Ανδρικό Στριπτίζ

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ να δείχνουν διαθέσιμες?????Από που κ ως που πρέπει????????????????????:mad:Ποιος το λέει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μου φαίνεται αστείο μόνο και μόνο στην ιδέα!
Δεν μου το χουν κάνει, αλλά ούτε και θέλω.
Είχα πεί και σε παλαιότερο θέμα πως έχω ξεκαθαρίσει χρόνια τώρα τον ρόλο του άνδρα και της γυναίκας. Δεν θέλω λοιπόν να έχω έναν άντρα που θα μου κουνιέται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μου φαίνεται αστείο μόνο και μόνο στην ιδέα!
Δεν μου το χουν κάνει, αλλά ούτε και θέλω.
Είχα πεί και σε παλαιότερο θέμα πως έχω ξεκαθαρίσει χρόνια τώρα τον ρόλο του άνδρα και της γυναίκας. Δεν θέλω λοιπόν να έχω έναν άντρα που θα μου κουνιέται...

Σεβαστή αυτή η άποψη. Και τώρα σου παρουσιάζω 2 σενάρια για να σου δείξω πόσο λάθος είσαι:

1. Βρίσκεις έναν άντρα ακριβώς στα μέτρα σου, άντρα ρε παιδί μου, με τα όλα του, να μην κουνιέται σε στριπτίζ, ούτε να πίνει το γάλα του και το ουίσκι του με ροζ καλαμάκι. Ο ίδιος άντρας μετά από ένα μήνα πηδάει την κολλητή σου και μετά από 2 μήνες τον πηδάει ο κολλητός σου. Να υποθέσω ότι θα προτιμούσες να σου είχε κάνει στριπτιζ και να έπινε με ροζ καλαμάκι, παρά να σου τα φόραγε και να του τον φοράγανε. Ποιός είναι πιό άντρας τώρα; Ο στριπτιζέρ, ο μπήχτης που σε κεράτωσε επειδή δεν είχε τα κότσια να κρατήσει τη μύγα του πίσω από ένα φερμουάρ, ή ο αυθεντικός ομοφυλόφιλος; (αν και το 3ο είναι καθαρή επιλογή και όχι ηθικό παράπτωμα όπως το κέρατο)

2. Βρίσκεις έναν άντρα ακριβώς στα μέτρα σου, πάλι, άντρα, και δεν είναι τίποτα, ούτε gay, ούτε striptease κάνει, που και που σου ρίχνει και καμιά μπούφλα άμα δε του κάνεις καλές μαλάξεις στο δεξί του φρύδι (ο καθείς το ρόλο του δεν ήθελες; ), όμως υπάρχει ένα θέμα: Σε πετυχαίνει ένα βράδυ στο στέκι να ποστάρεις σ' αυτό το θέμα, με άβαταρ μια βυζαρού ξανθιά που κάνει το ναζιάρικο το σσσσσ με το δάχτυλο στη φωτό και από πάνω δίπλα στ' όνομά σου ένα "φλερτάροντας" αλαμπρατσέτα και άγιος ο Θεος με καμιά δεκαριά λιγούρια να κάνουν πάρτυ και μόνο που χαζεύουν το προφίλ σου. Εκεί δεν πρέπει να σου πετάξει δεκαπέντε σταυροκάντηλα και σαράντα μπούφλες άμα το πάμε με τους κανόνες σου;

Μιλάς για ρόλους, κι όμως ο δικός σου είναι καθαρά κυριαρχικός, επιβλητικός, ακόμα και ο τρόπος που ζητάς έναν άντρα 100% είναι τελείως απόλυτος, σα να θες να έχεις τον έλεγχο. Όχι, enrose, άμα θες ο ένας να μπει στο ρόλο του ως άντρας, να μπεις κι εσύ στο ρόλο σου ως νοικοκυρούλα και να τον περιμένεις να έρθει να σου τραγουδήσει καντάδα στο περβάζι, κι όχι να μου βάζεις την προκάλα με το βυζί στο e-steki κι ένα "φλερτάροντας" παραδίπλα και να υποννοείς μετά ότι όποιος κάνει στριπτίζ είναι πούστης που κουνιέται... I've seen this kind of women... Παλιάς σχολής, πατρίς θρησκεία οικογένεια, πέφτουν επάνω τους οι άντρες οι πληγωμένοι απ' τις κακές τις καριερίστες τις φεμινόλες δήθενε και χώσε μπήξε στη χολή, ελπίζοντας πως θα ανοίξουν φύλο μπακλαβά και στο τέλος τις πετυχαίνουν να ανταλλάσουν ιδέες επί του Μνημονίου με τον γοητευτικό -αχ τι ωραία που του πάει η στολή- μπάτσο του facebook. Γιατί όπως και να το κάνουμε, δεν έχει σημασία τι εικόνα δείχνουμε εμείς, αρκεί ο άλλος να είναι άντρας 100% και να μην κάνει στριπτιζ.:whistle:


