19χρονη διχάζει το διαδίκτυο και την παγκόσμια κοινή γνώμη

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μη βασίζεσαι στη διαίσθησή σου. Κοίτα, αν εννοείς ότι ο τρόπος με τον οποίο επικοινωνούμε αυτή τη στιγμή (ο διαδικτυακός, απρόσωπος, ηλεκτρονικός τρόπος των chatrooms και των blogs) είναι μη ανθρώπινος, νομίζω ότι συγκρίνουμε κάτι διαφορετικό. Θα μας μπλέξει ίσως σε μια συζήτηση μπόλικης αυθαιρεσίας. Αν εννοείς πάλι ότι ο τρόπος με τον οποίο μιλώ εγώ συγκεκριμένα είναι μη ανθρώπινος, μπορώ να συμφωνήσω γιατί φαίνεται σαν να είμαι κάθετος σε ένα θέμα που αφορά αποκλειστικά κάποιον άλλο.
Το πώς προσαρμόζεις την εμφάνισή σου είναι προσωπικό σου θέμα. Όμως, το να αλλάζεις τόσο ριζικά τον εαυτό σου, σημαίνει ότι δεν τον έχεις αποδεχτεί. Το να νομίζεις ότι είσαι καρτούν (που δεν είσαι) σημαίνει ότι δεν έχεις αποδεχτεί την πραγματική σου υπόσταση. Ο τρόπος που επικοινωνούμε δεν είναι ανθρώπινος, και γι' αυτό αλλοτριώνει και κάποιους ανθρώπους, που ξεχνούν το ανθρώπινο της διαπροσωπικής συνομιλίας, και μαθαίνουν να εξωτερικεύουν τα πάντα μέσω της ηλεκτρονικής γραφής. Ωστόσο, μπορείς να μην αλλοιώσεις τον εαυτό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ωστόσο, μπορείς να μην αλλοιώσεις τον εαυτό σου...
Mα το βασικό επιχείρημα και άλλοθι στις διαδικτυακές συνομιλίες, είναι η φράση "να γίνω καλύτερος άνθρωπος" , βαρέθηκα να την διαβάζω κι έτσι αποφάσισα να γίνω cartoon!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ρε γαμωτο,θελω να γινω σαν το αβαταρι μου,αλλα δεν μπορω να πεταξω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ρε γαμωτο,θελω να γινω σαν το αβαταρι μου,αλλα δεν μπορω να πεταξω:(
Άλλαξε το ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να γίνει το αβαταρ μου σαν εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να γίνει το αβαταρ μου σαν εμένα.

Ένα αστειάκι, οκ;​

γύρω από την αυταποδοχή και την αυτοεκτίμηση
Και τον αυτοεγωισμό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απεικόνισης τελειοποιημένων χαρακτηριστικών!
τι σημαινει αυτο?:worry:

ειναι τελεια τα καρτουν?
παντα υπερβολικα ηταν..
η φυσικη τελειοτητα ή μαλλον ο μεσος ορος διαφερει πολυ απο τις φαντασιωσεις των καρτουν..
οταν αρχισουμε να μπλεκουμε τις φαντασιωσεις με την πραγματικοτητα εχουμε προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχήμα οξύμωρο μοιάζει ο τίτλος αλλά δεν είναι έτσι στην περίπτωση της Αναστασίας. Κι αυτό γιατί αλλάζοντας βασικά στοιχεία του εαυτού της με στόχο να πραγματοποιήσει το όνειρο της, άγγιξε την "πνευματική δημιουργία" !

Ποτέ στο παρελθόν η έκφραση «είσαι όμορφη σαν κούκλα» δεν προκαλούσε τόσο ανάμεικτα συναισθήματα. Η 19χρονη διχάζει το διαδίκτυο και τη παγκόσμια κοινή γνώμη.
Στρατιές πιστών ακολούθων μετράει πλέον η 19χρονη Αναστασία Σπάγκινα με τους περισσότερους να μην έχουν αποφασίσει ακόμη εάν αυτό που βλέπουν τους αρέσει ή τους φρικάρει. Το μικροσκοπικό κορίτσι με τα υπέροχα μάτια αποφάσισε μια μέρα να μεταμορφωθεί σε καρτουνίστικο χαρακτήρα Ιαπωνικού animation και σήμερα τα έχει καταφέρει τόσο πολύ ώστε να μοιάζει τουλάχιστον απόκοσμη και εξωπραγματική.

Οι περαστικοί στο δρόμο αρχικά την περνούν για κούκλα και όταν δουν ότι κινείται και μιλάει…με δική της βούληση και όχι με μπαταρίες παγώνουν από τον φόβο τους. Η Αναστασία βέβαια έχει συνηθίσει στις ακραίες αντιδράσεις φρίκης και τρελής αγάπης των συμπατριωτών της Ουκρανών αλλά και των χρηστών του διαδικτύου (μόνο στο Facebook έχει περισσότερους από 10.000 φίλους).

