Περίεργες αντιλήψεις για το σεξ, που είχατε σε παιδική ηλικία!

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
α εσύ εκεί κόλλησες; δηλαδή όλα τα άλλα είναι φυσιολογικά :P
δεν νομίζω πως ήξερα την ύπαρξη των γιαπωνέζων τότε:hmm:
Κίνα, Ιαπωνία,Κορέα όλα ένας αχταρμάς :hehe:

3εχασεσ τουσ φιλιππινεζουσ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Πριν 27 χρόνια περίπου, την ώρα που τρώγαμε, ρώτησα τους γονείς μου, τον θείο και τη θεία μου, που τους φιλοξενούσαμε: πώς γεννήθηκα εγώ και πώς η αδερφή μου;
Ιδού οι απαντήσεις που πήρα.:P
Θείος: Σκάσε και τρώγε!:eek:
Θεία: Θα σου βάλω πιπέρι στο στόμα! Άκου κουβέντες παιδί πράμα.:eek:
Μαμά: Εσύ, Τέσα μου, βγήκες από ένα λαχανάκι και την αδερφούλα σου μας την έφερε ο πελαργός.:eek:
Μπαμπάς: Όταν μεγαλώσεις, θα καταλάβεις.:eek:
Αδερφή: Σκάσε και τρώγε! (ήθελε να κερδίσει τη συμπάθεια του θείου, δικαιολογημένο ως έναν βαθμό):eek:
Τέσα: Από λαχανάκι πάντως σίγουρα δεν βγήκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μικρός νόμιζα ότι το lady part ήταν ένα δαιμονισμένο στόμα που όταν ο αντρας τοποθετουσε το πέος του, του το "έτρωγε" και με βαση αυτο που ετρωγε προέκυπτε το παιδί. (credits to thrillers.ναι,weirdo :P ). Eπίσης νόμιζα ότι ο αριθμός των όρχεων αντιστοιχούσε στο ποσα παιδιά θα κάνει ο άντρας. Και θυμάμαι χαρακτηριστικα οτι σκέφτηκα " ο απέναντι που έχει 6 παιδιά πως βολεύεται" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
....βγήκες από ένα λαχανάκι και την αδερφούλα σου μας την έφερε ο πελαργός...
Μάλλον μεγαλώσαμε σε διαφορετικά Σύμπαντα. Η μητέρα μου λόγω επαγγέλματος (παιδίατρος) ανέλαβε προσωπικά τη σεξουαλική μου αγωγή. Από 3-4 χρονών μου είχε πει ότι το παιδί γίνεται όταν ο μπαμπάς και η μαμά κάνουν μια μεγάλη αγκαλίτσα, ότι το παιδί μεγαλώνει στην κοιλιά της μαμάς και βγαίνει από το ...πιπί της που τότε ανοίγει πολύ και το μωρό χωράει. Αργότερα (αρχές δημοτικού) μου χάρισε ένα κατάλληλο για την ηλικία μου βιβλίο σεξουαλικής αγωγής και κάθε δύο χρόνια μου έφερνε από ένα καινούργιο για πιο μεγάλα παιδιά. Αυτό κράτησε μέχρι τα μέσα του γυμνασίου. Όλα αυτά τα χρόνια μου εξηγούσε απορίες μου από τα βιβλία ή και έξω από αυτά και μου ανέλυε περισσότερο κάποια θέματα. Θυμάμαι στο δημοτικό που όταν έλεγα σε άλλα παιδιά (κυρίως κοριτσάκια) τις γνώσεις μου, αυτά που είχαν γαλουχηθεί με πελαργολάχανα, δε με πίστευαν και έβαζαν τα κλάματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μικρός νόμιζα ότι το lady part ήταν ένα δαιμονισμένο στόμα που όταν ο αντρας τοποθετουσε το πέος του, του το "έτρωγε" και με βαση αυτο που ετρωγε προέκυπτε το παιδί. (credits to thrillers.ναι,weirdo :P )
Καλόοοοο!:P

Μάλλον μεγαλώσαμε σε διαφορετικά Σύμπαντα.

Ναι, είμαι αρκετά μεγαλύτερη και τη δεκαετία του 80 τα μυαλά των Ελλήνων ήταν ακόμα απαρχαιωμένα σε τέτοια θέματα.

Η μητέρα μου λόγω επαγγέλματος (παιδίατρος) ανέλαβε προσωπικά τη σεξουαλική μου αγωγή.
Σ' αυτό ήσουν πολύ τυχερός, γιατί είχες σαφή εικόνα του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Μικρούλης (νηπιαγωγείο) δεν το είχα σκεφτεί καν, αλλά μου είχε περάσει από το μυαλό πως απλά το παιδί έρχεται.. με κάποιον εντελώς αφύσικο τρόπο.. απλά εμφανίζεται (ενώ είχα δει τη μαμά μου έγκυο, παρ'όλα αυτά δεν το είχα σκεφτεί πως τα παιδιά ''γεννιούνται''). Στις πρώτες τάξεις του δημοτικού (1η & 2α) συνέχιζα να πιστεύω το ίδιο πράγμα, ενώ καθώς άρχιζα να μεγαλώνω (3η, 4η δημοτικού), ο πατέρας μου που τον (ξάνα)ρώτησα μου είπε με μεγάλη συντομία (μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου) ότι το το αγοράκι βάζει το πιπί του, στο πιπί του κοριτσιού και γίνονται παιδάκια! Βέβαια να πω, ότι ποτέ δεν πίστεψα το παραμύθι με τον πελαργό.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top