Προτιμώ έναν υπερπροοδευτισμό που με σέβεται, παρά έναν σεμνοτυφισμό των τύπων που θα με παρεξηγεί από ένα κούνημα.


Με όλο το σεβασμό και τη συμπάθεια που σου έχω. Αμα θες άντρα "Σοφοκλέους Φιλοκτήτης", πρέπει εσύ η ίδια να μην παίζεις "Αριστοφάνη Λυσιστράτη" πρώτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σεβαστή αυτή η άποψη. Και τώρα σου παρουσιάζω 2 σενάρια για να σου δείξω πόσο λάθος είσαι:

1. Βρίσκεις έναν άντρα ακριβώς στα μέτρα σου, άντρα ρε παιδί μου, με τα όλα του, να μην κουνιέται σε στριπτίζ, ούτε να πίνει το γάλα του και το ουίσκι του με ροζ καλαμάκι. Ο ίδιος άντρας μετά από ένα μήνα πηδάει την κολλητή σου και μετά από 2 μήνες τον πηδάει ο κολλητός σου. Να υποθέσω ότι θα προτιμούσες να σου είχε κάνει στριπτιζ και να έπινε με ροζ καλαμάκι, παρά να σου τα φόραγε και να του τον φοράγανε. Ποιός είναι πιό άντρας τώρα; Ο στριπτιζέρ, ο μπήχτης που σε κεράτωσε επειδή δεν είχε τα κότσια να κρατήσει τη μύγα του πίσω από ένα φερμουάρ, ή ο αυθεντικός ομοφυλόφιλος; (αν και το 3ο είναι καθαρή επιλογή και όχι ηθικό παράπτωμα όπως το κέρατο)

2. Βρίσκεις έναν άντρα ακριβώς στα μέτρα σου, πάλι, άντρα, και δεν είναι τίποτα, ούτε gay, ούτε striptease κάνει, που και που σου ρίχνει και καμιά μπούφλα άμα δε του κάνεις καλές μαλάξεις στο δεξί του φρύδι (ο καθείς το ρόλο του δεν ήθελες; ), όμως υπάρχει ένα θέμα: Σε πετυχαίνει ένα βράδυ στο στέκι να ποστάρεις σ' αυτό το θέμα, με άβαταρ μια βυζαρού ξανθιά που κάνει το ναζιάρικο το σσσσσ με το δάχτυλο στη φωτό και από πάνω δίπλα στ' όνομά σου ένα "φλερτάροντας" αλαμπρατσέτα και άγιος ο Θεος με καμιά δεκαριά λιγούρια να κάνουν πάρτυ και μόνο που χαζεύουν το προφίλ σου. Εκεί δεν πρέπει να σου πετάξει δεκαπέντε σταυροκάντηλα και σαράντα μπούφλες άμα το πάμε με τους κανόνες σου;

