Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αδιάφορα τα All Star.Ποτέ μου δε φόρεσα και δεν σκοπεύω να φορέσω.Μια μόδα είναι κάποτε θα περάσει :P


Μπαα νομίζω πως έχει γίνει πλέον αυτό που λέμε "all time classic". Προσωπικά στο δημοτικό (ακόμη και στην έκτη τάξη) δε θυμάμαι κανένα παιδί με all star. :hmm: Από τότε που πήγα γυμνάσιο όμως μέχρι και σήμερα τα βλέπω παντού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Φλωροπάπουτσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
κάποτε μου άρεζαν,κυρίως στο δημητικό
είχα αυθεντικά φλοράλ ροζ,πολυ κοριτσιστικα..αλλα μου αρεσαν
τωρα ποσο σωστο ειναι 80ρικα παπουτσια τα all star δεν ξερω
το μονο που ξερω ειναι οτι η μοδα τους εχει περασει,υπαρχουν πια vans,αξιολογα μποτακια αθλητικα με καλο πατο,και μοντερνα μποτακια
δοκιμασα να παρω ασπρα.αλλα δεν ειναι πια του στυλ μου
κριμα ομως..ενα 80ρικο σε πανινα παπουτσια, δεν συμφερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σάπια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
εγώ μία φορά φόρεσα all star και μετά δεν τα ξαναέβαλα ποτέ.....προτιμώ παπούτσια με ένα πατάκι γιατί έχω πρόβλημα όταν περπατάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσουν.
Προσωπικά δεν έχω φορέσει ποτέ, και ούτε σκοπεύω εκτός αν μου τα χαρίσουν...:P
Είναι όμορφα να τα βλέπεις σε κάποιον/κάποια που του/της ταιριάζουν.
Όμως θεωρώ ότι 60-80 ευρώ για πάνινα παπούτσια που μόλις έρθουν σε επαφή με το νερό σχεδόν χαλούν δεν αξίζει για μένα τουλάχιστον.

Προσωπικά φοράω Nike παπούτσια τρεξίματος αγορασμένα 49 ευρώ τον Αύγουστο.
Είναι πραγματικά βολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gergos

Νεοφερμένος

Ο gergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς κάποιο σαιτ με αυθεντικά all star;

www.urbanfashion.gr 100% αυθεντικά. Επίσης υπάρχει και ένα ωραίο άρθρο για το πως να ξεχωρίζουμε τα αυθεντικά. εδώ https://sneakersnclothes.blogspot.gr/2015/01/converse.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν ξετρελάνομαι κι ολας αν και έχω. Δεν τα φοράω συχνά αλλα όταν τα φοράω τα συνδιαζω κυρίως καλοκαιρι με φορέματα.
Δεν εναι θηλυκό παπούτσι. Επίσης έχουν ένα βασικό μειονέκτημα. Επειδή έχουν ολόισιο πάτο κάνουν πολύ κακό στη μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μου είχαν μείνει 5-6 ζευγάρια all star και πήγα τις προάλλες να φορέσω ένα, παιδιά το τι πόνο είχα στα πόδια μου δεννν φαντάζεστε!
Δε ξέρω πώς τα φόραγα τόοοοοοσα χρόνια και πώς δε μου έκαναν κακό. Πολύ άβολο παπούτσι, και να φανταστείτε δε φόραγα ΤΙΠΟΤΑ άλλο μικρή, all star σε όλα τα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna34

Νεοφερμένος

Η Joanna34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Η γνώμη μου για τα all star είναι οτι και 10 χρόνια 20 30 40 50 100 χρόνια να περάσουν παντα θα είναι στην μόδα και θα υπαρχουν στην αγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Εγω τα θεωρω all time classic. Φοριουνταν παλια, φοριουνται τωρα και θα φοριουνται για τουλαχιστον αλλες δυο δεκαετιες. Πρακτικα και ευκολοσυνδυαστα ειναι παπουτσια που μπορει να φορεσει ο καθε ανθρωπος, απ το μικρο παιδακι, τον εφηβο μεχρι και τις τριανταπενταχρονες γυναικες.. Ειναι ενα παπουτσι για ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για κάνα deadlift στο gym καλά είναι.Για καθημερινή χρήση προκαλούν προβλήματα στα πόδια σου.Προσωπικά τα θεωρώ κουραστικά και δεν θα τα σύγκρινα σε καμία περίπτωση με jordan(flat σόλα) μποτάκι ή με new balance,nike,adidas,asics κλπ τρεξίματος/καθημερινής χρήσης.Δεν μου αρέσουν ούτε ποιοτικά,ούτε αισθητικά αλλά και ούτε από άποψη άνεσης.:no::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γενικά, τα all star σαν παπούτσια κάποτε τα λάτρευα και με βόλευαν άπειρα. Είχα πάντα τα κλασικά μαύρα, και συνήθως ένα ακόμη ζευγάρι (κόκκινα, χακί με λουλούδια, μπλε, γκρι και πράσινα έχουν περάσει σίγουρα απο τη συλλογή μου).

Όλα αυτά ωραία μέχρι τη Β' Λυκείου που ξεκίνησα να τρέχω όλη την ώρα σε φροντιστήρια κλπ και γενικά να περπατάω περισσότερο απο όσο είχα συνηθίσει... Εκεί έδωσα όλα μου τα ζευγάρια στην ξαδέρφη μου που τα ήθελε και κράτησα μόνο ένα, το μαύρο, το οποίο φοράω σπάνια πλέον, μιας και κυκλοφορώ συνέχεια με αθλητικά.

Απο εκεί που τα θεωρούσα τα πιο βολικά παπούτσια στον κόσμο, πλέον απορώ πως μπορούν και τα φοράνε μερικοί σε καθημερινή βάση. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top