανοί έχουν μεγαλύτερα πέη, ενώ οι Απωανατολίτες μικρότερα.
Μέσο μέγεθος πέους σε στύση ανά χώρα:
Δημοκρατία του Κονγκό 18 εκ
Εκουαδόρ 17,7 εκ
Γκάνα 17,2 εκ
Κολομβία 17 εκ
Ισλανδία 16,5 εκ
Ιταλία 15,7 εκ
Νότια Αφρική 15,2 εκ.
Σουηδία 14,9 εκ.
Ελλάδα 14,7 εκ.
Γερμανία 14,4 εκ.
Νέα Ζηλανδία 13,9 εκ.
Βρετανία 13,9 εκ.
Καναδάς 13,9 εκ.
Ισπανία 13,9 εκ.
Γαλλία 13,4 εκ.
Αυστραλία 13,2 εκ.
Ρωσία 13,2 εκ.
ΗΠΑ 12,9 εκ.
Ιρλανδία 12,7 εκ.
Ρουμανία 12,7 εκ.
Κίνα 10,9 εκ.
Ινδία 10,1 εκ.
Ταϊλάνδη 10,1 εκ.
Νότια Κορέα 9,6 εκ.
Βόρεια Κορέα 9,6 εκ.
Εβγαλα συμπερασμα,μηπως εχει ο τυπος πιο πανω που εφτιαξε το τοπικ γονιδια απο Κονγκο?Αλλιως μας δουλευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Όμως έχουν τους όρχεις μεγάλους chaos, για να απειλούν με πόλεμο..τις ΗΠΑ. :P :lol:

Ελλάδα 14,7 εκ.

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top