Μιλάς για ρόλους, κι όμως ο δικός σου είναι καθαρά κυριαρχικός, επιβλητικός, ακόμα και ο τρόπος που ζητάς έναν άντρα 100% είναι τελείως απόλυτος, σα να θες να έχεις τον έλεγχο. Όχι, enrose, άμα θες ο ένας να μπει στο ρόλο του ως άντρας, να μπεις κι εσύ στο ρόλο σου ως νοικοκυρούλα και να τον περιμένεις να έρθει να σου τραγουδήσει καντάδα στο περβάζι, κι όχι να μου βάζεις την προκάλα με το βυζί στο e-steki κι ένα "φλερτάροντας" παραδίπλα και να υποννοείς μετά ότι όποιος κάνει στριπτίζ είναι πούστης που κουνιέται... I've seen this kind of women... Παλιάς σχολής, πατρίς θρησκεία οικογένεια, πέφτουν επάνω τους οι άντρες οι πληγωμένοι απ' τις κακές τις καριερίστες τις φεμινόλες δήθενε και χώσε μπήξε στη χολή, ελπίζοντας πως θα ανοίξουν φύλο μπακλαβά και στο τέλος τις πετυχαίνουν να ανταλλάσουν ιδέες επί του Μνημονίου με τον γοητευτικό -αχ τι ωραία που του πάει η στολή- μπάτσο του facebook. Γιατί όπως και να το κάνουμε, δεν έχει σημασία τι εικόνα δείχνουμε εμείς, αρκεί ο άλλος να είναι άντρας 100% και να μην κάνει στριπτιζ.:whistle:


Προτιμώ έναν υπερπροοδευτισμό που με σέβεται, παρά έναν σεμνοτυφισμό των τύπων που θα με παρεξηγεί από ένα κούνημα.


Με όλο το σεβασμό και τη συμπάθεια που σου έχω. Αμα θες άντρα "Σοφοκλέους Φιλοκτήτης", πρέπει εσύ η ίδια να μην παίζεις "Αριστοφάνη Λυσιστράτη" πρώτα...:)

Καλέ μου Λυκούργο σεβαστά τα όσα γράφεις και έχεις δίκιο όσον αφορά τα δύο παραδείγματα που έθεσες, αλλά:

πρώτον,οταν μιλάω για τον ρόλο του άντρα και της γυναίκας αναφέρομαι στο σεξουαλικό κομμάτι, εκεί άλλωστε εστιάζει το θέμα. Και πάλι θα μου πείς πως γίνεται τη μία έτσι και την άλλη γιουβέτσι, όταν διαχωρίζεις κάποιες καταστάσεις τις διαχωρίζεις παντού. Μαζί σου, αλλά αυτό είναι μια άλλη τεράστια συζήτηση που δεν γίνεται μέσω νετ. Απλά να σου πω πως η θέση που έχω στις σχέσεις με το άλλο φύλο είναι αυτή του θηλυκού, του θηράματος που προτιμά να κουνιέται στον άντρα παρά να κουνιέται εκείνος.
Δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο σου ακούγεται εγωιστικό ή αν αντιλαμβάνεσαι πως κατηγορώ όσους δεν είναι έτσι. Δεν με αφορά τι κάνουν οι άλλοι, εγω δίπλα μου θέλω να έχω κάποιον που να μπορεί να με "κουμαντάρει" (οχι να με βρίζει και να με κερατώνει), γιατί αν δεν είναι ετσι αυτόματα τον κουμαντάρω εγω και ετσι χάνω το ενδιαφέρον μου. Δυστυχώς ή ευτυχως η δυναμικότητα του χαρακτήρα ανεξαρτήτως φύλου φαίνεται παντού, και αν μια γυναίκα είναι απο τη φύση της δυναμική και ο άντρας οχι τόσο, τότε οι ρόλοι αντιστρεφονται, αυτό είναι που δεν θέλω.

δευτερον, το οτι εχω μια φωτογραφια στο προφιλ μου δεν νομιζω οτι με χαρακτηρίζει, ουτε είπα ποτέ πως είμαι εγώ ουτε υπέθεσα κάτι τέτοιο. Το οτι γράφω "φλερτάροντας" πάλι δεν σημαίνει κάτι, εσυ που γραφεις για το lux διαμέρισμα σου στη Ν.Υ τι σημαίνει?
Δεν έγραψα ποτέ διαθέσιμη και όσοι πιστοί προσέλθετε, οπότε δεν νομίζω ούτε οτι προσβάλω κανένα( τη σχέση μου) ούτε οτι αφήνω περιθώρια σε κανένα να λέει ο,τι νομίζει για μένα.
Εδω μεσα δεν με ξέρει κανένας προσωπικά, δεν με έχει δει ποτέ και δεν μπορεί να με κρίνει απο μια φωτογραφία και μια φραση.
Και τέλος σε παρακαλώ εξήγησε μου τι εικόνα δείχνω σε σένα και τα λες αυτά?:hmm:

Τις καλημέρες μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλέ μου Λυκούργο σεβαστά τα όσα γράφεις και έχεις δίκιο όσον αφορά τα δύο παραδείγματα που έθεσες

Μέχρι εδώ το πόστ σου ήταν καταπληκτικό, υπέροχο, φανταστικό...


