Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
pubic hair, μασχαλες τριμμαρισμα
μπαλες, βαση πεους, πλατη αν υπάρχουν ξυρισμα ή laser
στηθος κοιλιακοι τριμμαρισμα μονο αν ειναι υπερβολικες

τα ξυρίζεις όλα αυτά ρε θηρίο;

αλλά το μούσι όμως μούσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Κορίτσια θα απορρίπτατε έναν άντρα αν είχε τρίχες στην πλάτη;
Θα ειμαι ειλικρινης. Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
τα ξυρίζεις όλα αυτά ρε θηρίο;

αλλά το μούσι όμως μούσι :P

Γενικά μιλάω τι θεωρώ αισθητικό(πλάτη πχ δε βγάζω)

το μουσι ειναι off topic φιλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Θα ειμαι ειλικρινης. Ναι.
Μα γιατί; Μπορεί να έχει άλλα χαρίσματα. Στο κάτω - κάτω, όταν ήσουνα μικρή δεν κοιμόσουνα αγκαλιά με το αρκουδάκι σου;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Με αρκουδακια ναι, με γοριλλακια ομως οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Με αρκουδακια ναι, με γοριλλακια ομως οχι.
Ξέρω κάποια που κοιμόταν αγκαλιά με ένα γιέτι...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ξέρω κάποια που κοιμόταν αγκαλιά με ένα γιέτι...


Τουλάχιστον το χειμώνα έκανε οικονομία στην θέρμανση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Κορίτσια πάντως εγώ μ'αυτόν άνετα πήγαινα.


Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RiSe

Νεοφερμένος

Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
ξυρίζουν τις τρίχες τους σε πόδια, χέρια και στήθος. Όταν τους ρωτώ γιατί, μου λένε πώς έτσι αρέσει στις γυναίκες
Oι άντρες τις ξυρίζουν για να αρέσουν στις γυναίκες, οι γυναίκες για να αρέσουν στους άντρες, οι γκέι για να αρέσουν...αναλόγως, οι τρίχες στο βωμό της φιλαρέσκειας! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Παιδιά, όπως και να το κάνουμε η τρίχα στον άντρα είναι σέξι! :redface: Δεν λέω να είναι πιθηκάνθρωπος, αλλά η φυσιολογική τρίχα σε στήθος, πόδια, μασχάλες είναι ωραία.Νιώθεις ότι είσαι με άντρα ρε παιδί μου. :P
Αν ήμουν με κάποιον που έκανε αποτρίχωση και είχε γαμπίτσα βελούδο, θα του έλεγα με τρόπο ότι δεν μου αρέσει.Ο δικός μου μια φορά είχε κόψει τις τρίχες στις μασχάλες του αρκετά κοντές και μου φάνηκε περίεργο και του το είχα πει!Βέβαια δεν το ξανάκανε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Παιδιά, όπως και να το κάνουμε η τρίχα στον άντρα είναι σέξι! :redface: Δεν λέω να είναι πιθηκάνθρωπος, αλλά η φυσιολογική τρίχα σε στήθος, πόδια, μασχάλες είναι ωραία.Νιώθεις ότι είσαι με άντρα ρε παιδί μου. :P
Αν ήμουν με κάποιον που έκανε αποτρίχωση και είχε γαμπίτσα βελούδο, θα του έλεγα με τρόπο ότι δεν μου αρέσει.Ο δικός μου μια φορά είχε κόψει τις τρίχες στις μασχάλες του αρκετά κοντές και μου φάνηκε περίεργο και του το είχα πει!Βέβαια δεν το ξανάκανε... :P

Μάλλον δεν έχεις υπόψην σου τι σημαίνει πραγματικός θάμνος στη μασχάλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glykoula

Νεοφερμένος

Η Glykoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα... να παραθέσω και εγώ τη δική μου εμπειρία.Τον προηγούμενο μήνα έκανα λέϊζερ αποτρίχωση παντού σε όλο το σώμα. Full Body όπως λέγεται επίσημα.
Σε όλες τις περιοχές του σώματος (στήθος, κοιλιά, πλάτη, μέση, χέρια, ώμοι, μασχάλες, πόδια, γλουτοί).
Η αίσθηση μετά από λίγες μέρες που έπεσαν οι τρίχες ήταν τέλεια! Απαλό και λείο δέρμα παντού! Άρεσε απίστευτα και στην κοπέλα μου!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα... να παραθέσω και εγώ τη δική μου εμπειρία.Τον προηγούμενο μήνα έκανα λέϊζερ αποτρίχωση παντού σε όλο το σώμα. Full Body όπως λέγεται επίσημα.
Σε όλες τις περιοχές του σώματος (στήθος, κοιλιά, πλάτη, μέση, χέρια, ώμοι, μασχάλες, πόδια, γλουτοί).
Η αίσθηση μετά από λίγες μέρες που έπεσαν οι τρίχες ήταν τέλεια! Απαλό και λείο δέρμα παντού! Άρεσε απίστευτα και στην κοπέλα μου!

