Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
αν είχα ψηφίσει την Lorelai θα ήμουν "ασταθής" και δεν με σύμφερε ειδικά αφού έβλεπα ότι έτσι κι αλλιώς η μία δολοφόνα φεύγει :P
στόχος μου ήταν να φύγουν οι γνωστοί σε μένα δολοφόνοι, το με ποιο τρόπο θα γινόταν αυτό δε με ένοιαζε :P καθώς και το αν θα έπρεπε να φύγω εγώ για να αποδειχτεί κάτι που λέω :P
πραγματικά το μόνο που με ένοιαζε ήταν το 2/2 άρα εγώ θεωρώ ότι έπαιξα μια χαρά και να πας να κάνεις κακά σου εντάξει? :P

επίσης, διαμαρτύρομαι εντόνως :P
αυτή η προκατάληψη του στο επόμενο θα είσαι δολοφόνος κόντεψε να με φάει και σε αυτό που κάποιοι θεώρησαν δεδομένο ότι σαν περτικαλί πρέπει να είμαι δολοφόνα :P
Εγώ δεν είπα ότι σαν περτικαλί θα πας δολοφόνα, αλλά ότι πλέον έχεις κάνει πολίτης, έχεις κάνει ρουφιάνα οπότε πας βουρ για δολοφόνα! :P

Επίσης ναι μεν καλό το 2/2 αλλά κανείς δεν το κατάλαβε και εκεί έχασες. Δηλαδή για τους άλλους ΔΕΝ έκανες 2/2 αφού ούτε Lorelai έδιωξες ούτε Lorien, οπότε κανείς δεν θεώρησε νωρίς ότι είσαι ρουφιάνα ;)
Και αναφερεσαι που ακριβως...δε σε εννοω.....
Βρε Neraidούλα, μιλάμε για το 1 λεπτό στο τέλος, η επιμονή σου φόβισε τον papas :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι θα αργησω να εχω ρολο...οποτε καλα μου επομενα πολιτακια προσοχη μαζι μου και με το μαλακο...ναι?!!!
(ειδικα εσυ φαν Νο2 που μιλας για μαυρα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ο fandago είχε περάσει αρχικά για ρουφιάνος και ως έμπιστο άτομο έτυχε εμπιστοσύνης και youki και Ηρούς που παίξανε καλύτερα για μένα από μένα τις μέρες που έλειπα Κάρπαθο :D
Just for the record και για την αποκατασταση της αλήθειας...ΔΕΝ σε είχα για ρουφιάνο, αλλά ναι, σε είχα για αθώο πολίτη και πραγματικά πίστευα οτι ψήφιζες τόσο άκυρα (με εξαιρεση την 1η ψηφοφορία όπου πολύ καλά έκανες και έβγαλες τη Λορελαι για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη μας) επειδή δεν παρακολουθούσες το παιχνίδι. Ιδίως όταν ψήφισες ΚΕ έπαθα σοκ!!! :eek:

Και να σου θυμίσω ότι όσο έλειπες Κάρπαθο ψήφισα 3 από τους 4 δολοφόνους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπράβο στο Φάνταγκο, έπαιξε καταπληκτικά το ρόλο του (βοήθησε βεβαια και η απουσία του στην Καρπαθο, και μπορούσε να ψηφίζει καρααθώους πολιτες δικαιολογώντας το επειδή δεν παρακαολουθούσε το παιχνιδι). Τον κατάλαβα στο τέλος, μετά ακριβως από τη δολοφονία μου! :clapup:
Και σε σένα μπράβο watson, έπρεπε ντε και καλά να αλλάξεις ψήφο τελευταία στιγμή; Μου κατέστρεψες το "παιχνίδι" :mad:






:P

Ομολογώ ότι ούτε πινακάκια έκανα σε αυτό το παιχνίδι ούτε είχα πλήρη συναίσθηση, ευτυχώς ήταν η Ηρώ και η Youki να μου δίνουν πατήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε Neraidούλα, μιλάμε για το 1 λεπτό στο τέλος, η επιμονή σου φόβισε τον papas :P

Αφου ειστε ατια και δε με ξερετε ουτε στο τοσο δα!!!
Και πολιτης να ημουν παλι τα ιδια θα ελεγα!!!!
Μα ειναι γελοιο...που με υποπτευεστε παντα για λαθος λογο....ή εσεις ειστε κουτοπονηροι ή εγω ειμαι αφελης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αφου ειστε ατια και δε με ξερετε ουτε στο τοσο δα!!!
Και πολιτης να ημουν παλι τα ιδια θα ελεγα!!!!
Μα ειναι γελοιο...που με υποπτευεστε παντα για λαθος λογο....ή εσεις ειστε κουτοπονηροι ή εγω ειμαι αφελης!:P
Απλά σκέψου ότι εγώ έβγαλα τρελά σενάρια ότι και καλά βάλανε τελευταία στιγμή το όνομα της Youki για να κλειδώσουν την ψήφο της και εσύ ήρθες να ζητάς δικαίωση με τους κανόνες! :worry::P