...αλλά έπρεπε να το συνεχίσεις και να καραφλιάσω!

πρώτον,οταν μιλάω για τον ρόλο του άντρα και της γυναίκας αναφέρομαι στο σεξουαλικό κομμάτι, εκεί άλλωστε εστιάζει το θέμα. Και πάλι θα μου πείς πως γίνεται τη μία έτσι και την άλλη γιουβέτσι, όταν διαχωρίζεις κάποιες καταστάσεις τις διαχωρίζεις παντού. Μαζί σου, αλλά αυτό είναι μια άλλη τεράστια συζήτηση που δεν γίνεται μέσω νετ. Απλά να σου πω πως η θέση που έχω στις σχέσεις με το άλλο φύλο είναι αυτή του θηλυκού, του θηράματος που προτιμά να κουνιέται στον άντρα παρά να κουνιέται εκείνος.

Απλή ψυχολογία είναι. Από το πόσο χαρισματικά κόβεις με το μαχαίρι τα παντζάρια στην κουζίνα μπορώ να καταλάβω πόσο έντονα θα αυνανίζεις το γκόμενό σου στο κρεβάτι (που λέει ο λόγος).

Η θέση σου είναι λοιπόν η θέση της γατούλας όσο γίνεται αυτό:

εγω δίπλα μου θέλω να έχω κάποιον που να μπορεί να με "κουμαντάρει" (οχι να με βρίζει και να με κερατώνει),

μέχρι να γίνει αυτό:

γιατί αν δεν είναι ετσι αυτόματα τον κουμαντάρω εγω και ετσι χάνω το ενδιαφέρον μου. Δυστυχώς ή ευτυχως η δυναμικότητα του χαρακτήρα ανεξαρτήτως φύλου φαίνεται παντού, και αν μια γυναίκα είναι απο τη φύση της δυναμική και ο άντρας οχι τόσο, τότε οι ρόλοι αντιστρεφονται, αυτό είναι που δεν θέλω.

Θες να ζήσεις το δράμα σου, κι όταν το δράμα τελειώνει, χάνεις το ενδιαφέρον σου, σαν ένα καινούριο κραγιόν που το φόρεσες μια δυο, είδες ότι είναι καλό αλλά έπαψε να σε συναρπάζει, οπότε πρώτα το σπας και ύστερα το πετάς στην άκρη για κάτι άλλο. Στο ξαναλέω, έχω ξαναδεί αυτό το χαμελαιοντισμό ξανά και ξανά και ξανά στη ζωή μου, από μικρός.

Είσαι το "συγκινησιακό υπό" μέχρι να γίνεις το "αυταρχικό επί", οπότε ξέρεις τι σημαίνει αυτό: Είτε ότι παίζεις θέατρο σε μια από τις δυο περιπτώσεις (στην πρώτη δηλαδή, για να ικανοποιήσεις την ψυχολογική σου ανάγκη για συγκίνηση και δράμα), είτε ότι είσαι ασταθής χαρακτήρας και είσαι όπως σου ξημερώσει και άμα σου κάνει ο άλλος τα κέφια σου. Άμα πάει κάτι στραβά, πηδάς το πλοίο (κοινώς του γαμάς την ψυχολογία) και ύστερα πηδάς από το πλοίο (εγκαταλείπεις και πας γι άλλα - δειλία). (δε μιλάω με βεβαιότητα, αλλά μιλάω υποθετικά και γενικά)

Κάποτε πίστευα ότι θα μπορούσα να επιβληθώ σε τέτοιους χαρακτήρες, και ήταν κάτι απόλυτα κατορθωτό και απολαυστικό σαν παιχνίδι.... Μετά κατάλαβα ότι όλο αυτό έχει πολύ μεγάλο κόστος για την ηρεμία μου... Στο τέλος μετά από χρόνια τριβής με τέτοια χαρακτηριστικά, κατάλαβα ότι εκτός από ασύμφορο μου είναι και αδιάφορο.