Είσαι τυχερός που έχεις αυτή την κοπέλα τότε γιατί εγώ στη θέση της θα σε είχα σκοτώσει :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Είσαι τυχερός που έχεις αυτή την κοπέλα τότε γιατί εγώ στη θέση της θα σε είχα σκοτώσει :P


Full body αποτρίχωση, άρα κορμάρα ο φίλος μας
Με κοπέλα, άρα κάτι καλό του βρήκε, υψηλή αξία άντρα

...και κατα τ αλλα η Αγάπη "θα τον είχε σκοτώσει":devil:

Ναι, αφού θα χες ζήσει πρώτα 50 σκιές του γκρί και όλου του RGB μαζί. :bleh:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Full body αποτρίχωση, άρα κορμάρα ο φίλος μας
Με κοπέλα, άρα κάτι καλό του βρήκε, υψηλή αξία άντρα

...και κατα τ αλλα η Αγάπη "θα τον είχε σκοτώσει":devil:

Ναι, αφού θα χες ζήσει πρώτα 50 σκιές του γκρί και όλου του RGB μαζί. :bleh:

Τώρα μη με κάνετε να επαναλαμβανομαι...


Η ΤΡΙΧΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ._
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι Φλωριες είναι αυτές; Άκου αποτρίχωση στήθος στον άνδρα. Μόνο μασχάλη και γεννητικά όργανα για πρακτικούς και λειτουργικούς λόγους
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Τι Φλωριες είναι αυτές; Άκου αποτρίχωση στήθος στον άνδρα. Μόνο μασχάλη και γεννητικά όργανα για πρακτικούς και λειτουργικούς λόγους

Νικολάκη άσε τις κριτικές για το ξύρισμα του άλλου. Όύτε γω τα ξυρίζω αλλά έτσι γούσταρε ο αεκάρας ο Νικηφόρος και έτσι έκανε. Και καλά έκανε ο άνθρωπος!

Εσυ άσε τον αμαζόνιο στην κωλότρυπα να κάνει το σκατό ταρζανιές για να ξεκολλήσει και να σκίζει τις ρίζες και να πονάς μετά από κάθε πιάτο φακές.

Άντε μου μπράβο παλικάρι μου.
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα... να παραθέσω και εγώ τη δική μου εμπειρία.Τον προηγούμενο μήνα έκανα λέϊζερ αποτρίχωση παντού σε όλο το σώμα. Full Body όπως λέγεται επίσημα.
Σε όλες τις περιοχές του σώματος (στήθος, κοιλιά, πλάτη, μέση, χέρια, ώμοι, μασχάλες, πόδια, γλουτοί).
Η αίσθηση μετά από λίγες μέρες που έπεσαν οι τρίχες ήταν τέλεια! Απαλό και λείο δέρμα παντού! Άρεσε απίστευτα και στην κοπέλα μου!

άρχισε την κολύμβηση όσο προλαβαίνεις να χεις δικαιολογία
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Εσυ άσε τον αμαζόνιο στην κωλότρυπα να κάνει το σκατό ταρζανιές για να ξεκολλήσει και να σκίζει τις ρίζες και να πονάς μετά από κάθε πιάτο φακές.

Μου βγήκαν οι φακές από τα αυτιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά καλησπέρα... να παραθέσω και εγώ τη δική μου εμπειρία.Τον προηγούμενο μήνα έκανα λέϊζερ αποτρίχωση παντού σε όλο το σώμα. Full Body όπως λέγεται επίσημα.
Σε όλες τις περιοχές του σώματος (στήθος, κοιλιά, πλάτη, μέση, χέρια, ώμοι, μασχάλες, πόδια, γλουτοί).
Η αίσθηση μετά από λίγες μέρες που έπεσαν οι τρίχες ήταν τέλεια! Απαλό και λείο δέρμα παντού! Άρεσε απίστευτα και στην κοπέλα μου!

Κάνεις και γλουτό; Είναι απαλός;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top