Πόσο γρήγορα κάνατε σεξ στην τωρινή σας σχέση;

Πόσο γρήγορα κάνατε σεξ στην τωρινή σας σχέση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου στις πρώτες δύο μέρες που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου την πρώτη εβδομάδα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου τον πρώτο μήνα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι γυναίκα κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου μετά τον πρώτο μήνα (αν θέλετε πείτε και πότε).

    Ψήφοι: 12 15.8%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου στις πρώτες δύο μέρες που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 6 7.9%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου την πρώτη εβδομάδα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου τον πρώτο μήνα που αρχίσαμε να βγαίνουμε.

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Είμαι άντρας κι έκανα σεξ με τον/την σύντροφό μου μετά τον πρώτο μήνα (αν θέλετε πείτε και πότε).

    Ψήφοι: 7 9.2%
  • Είμαι ακόμα παρθένος/α ή δεν έχω σχέση αυτήν την περίοδο.

    Ψήφοι: 19 25.0%
  • Δεν θέλω να απαντήσω.

    Ψήφοι: 5 6.6%

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ειναι κατι 15χρονα τωρα που το εχουν πνιξει το κουνελακι μια χαρα και εννοειται με μεγαλυτερους ή και πολυ μεγαλυτερους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
2 βδομάδες γνωριμίας και 1 σχέσης, ειδικές περιστάσεις κλπ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
15 χρόνια από τη μέρα που τη γνώρισα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
2 βδομάδες γνωριμίας και 1 σχέσης, ειδικές περιστάσεις κλπ. :P

Φαντάζομαι θα ήταν καμιά εύκολη, έτσι; :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Φαντάζομαι θα ήταν καμιά εύκολη, έτσι; :devil:

Ου, καλά είσαι, δε χρειάστηκε να της την πέσω πολύ καν, μόνη της τα έκανε. Ήταν πιο cheat από το να πάρεις Αγγλία στο victoria 2. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firiki

Νεοφερμένος

Η firiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Προσωπικα πιστευω πως δεν υπαρχει τιποτα πιο αβολο απο ενα πρωτο ραντεβου που κατεληξε στο κρεβατι...Εχω αρκετη εμπειρια και των δυο πλευρων.Στη δραση κολλα το σιδερο παιδια!! οπως και να το κανουμε...Εμεις οι γυναικες οσο και να θελουμε εκεινη την ωρα μ'αυτα και μ'αυτα να κανουμε σεξ με τον αλλο που στην ουσια δε γνωριζουμε (γιατι για δυο ανθρωπους που δεν γνωριζονται αρκετα μιλαω) το μεγαλυτερο ποσοστο το σεξ δεν θα ειναι τοσο καλο οσο αν ζορισουμε λιγο τα πραγματα! σιγουρα θα ειναι πιο εντονο πιο επιθυμητο πιο παθιαρικο..αλλα αυτο βεβαια σε καμια περιπτωση δεν αναιρει οτι η αλλη ειναι απλα για ξεπετα..Οι αντρες πρεπει να ξεπερασουν τα ταμπου τους που εχουν σ'αυτο το θεμα :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Προσπαθώ να θυμηθώ πότε έκανα σχέση δίχως να κάνω σεξ από το πρώτο ραντεβού και νομίζω ότι πρέπει να πάω πολύ πίσω... καμια 20ρια χρόνια τουλάχιστον. Αλλά μεσολάβησε κι ένας γάμος, οπότε 10 χρόνια είναι τα "ενεργά"

Αλλά πάλι σε όλες τις περιπτώσεις έχει υπάρξει προεργασία, γνωριζόμασταν από αλλού, είχαμε μιλήσει αρκετά από τηλεφώνου ή αλλιώς, είχαμε βρεθεί σε παρέες ή σε άλλο χώρο κλπ. κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top