Με μια μέση κυριολεκτικά δαχτυλίδι, μακριά κόκκινα μαλλιά και ατελείωτες βλεφαρίδες, η μικροκαμωμένη Ουκρανή έχει πειστεί τόσο πολύ ότι είναι γιαπωνέζικο καρτούν που άλλαξε το όνομά της σε… Fukkacumi!

Για να τα καταφέρει φυσικά χρειάστηκε πολύ κόπο, εξαντλητικές δίαιτες και ατελείωτες ώρες πειραματισμού μπροστά στον καθρέπτη. Τώρα πια βέβαια μπορεί και παραδίδει ολιγόλεπτα μαθήματα μακιγιάζ –για όσα κοριτσάκια θέλουν να της μοιάσουν- στο διαδίκτυο αν και η ίδια παραδέχεται πως για ένα τέλειο αποτέλεσμα χρειάζεται περίπου 30 λεπτά μακιγιαρίσματος σε κάθε μάτι!

Πληροφορίες ωστόσο θέλουν την εμμονή της Ουκρανής να μοιάσει σε καρτούν τόσο έντονη ώστε να ετοιμάζεται για χειρουργείο προκειμένου να αλλάξει το σχήμα των ματιών της, τα οποία θα τα ήθελε πιο στρογγυλά.

Μπορείτε ελεύθερα να φρικάρετε ή να την ερωτευτείτε ;)

Θελω να μοιασω και εγω στο αβαταρ μου:( Το χρωμα ομως πως θα το κανω να εχει διαρκεια:( Το πετυχαινω μονο οταν κοιταω τις φοτο της φιλης σου ...:P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τι σημαινει αυτο?:worry:
Κοίταξε Άγγελε, θα μου επιτρέψεις εδώ τουλάχιστον το "παν μέτριον τέλειον" να το αφήσω πίσω στους...αρχαίους!
Αν θέλεις να μπούμε στον φανταστικό κόσμο των cartoons, στις δίχως όρια δυνατότητες τους αλλά και μεταμόρφωσης, θα μοιάζει ο Κλεόβουλος με πρωτόζωο.
Και ξέρεις κάτι, η εποχή της ελεγχόμενης παρέμβασης στη χρωμοσωματική κατατομή αλλά και στην δημιουργία συνθετικών δεν είναι τόσο μακριά όσο φαίνεται. Πόσο αστείο θα μοιάζει μετά η προτροπή..."να είσαι ο εαυτός σου", ε;
H βελτίωση της φύσης, δεν έχει καμία σχέση με το θέλω να γίνω καλύτερος άνθρωπος, που έγινε καραμέλα πια και μεταφράζεται σε θέλω να ταπώσω εσάς τους υπόλοιπους....
Τέλοσπαντων, μην ανησυχείς δεν θα την ζήσουμε εμείς αυτή την εποχή, απλώς διάγουμε εκείνη της επιθυμίας βελτίωσης των ορίων από μερικά ανήσυχα...ζώα και τα πρώτα τους διστακτικά βήματα, εν μέσω θύελλας αντιδράσεων , που εκδηλώνονται είτε με οργισμένο βάναυσο τρόπο, είτε κοροϊδευτικά, αναλόγως του βαθμού που νοιώθει ο ... βαθιά συντηρητικός να "απειλούνται" οι ηθικές του αξίες, αλλά και εκείνη η έμφυτη προδιάθεση να ορίζει αυτός τι θα αρέσει στον...άλλον!

Αλήθεια, πως αισθάνεσαι για τις αγελάδες που βόσκουν αμέριμνες σε ένα λιβάδι, δεν είναι ο ορισμός αυτής της προτροπής; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θα έλεγα ότι φοβίζει, πόσο μάλλον όταν πλησιάζει το "απόκοσμο" και απλησίαστο! Και βέβαια, με αντικειμενικά κριτήρια, το τέλειο.
Ποια τολμάει να βάλει φωτο δίπλα της.....ιδού η ρόδος :)

Όντως πιστεύεις ότι αυτό ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ είναι τέλειο?? Ιουυ....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
H βελτίωση της φύσης, δεν έχει καμία σχέση με το θέλω να γίνω καλύτερος άνθρωπος, που έγινε καραμέλα πια και μεταφράζεται σε θέλω να ταπώσω εσάς τους υπόλοιπους....

θα επανελθω
αλλο να θες να γινεις οτι γουσταρεις,,οκ,,ελευθερια εχουμε

αλλα να λες πχ οτι τα τεραστια ματια των καρτουν ειναι τελειο πχ ειναι βλακεια
αν ειχαμε ολοι τοσο μεγαλα ματια συνεχεια,,θα ειμασταν τυφλοι απο τον ηλιο..