Ωστόσο για αποφυγή παρεξηγήσεων, νομίζω ότι πρέπει να ξεκαθαρίσουμε στους κανόνες ότι η δολοφονία γίνεται στις 13.00 ανεξάρτητα αν αργεί η ανακοίνωση. Με τους κανόνες ως έχει πάντως, έχει δίκιο η Youki πού ήθελε να μετρήσει η αλλαγή. Να ζητήσω λοιπόν συγνώμη για την αναστάτωση, γιατί δεν το είχα προσέξει όταν τους έγραφα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε οπως και να εχει..το σωστο ειναι αυτο που ειπα...αιντε...!
χαιβανι:P (λιμπ ντιχ αουχ:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και σε σένα μπράβο watson, έπρεπε ντε και καλά να αλλάξεις ψήφο τελευταία στιγμή; Μου κατέστρεψες το "παιχνίδι" :mad:






:P

Ομολογώ ότι ούτε πινακάκια έκανα σε αυτό το παιχνίδι ούτε είχα πλήρη συναίσθηση, ευτυχώς ήταν η Ηρώ και η Youki να μου δίνουν πατήματα :P

Μα η αλλαγή ψήφου ήταν η στρατηγική μου στο τέλος. Ημουν σχεδόν βεβαιη ότι θα δολοφονουσαν τον παπας που δεν είχε ψηφίσει και λέω κάτσε να κάνω μια αλλαγή τελευταια στιγμή πριν τη δολοφονία να δω πως θα αντιδράσουν...Και είδα...αλλά ήταν πια αργά!!! :P

Οσο σκέφτομαι ότι σου έστειλα το πινακάκι μου!!! :ropalo::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οσο σκέφτομαι ότι σου έστειλα το πινακάκι μου!!! :ropalo::wall:
:rolleyes::teasing:

Ε εντάξει δεν έκανες μεγάλο κακό, απλά με γλίτωσες από λίγο κόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
πότε αρχίζει το επόμενο;;;;;καλά περιττό να πω ότι κοίταζα μέχρι το τέλος με αγωνία τι θα γίνει...από εμένα συγχαρητήρια κυρίως στην νεράιδα που κατάφερε να φτάσει τόσο μακριά...φυσικά επευφημίες σε Ηρώ, Nininaou, youki ....εύγε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για συμμετοχές περάστε από δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Απλά σκέψου ότι εγώ έβγαλα τρελά σενάρια ότι και καλά βάλανε τελευταία στιγμή το όνομα της Youki για να κλειδώσουν την ψήφο της και εσύ ήρθες να ζητάς δικαίωση με τους κανόνες! :worry::P

εμένα πάντως με άφησες μ@λ@κα με το σενάριο που έφτιαξες [που προφανώς ουδεμία σχέση είχε με την πραγματικότητα :P] και πως κατάφερες και τα έφερες τούμπα και τα παρουσίασες όπως "βόλευε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως ομολογώ ότι παραδέχομαι την youki και ας την λέω Watson (όχι ότι δεν είναι στο πλευρό μου :P). Ακόμα και την τελευταία στιγμή η κίνηση της έφερε τα πάνω κάτω. Ίσως να είχατε χάσει πολιτάκια αν δεν είχε αλλάξει την ψήφο της ;)

Επίσης πρέπει να πω ότι ζει και κοιμάται με το παιχνίδι! Δεν θα μπορούσα να μην τα πηγαίνει καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης πρέπει να πω ότι ζει και κοιμάται με το παιχνίδι! Δεν θα μπορούσα να μην τα πηγαίνει καλά :D
Βασικά είμαι πολύ junky και ίσως πρέπει να κουλάρω κάποια στιγμή, γιατί ή που θα με απολύσει το αφεντικό ή που θα με χωρίσει ο άντρας μου!!! :P
Την Παρασκευη που βγήκε η nininaou είχαμε παει σε ένα φίλο κι εγώ τους είχα κλ@σει και ήμουν στο ιντερνετ να δω τι θα γίνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Xaxaxaxaxa!!!!
Α ρε Γιουκι...με εκανες και γελασα πολυ!!!!
Εισαι απιστευτη κατα και μετα τη διαρκεια σου παιχνιδιου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπραβο μας που κερδισαμε οι πολιτες!!!!!!!!

Αλλα δεν καταλαβαινω κατι:γτ ο shaman επαιζε επιθετικα απο την αρχη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε παιδια...εμενα το PM ελεγε οτι ειμαι πολιτης ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ρε παιδια...εμενα το PM ελεγε οτι ειμαι πολιτης ! :P

Και εμενα ελεγε οτι εγινα admin στο σαιτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και εμενα ελεγε οτι εγινα admin στο σαιτ:P
Εγώ στο έστειλα αυτό... Το πίστεψες; :worry:


















:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top