Μου αρέσουν οι γυναίκες με σταθερή συμπεριφορά. Γατούλα στην αρχή; Γατούλα και στη συνέχεια. Φεμινόλα στην αρχή, φεμινόλα και στη συνέχεια... Όχι "εγω είμαι πιστή, θα σε παντρευτώ και θα σου φτιάχνω σπανακόπιτα, ότι πεις Κύρη μου, Πασά μου" και μετά από κανα χρόνο "έλα μωρέ με τον κολλητό μου ξάπλωσα, πως κάνεις έτσι; Θα κοιμηθούμε και μαζί, και μη μου παίρνεις όλη την κουβέρτα παλιομαλάκα γιατί εγώ είμαι ανεξάρτητη και μπλα μπλα μπλα...".

NOT GONNA HAPPEN! No frakkin way.... Η λύκος μια για πάντα, ή πρόβατο μια για πάντα. Τα "λύκος με αμφίεση προβάτου" ξεχάστε τα, δεν περνάνε σε μένα.

Και μερικές λύκαινες ευτυχώς μπορούν να είναι τόσο τρυφερές, άψογες και σταθερές που καθιστούν την επιθυμία για "προβατάκια" ανενεργή.:)

δευτερον, το οτι εχω μια φωτογραφια στο προφιλ μου δεν νομιζω οτι με χαρακτηρίζει,

Νομίζεις. Ειδικά αν προσμετρήσω κι αυτά που γράφεις στα πόστ σου, βούτυρο στο ψωμί μου είσαι κι ορθάνοιχτο βιβλίο.:P


ουτε είπα ποτέ πως είμαι εγώ ουτε υπέθεσα κάτι τέτοιο.

Το υποθέτει ο Μήτσος που αυνανίζεται με τα δυο δίδυμα της ξανθιάς, τι θες τώρα;:P

Και πέρα από την πλάκα, ποιός θα έβαζε ένα προκλητικό άβαταρ αν όχι κάποιος που θέλει να προκαλέσει την προσοχή των άλλων γύρω του; Άρα μιλάμε για κάποιο άτομο παθητικά διεκδικητικό, κάποιο άτομο που θέλει να τον προσέξουν, να τον κυνηγήσουν, να είναι το θήραμα (χρειάζεται να συνεχίσω; )

Το οτι γράφω "φλερτάροντας" πάλι δεν σημαίνει κάτι, εσυ που γραφεις για το lux διαμέρισμα σου στη Ν.Υ τι σημαίνει?

Ότι εσύ κάλλιστα μπορεί να είσαι ρομαντική ή να ψάχνεσαι κι ότι εγώ κάλλιστα μπορεί να είμαι ψωνάρα ή μεγαλομανής ή φαντασιόπληκτος. Τόσο απλό. Μπορεί, δεν είναι σίγουρο, αλλά αυτές είναι οι επιλογές μας στα προφίλ μας, και αυτές ζωγραφίζουν αχνά αχνά μια πτυχή μας.

Δεν έγραψα ποτέ διαθέσιμη και όσοι πιστοί προσέλθετε, οπότε δεν νομίζω ούτε οτι προσβάλω κανένα( τη σχέση μου) ούτε οτι αφήνω περιθώρια σε κανένα να λέει ο,τι νομίζει για μένα.

Δε θα μπορούσα ποτέ να αμφιβάλλω για τη σεμνότητά σου.:)


Και τέλος σε παρακαλώ εξήγησε μου τι εικόνα δείχνω σε σένα και τα λες αυτά?:hmm:

Το καλό με το να είναι κανείς στη θέση μου, με το χαρακτήρα μου, είναι ότι δε χρειάζεται να εξηγηθεί ποτέ και σε κανέναν.