τα καρτουν δεν ειναι ζωντανοι οργανισμοι..


τελειο το καρτουν ,,ελεος..
και μενα μου αρεσουν οι υπερηρωιδες πχ στα καρτουν .
αλλα η πραγματικοτητα ειναι αλλη..


ξαναλεω,,ο πραγματικος κοσμος και ο κοσμος των φαντασιωσεων πρεπει να διασταυρωνεται μεχρι ενος οριου..
ψυχιατροι το λενε αυτο,,αυτονοητο ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αλήθεια, πως αισθάνεσαι για τις αγελάδες που βόσκουν αμέριμνες σε ένα λιβάδι, δεν είναι ο ορισμός αυτής της προτροπής; ;)

Γνωστό στυλάκι γραφής αυτό:

Θέλω να σας αποδείξω ότι οι φόροι δεν πρέπει να επιβάλλονται οριζόντια μπλα μπλα μπλα μπλα....*περίεργες ιδέες*....μπλα μπλα μπλα...*ακόμα πιό περίεργες ιδέες και λογικά άλματα εκατοντάδων μέτρων*....μπλα μπλα μπλα, γι αυτό πιστεύω ότι πρέπει αυτό να εφαρμοστεί.

*και στο τέλος πετάγεται και το άσχετο για να αφήσει την ψευδαίσθηση του "τα βράδια όταν κατεβάζω ουίσκια φιλοσοφώ πολλά"*

Είναι σαν μια θεία που φτιάχνει μαρμελάδα, αν το δούμε φιλοσοφικά ο αμερικάνος Έντγκαρ Άλαν Πόε, μίλησε για τον υπερσυμπιεσμό των ιδεών, άρα γιατί να μη φάμε μαρμελάδα; (Τι σχέση έχουν ρε φίλε οι φόροι με τη μαρμελάδα και τον Πόε γαμώ το σπιτάκι μου; )


*Και μένουν όλοι σύξυλοι καγκελόπουλοι εδώ μέσα, όσοι κατάφεραν και έφτασαν στο τέλος του ασύνταχτου πόστ, για να αναφωνήσουν "Τι ακριβώς είπε τώρα το άτομο;"*


Για να στο θέσω πολύ απλά, η σύγκρισή σου είναι άστοχη, αστήριχτη και έκανε ένα τέτοιο λογικό υπερφωτικό άλμα (all hands get ready for an FTL jump). Τι σχέση έχει η γελάδα που βόσκει χορτάρι ακριβώς επειδή δε μπορεί να κάνει κάτι άλλο λόγω μη πλήρους ανεπτυγμένης συνείδησης, με τον άνθρωπο που -υποτίθεται ότι- έχει ξεπεράσει το στάδιο της αμοιβάδας και έχει πλήρη συνείδηση και κριτική σκέψη;

Έχουμε ελεύθερη βούληση να επιλέξουμε τι θα είμαστε. Η αγελάδα όχι. Είναι κολλημένη στο ΜΟΥΥΥΥΥΥ...

Εντούτοις το ότι μπορείς να το κάνεις, δε σημαίνει ότι είναι και υποχρεωμένος ο άλλος να το δεχτεί ως ανάταση του χαρακτήρα και έρευνα για το ευρύτερο υπερεγώ το οποίο χάθηκε πίσω από ένα καρτούν μπλαστρωμένο στη μπογιά που το κάνει με εξωγήινους και πλοκάμια (έτσι να χει και το χεντάι του το θέμα).

Σοβαρά, όταν εγώ θέλω να εκφράσω τον εσωτερικό μου κόσμο, γράφω. Όταν θέλω να τον αλλάξω, μορφώνομαι. Δε βάφομαι σα τη Σάκουρα Τσαν από το Ναρούτο!

Ειλικρινά, δικαίωμά σου να το κάνεις, δε θα σε κράξω...πολύ, αλλά οκ, ως εκεί. Για τα υπόλοιπα απλά δεν πείθομαι.

