Είναι καλό να έχουμε κοινά ενδιαφέροντα με το δεσμό μας;

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
πφφφφφφφ... Τι να κάνουμε, κανείς δεν είναι τέλειος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι, όταν θα το κλείσετε το μαγαζί (εννοώ "όταν θα χωρίσετε"), θα είναι περισσότερο πιθανόν να σκάσετε ό ένας πάνω στον άλλον σε καμιά συναυλία ή κανένα cinema κ.τ.λ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Παιδιά στην αρχή είναι πολύ καλό. περνώντας όμως τα χρόνια καλά θα είναι να μην έχετε τελικά και πολλά κοινά ενδιαφέροντα για να μπορείτε να μένετε και λίγο μόνοι σας. Φαντάσου τώρα να ήθελε η γυναίκα μου να βλέπαμε μαζί ποδόσφαιρο ή να πηγαίναμε μαζί για τσίπουρα ... Η τέλεια καταστροφή !!!:whistle:


τι λες καλέ? δηλαδή το ποδόσφαιρο είναι για τους άντρες. εγώ έπαιζα τύμπανα και κρατούσα τηλεβόα στην Θύρα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Εδώ θα σε απογοητεύσω φίλε μου! Γαύρος βαμμένη!
Μπράβο!! Να και μια σωστή κοπέλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εγώ έπαιζα τύμπανα και κρατούσα τηλεβόα στην Θύρα μας...

:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λέω βρε συ Βαλλια. :worry: Ρομαντικό μέρος να γνωριστείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Λέω βρε συ Βαλλια. :worry: Ρομαντικό μέρος να γνωριστείς...
δεν είπα ότι τον γνώρισα στο ποδόσφαιρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Είναι καλό να υπάρχουν κάποια κοινά ενδιαφέροντα μεταξύ σχέσεων είτε αυτές είναι φιλικές είτε ερωτικές! Είναι σημάδι αν ταιριάζεις με κάποιον άλλωστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Κακό δεν είναι πάντως. Στην αρχή συμφωνώ ότι είναι καλό γιατί'περνάε μαζί πολύ χρόνο και γνωρίζονται καλύτερα.

Αλλά πιστεύω ότι και κατα τη διάρκεια της σχέσης, υποσυνείδητα, αποκτούν διαφορετικά ενδιαφέροντα και παύουν να τα κάνουν πλέον όλα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
δεν παίζει ρόλο να μην έχουμε κοινά ενδιαφέροντα, δηλαδή ο άντρας μου δεν ασχολείται με το ποδόσφαιρο εγώ πάλι πριν να κάνω το μωρό δεν έχανα παιχνίδι και πάντα μαζί μου και ο άντρας μου, δεν ασχολείται με πολιτικά κόμματα εγώ πάλι το αντίθετο πάλι τραγούδια που ακούμε πάλι αντίθετα δηλαδή επειδή δεν έχουμε κοινά δεν έπρεπε να τον παντρευτώ αφού αυτόν αγάπησα, και περνάμε πολύ καλά, δεν έχουμε πρόβλημα. Και εγώ θα κάνω αυτά που αρέσουν του άντρα μου και αυτός τα δικά μου.
Ο ένας συμπληρώνει τον άλλο και στο κάτω κάτω δεν μπορούμε να είμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι ...
Πως γίνεται να περνάτε καλά? αφού δεν έχετε κοινά ενδιαφέροντα, άρα θα περνάτε πολύ χρόνο χωριστά ο ένας από τον άλλον... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
σε διαβεβαιώνω ότι ο μόνος χρόνος που δεν είμαστε μαζί είναι όταν είναι δουλειά, βέβαια βγαίνουμε και μόνοι μας για διασκέδαση αλλά όχι και πάντα όταν βγούμε μια κάνουμε αυτό που θέλει ο Μάριος την άλλη φορά αυτό που θέλω εγώ, και για το ποδόσφαιρο που ανέφερα πάλι πάμε μαζί. Δεν κάνει μόνο ο ένας αυτό που θέλει και δυο κάνουμε αυτό που θέλουμε. Έτσι συμβιβαζόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
φυσικα κ ειναι καλο να υπαρχουν κοινα ενδιαφεροντα γιατι μας φερνουν ποιο κοντα αλλα κ η διαφορετικοτητα μας δενει μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλον κ μπορει τα ενδιαφεροντα του αλλου να γινουν κ δικα μας..κ το αντιθετο φυσικα....
ολα παιζουν με το ποσο θελουμε τον αλλον κ με το ποσο ανοιχτοι ειμαστε σαν ανθρωποι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αν δεν εχεις κοινα με τον αλλο θα ειναι πιο ωραιο αφου καθε μερα θα ειστε μαζι για την ανακαληπτεις
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η πιο σημαντικη μου σχεση, ηταν με εναν ανθρωπο 8 χρονια μεγαλυτερο μου, εγω φοιτητρια εκεινος στο περιπου φοιτητης, παλευε για πτυχιο, αλλη ορεξη για ζωη εκεινος, αλλη εγω, αλλα αμμεσα σχεδια εγω αλλα εκεινος.
διαφορετικα γουστα στη μουσικη, ακομα και στο φαι.


και ομως ακομα και τωρα δε μετανοιωνω και δε θα τον αλλαζα με τιποτα...
γιατι ειχε μια ''περιεργη'' ελξη πανω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
α τον καημενο αυτος θα φορεσει τακουνια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top