Εξάλλου γιατί χρειάζεσαι με τόσο μεγάλη ανάγκη τη δική μου εντύπωση για σένα; Άρα ή τη θεωρείς σημαντική τη γνώμη μου (με ότι συνεπάγεται αυτό για τη δική σου άποψη περί εμού στο μυαλουδάκι σου) ή ότι δεν είσαι αρκετά ανεξάρτητη και δυναμική για να μη σε νοιάζει η άποψη ενός ξένου στο νετ (άρα σε καίει και σε παρακαίει να "εγκρίνεσαι", άρα επιβεβαιώνεις τη θεωρία μου).

Have a pleasant evening μπεεεε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σιγά αν μιλάμε για επαγγελματία στρίπερ που ξέρει πως να το δουλεύει το ζήτημα τότε όλα τα ευρώ είναι και το αντρικό στριπτήζ.Λογικά εμείς που ανήκουμε στο αντρικό φύλο είμαστε επί της ουσίας το ''ποθητό'' φύλο αν υποθέσουμε οτι παγκόσμια ο γυναικείος ετεροφυλόφιλος πληθυσμός είναι μεγαλύτερος του αντρικού (λόγω της στατιστικής υπεροχής παγκοσμίως του γυναικείου πληθυσμού) και οτι ο αντρικός ομοφυλόφιλος/αμφιφιλόφυλος πληθυσμός είναι μεγαλύτερος του αντίστοιχου γυναικείου (σε face value τα στατιστικά της ανθρώπινης σεξουαλικότητας όμως μιας και πλέον η τάση είναι η μη ποσοτικοποίηση του σεξουαλικού προσανατολισμού ανά φύλο).

Νομίζω όμως ότι το γυναικείο στριπτήζ είναι λιγότερο ''ξένο'' γιατί κατα βάση ο άντρας έχει τη τάση να βλέπει πιο σεξουαλικά το αντίθετο φύλο άρα πουλάει περισσότερο σε σχέση με την πιο χλιαρή τάση των γυναικών να βλέπουν τον άντρα ως αντικείμενο του σεξ.

Κοινώς εμείς οι άντρες είμαστε σεξιστικά φαλλοκρατικά γουρούνια λόγω των περιορισμών μας από τις βιολογικές βάσεις της συμπεριφοράς μας και από το attitude μας απέναντι στο σεξ :P. Για αυτό ''κοινωνικά'' δε λέει μια σήμερα το αντρικό στριπτήζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padrino

Νεοφερμένος

Η padrino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τι να σου πω, όπως ότι έχει να κάνει με το σεξ, είναι θέμα προσωπικού γούστου και όρεξης. Ολα επιτρέπονται από τη στιγμή που και οι δύο το απολαμβάνουν. Εγώ δεν το έχω φαντασιωθεί ποτέ μου και δεν βλέπω γιατι να με φτιάξει, αλλά το ίδιο σκέφτομαι και για το γυναικείο στριπτιζ. ΘΕωρώ δηλαδή ότι αν δεν το βλέπαμε στις ταινίες κτλ ως το απόλυτα ερωτικό πράγμα, δεν θα είχε περάσει στο μυαλό μας ως τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Νομίζω όμως ότι το γυναικείο στριπτήζ είναι λιγότερο ''ξένο'' γιατί κατα βάση ο άντρας έχει τη τάση να βλέπει πιο σεξουαλικά το αντίθετο φύλο άρα πουλάει περισσότερο σε σχέση με την πιο χλιαρή τάση των γυναικών να βλέπουν τον άντρα ως αντικείμενο του σεξ.

Καλά τα λες, αλλά δε σημαίνει οπωσδήποτε ότι όλα αυτά έχουν και αιτιακή σχέση. Οι γυναίκες στη σημερινή εποχή, στην πλειονότητά τους, έχουν χλιαρή στάση απέναντι σε ένα σωρό σεξουαλικές εμπειρίες επειδή ντρέπονται, επειδή δεν είναι ουσιαστικά απελευθερωμένες -ακόμα κι αν το παίζουν wannabe Σαμάνθες, επειδή έχουν μάθει να μην ασχολούνται με την ικανοποιήσή τους, επειδή... επειδή τόσα πράγματα. Αν δεν βλέπουν οι γυναίκες τον άνδρα ως κάτι το σεξουαλικό, τότε γιατί να κάνουν σεξ μαζί του;

Τι να σου πω, όπως ότι έχει να κάνει με το σεξ, είναι θέμα προσωπικού γούστου και όρεξης. Ολα επιτρέπονται από τη στιγμή που και οι δύο το απολαμβάνουν. Εγώ δεν το έχω φαντασιωθεί ποτέ μου και δεν βλέπω γιατι να με φτιάξει, αλλά το ίδιο σκέφτομαι και για το γυναικείο στριπτιζ. ΘΕωρώ δηλαδή ότι αν δεν το βλέπαμε στις ταινίες κτλ ως το απόλυτα ερωτικό πράγμα, δεν θα είχε περάσει στο μυαλό μας ως τέτοιο.