Όπως λέει και η Αννούλα Φλωρινιώτη:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
αν ειχαμε ολοι τοσο μεγαλα ματια συνεχεια,,θα ειμασταν τυφλοι απο τον ηλιο..
Θα τον αλλάξουμε κι αυτόν...;)

Όντως πιστεύεις ότι αυτό ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ είναι τέλειο?? Ιουυ....:sick:
Θα ήθελα πολύ να δω ένα παράδειγμα της δικής σου εκδοχής τελειότητας, επέλεξε κάποια που θεωρείς ότι βρίσκεται εκεί και δείξε μας την φωτό της.
Το ίδιο ισχύει και για τον φίλο Δημήτρη που αγωνιά για το αν θα περνάει η...μπογιά του! :)

Γνωστό στυλάκι γραφής αυτό:
Kαι το δικό σου φίλτατε...γνωστότερο, όπως επίσης το ότι θα φτάσεις τουλάχιστον στις 12 ....επιδοκιμασίες, κάτι που σημαίνει πως δεν προσέχουν τι ακριβώς γράφεις, και δεν τους απασχολεί άλλωστε :)
Θα σχολιάσω λοιπόν αβίαστα και όταν πραγματικά το αισθάνομαι την τοποθέτηση σου, επειδή νοιώθω ότι ανησυχείς περισσότερο από όλους, δεν σε αγνοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα τον αλλάξουμε κι αυτόν...;)
ξερεις τι λες ε?:worry:

και το ερωτημα ειναι γιατι?:worry:

θες να μιλησουμε σοβαρα?
πες μου με επιχειρηματα γιατι ειναι τελειοτερος ανθρωπος -για να ζει στη φυση στον κοσμο- ενα anime απο εναν νορμαλ ανθρωπο

απεδειξε μου οτι αυτες οι γιαπωνεζικες ζωγραφιες ειναι ανωτερες απο τα φυσικα οντα..

αυτα τα
καρτουν απλα ομοιαζουν με τα παιδια,,τεραστια ματια,,και υπερβολικες αναλογιες
ολα αυτα ειναι γνωστα απο την ψυχολογια..

τα γιαπωνεζικα καρτουν μοιαζουν με τους ιαπωνες και τη μοδα της εποχης
ειναι unisex βασικα αρσενικα ατριχοι που μοιαζουν σαν θηλυκα,
άφυλη μοδα ,,δειγμα της παρακμης της εποχης..
και η ομοφυλοφιλια βγαινει απο εκει μεσα επισης,,

ολοι αυτοι τα παιδιακια που εθιζονται με αυτα απλα εχουν τοσο αδυναμο μυαλο που κανουν φιλοσοφια την καθε βλακεια που φανταζεται ο καθε γιαπωνεζος ζωγραφος..


οπως ειναι οι emo goth κλπ νεανικες μοδες που περνανε μολις πηξει το μυαλο..ετσι ειναι και αυτα..
κανεις οτι υπερβολικη μπουρδα μπορεις στην εξωτερικη εμφανιση για να δειξεις απεγνωσμενα διαφορετικος απο τους αλλους..

ενω στην ουσια γινεσαι ιδιος με τους αλλους..

στο μυαλο ειναι η μεγαλυτερη διαφορετικοτητα παιδια,,και αν σου λειπει εκεινη ψαχνεις φτηνα γελοια υποκαταστατα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ξερεις τι λες ε?:worry:
Γιατί το έχεις πάρει τόσο...πατριωτικά; Κάνεις λες και είσαι ο πλάστης αυτού του κόσμου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω φταιω που σου απανταω σοβαρα στις μπιμπ που μου λες για να πουλησεις μουρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω φταιω που σου απανταω σοβαρα
Κι εγώ σοβαρότατα σου απαντάω.

Και κάπου εδώ, θα σας πω αντίο. Ευχαριστώ όλους και όλες για τον χρόνο σας, ίσως επανέλθω όταν ολοκληρώσω την μεταμόρφωση μου! Να είστε όλοι καλά
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί το έχεις πάρει τόσο...πατριωτικά; Κάνεις λες και είσαι ο πλάστης αυτού του κόσμου :hmm:

Εσυ δηλαδη φιλε ονειρευεσαι μια κοινωνια που ολοι θα κυκλοφορουμε βαμενοι και ντυμενοι σαν ανιμε;

Στο κατω κατω σε πολλους δεν αρεσουν τα ανιμε:whistle:

Αυτη η χαζομαρα (με το συμπαθειο) για τον ηλιο θα μας την εξηγησεις και σε μας τους απλους ανθρωπους (που δεν ειμαστε μακιγιαρισμενοι:();
Δηλαδη σε ρωτησε κατι πρακτικο ο Αγγελος επισης πως την ειδες θα πρεπει να βαφομαστε 6 ωρες καθε μερα για να ειμαστε σαν τα καρναβαλια να'ουμε; Αντε και πες εμενα δεν με πειραζει γιατι για να γινω φοκοχαρακτηρας μονο ενα χρωμα θα χρειαστω ή θα εχω φοτο τις φιλης σου στην τσεπη για να την βλεπω ανα τακτα χρονικα διαστηματα και να γινομαι... κιτρινος:P αλλα τι θα γινει με αυτους που θελουν να γινουν ετσι;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Η κοπέλα είναι απλά ΓΑΜΑΤΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top