Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγώ θέλω να με βρίζει στα γαλλικά , γίνεται;

Καλα μη φανταστεις οτι ειναι κατι ιδιαιτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Το ότι το sex είναι απόλαυση είναι δεδομένο. Στο παιχνίδι συμμετέχουν όλες οι αισθήσεις, προφανώς και η ακοή. Οι ανάσες, οι αναστεναγμοί, τα βογκητά, οι άναρθρες κραυγές έχουν το ρόλο τους. Ακόμα και μια μακρινή απαλή ερωτική μουσική σα φόντο, μπορεί να είναι ευεργετική. Όμως, κυρίαρχος κι εδώ είναι ο λόγος. Αυτά που θα πούμε ή (πιο σωστά) θα ψιθυρίσουμε στο αυτί του συντρόφου μας, εκδηλώνοντας το τι νοιώθουμε και τι θέλουμε εκείνη τη στιγμή, το ερωτικό κάλεσμα με τις λέξεις, είναι ικανά να μας ανάψουν ως τα ουράνια. Δεν υπάρχει εκείνη την ώρα λογοκρισία, λέμε ότι αισθανόμαστε και μας έρχεται, χωρίς προκαταλήψεις και ντροπές. Τα λόγια πρέπει να εναλλάσσονται από γλυκά και τρυφερά ως “άσεμνα” και “βρώμικα”. Την ώρα εκείνη ενώνονται σώματα και αισθήσεις με σκοπό την απόλυτη ικανοποίηση.
Αν έκανα με ένα κορίτσι έρωτα για πρώτη φορά δεν θα της μιλούσα “χυδαία” και αν το έκανε αυτή δεν ξέρω τι θα σκεφτόμουν. Αν όμως ένας τέτοιος διάλογος γίνεται ανάμεσα σε δύο ανθρώπους που έχουν σχέση πολύ καιρό, που τα ξεκίνησαν όλα μαζί, που μοιράζονται τα πάντα, που δεν έχουν μυστικές σκέψεις ο ένας από τον άλλο, που αισθάνονται τα κορμιά τους σαν ένα, που αγαπιούνται, τότε το να εκφράζονται έτσι ελεύθερα και χωρίς ντροπές ή προκαταλήψεις στις πιο όμορφες στιγμές τους, το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό και υπέροχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top