Τα ημίγυμνα σόου υπήρχαν πολλά χρόνια πριν τον κινηματογράφο. Ακόμα και το ίδιο το στριπτίζ, με τη μορφή του να γδύνεται κάποιος σταδιακά, ξεκίνησε από νούμερο σε καμπαρέ ήδη πριν τις πρώτες ταινίες των αδελφών Λιμιέρ. Εντύπωση μου κάνει πάντως που δεν σου αρέσει ούτε το γυναικείο, μπορεί να μην έχεις γνωρίσει ακόμα την κατάλληλη στριπτηζεζ :slourp: Αλλά όπως είπες το σεξ είναι θέμα γούστου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλά τα λες, αλλά δε σημαίνει οπωσδήποτε ότι όλα αυτά έχουν και αιτιακή σχέση. Οι γυναίκες στη σημερινή εποχή, στην πλειονότητά τους, έχουν χλιαρή στάση απέναντι σε ένα σωρό σεξουαλικές εμπειρίες επειδή ντρέπονται, επειδή δεν είναι ουσιαστικά απελευθερωμένες -ακόμα κι αν το παίζουν wannabe Σαμάνθες, επειδή έχουν μάθει να μην ασχολούνται με την ικανοποιήσή τους, επειδή... επειδή τόσα πράγματα. Αν δεν βλέπουν οι γυναίκες τον άνδρα ως κάτι το σεξουαλικό, τότε γιατί να κάνουν σεξ μαζί του;

:

Θέλω να πω ότι είναι καλά καταγεγραμμένο οτι οι γυναίκες φαίνεται να έχουν ενα πιο χαλαρό attitude και γενικότερα σχέση με το σεξ συγκριτικά με εμάς τους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Άμα πας σε σχολή λάτιν και ξέρεις να το κουνάς βάζεις το go straight to number one και είσαι οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Άμα πας σε σχολή λάτιν και ξέρεις να το κουνάς βάζεις το go straight to number one και είσαι οκ :P

Whaa? Αντρας και λάτιν; Μόνο σε εμένα ακούγεται ανατριχιαστικό;; :confused:

Αnyway, στο θέμα μας. Το στριπτίζ από άντρα, εμένα προσωπικά μου φαινόταν ψιλοαδιάφορο, μέχρι που κέρδισα ένα στοίχημα και το αγόρι μου αναγκάστηκε να μου κάνει. Περιττό να πω ότι βάλαμε και οι δύο τα γέλια γιατί χόρευε σαν χαζός επίτηδες, παρόλα αυτά, ήταν αρκετά hot και ήταν πολύ ωραία φάση μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Whaa? Αντρας και λάτιν; Μόνο σε εμένα ακούγεται ανατριχιαστικό;; :confused:

Αnyway, στο θέμα μας. Το στριπτίζ από άντρα, εμένα προσωπικά μου φαινόταν ψιλοαδιάφορο, μέχρι που κέρδισα ένα στοίχημα και το αγόρι μου αναγκάστηκε να μου κάνει. Περιττό να πω ότι βάλαμε και οι δύο τα γέλια γιατί χόρευε σαν χαζός επίτηδες, παρόλα αυτά, ήταν αρκετά hot και ήταν πολύ ωραία φάση μετά

Γιατί όχι ....Αρκετές έχουν φαντασίωσεις με χορευτές...Κουβανούς Αργεντίνους οι λάτιν χοροί είναι σέξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Οι περισσότεροι άντρες το κάνουν για πλάκα... μόνο με πλάκα γίνετε γιατί εάν το σκεφτούμε σοβαρά δεν πρόκειται να βγει, ποτέ -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top