• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πρόβλημα με σπυράκια στο σώμα

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Κι εγώ κάποτε είχα διπλώθει από πόνο στο στομάχι πήγα νοσοκομείο και είχα πάθει νεύρωση. Τίποτα παθολογικο απλωσ στρες.

Άσχετο έχουμε κανένα δερματολόγο εδώ μέσα? Έχω ραντεβού βέβαια μεθαύριο και πολύ φοβάμαι πως θα μου δώσει απλώς αντισταμινικα αλλά δε θα μάθω τι έχω.

Εδώ και ένα μήνα φαγουριζομαι και πριν μερικές μέρες άρχισα να βγάζω κάτι καντηλες να. Αρχικά θεώρησα πως φταίνε κάτι χάλια που έστρωσα μάλλινα και τα στείλα καθαριστήριο. Ενώ ηρέμησα δύο μέρες ξανά πάλι οι καντηλες. Προσπαθώ να εντοπίσω ποτέ φουντώνουν αλλά δε βγάζω άκρη.. Δεν έχω αλλάξει κάτι άλλο όλο αυτό το διάστημα. Αλλεργία ίσως είναι σκέφτομαι αλλά σε τι... Άγνωστο. Αλλά αν δεν είναι τι άλλο να είναι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κι εγώ κάποτε είχα διπλώθει από πόνο στο στομάχι πήγα νοσοκομείο και είχα πάθει νεύρωση. Τίποτα παθολογικο απλωσ στρες.

Άσχετο έχουμε κανένα δερματολόγο εδώ μέσα? Έχω ραντεβού βέβαια μεθαύριο και πολύ φοβάμαι πως θα μου δώσει απλώς αντισταμινικα αλλά δε θα μάθω τι έχω.

Εδώ και ένα μήνα φαγουριζομαι και πριν μερικές μέρες άρχισα να βγάζω κάτι καντηλες να. Αρχικά θεώρησα πως φταίνε κάτι χάλια που έστρωσα μάλλινα και τα στείλα καθαριστήριο. Ενώ ηρέμησα δύο μέρες ξανά πάλι οι καντηλες. Προσπαθώ να εντοπίσω ποτέ φουντώνουν αλλά δε βγάζω άκρη.. Δεν έχω αλλάξει κάτι άλλο όλο αυτό το διάστημα. Αλλεργία ίσως είναι σκέφτομαι αλλά σε τι... Άγνωστο. Αλλά αν δεν είναι τι άλλο να είναι...?


Έτσι όπως το περιγράφεις ίσως χρειάζεσαι αλλεργιολόγο αντί για δερματολόγο...μπορεί να είναι εξανθηματική κνίδωση που θεραπεία είναι τα αντιισταμινικά, με άγνωστο trigger (εμένα μου εμφανίστηκε πέρσι στα γενέθλιά μου και είχα φάει την προηγούμενη ημέρα χοιρινό με δαμάσκηνα, αλλά είχα ξαναφάει), και σίγουρα παίζουν ρόλο κούραση και στρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δεν είμαι δερματολόγος αλλα απο οτι φαινετσι συτο που έχεις είναι αλλεργική φύσεως. Αν δεν βρεις την αιτία κλείσε ρσντεβου στο Αττικό νοςοκομειο κάνουν πολυ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Έτσι όπως το περιγράφεις ίσως χρειάζεσαι αλλεργιολόγο αντί για δερματολόγο...μπορεί να είναι εξανθηματική κνίδωση που θεραπεία είναι τα αντιισταμινικά, με άγνωστο trigger (εμένα μου εμφανίστηκε πέρσι στα γενέθλιά μου και είχα φάει την προηγούμενη ημέρα χοιρινό με δαμάσκηνα, αλλά είχα ξαναφάει), και σίγουρα παίζουν ρόλο κούραση και στρες...
Υπάρχει περίπτωση να είναι τώρα πιο ευάλωτος ο οργανισμός μου επειδή είμαι ακόμα λεχωιδα? Ρωτώ διότι ποτέ μα ποτέ δεν έχω παρουσιάσει στη ζωή μου αλλεργίες. Λέω μήπως έχει αποδυναμώθει ο οργανισμός μου, χειρουργείο, αιμμοραγιες, κόπωση με δουλειά και όλα αυτά.. Αν και γενικά νιώθω duracel αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τους φοβάμαι τους αλλεργιολογος μην αρχίσουν και με βάζουν σε διαδικασία πολλών εξετάσεων και με αγχωσουν. Είπα να πάω αρχικά σε δερμ. και βλέπουμε.

Υπάρχει λέω περίπτωση να με έχει τσίμπησει κάνα κουνουπι και να έχω μολυνθεί? Κράτα καιρό η μόλυνση!?

Διότι ζω μέσα στο πράσινο κι από κουνούπια άλλο τίποτα.... Ειδικά φέτος με ρημαξαν. Ήμουν και έγκυος και κολλαγανε όλα πάνω μου λες και είχα μαγνήτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 982117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει περίπτωση να είναι τώρα πιο ευάλωτος ο οργανισμός μου επειδή είμαι ακόμα λεχωιδα? Ρωτώ διότι ποτέ μα ποτέ δεν έχω παρουσιάσει στη ζωή μου αλλεργίες. Λέω μήπως έχει αποδυναμώθει ο οργανισμός μου, χειρουργείο, αιμμοραγιες, κόπωση με δουλειά και όλα αυτά.. Αν και γενικά νιώθω duracel αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τους φοβάμαι τους αλλεργιολογος μην αρχίσουν και με βάζουν σε διαδικασία πολλών εξετάσεων και με αγχωσουν. Είπα να πάω αρχικά σε δερμ. και βλέπουμε.

Υπάρχει λέω περίπτωση να με έχει τσίμπησει κάνα κουνουπι και να έχω μολυνθεί? Κράτα καιρό η μόλυνση!?

Διότι ζω μέσα στο πράσινο κι από κουνούπια άλλο τίποτα.... Ειδικά φέτος με ρημαξαν. Ήμουν και έγκυος και κολλαγανε όλα πάνω μου λες και είχα μαγνήτη..


Κάποια τροφή ίσως;
Άγχος στρεσσ;
Ο δερματολογος μωρέ αν πας ειδικα σε ιδιώτη αλοιφο κρεμουλες και κλπ θα φας και μια επαναξιολογηση.
Καλυτερα σε αλλεριολογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Κάποια τροφή ίσως;
Άγχος στρεσσ;
Ο δερματολογος μωρέ αν πας ειδικα σε ιδιώτη αλοιφο κρεμουλες και κλπ θα φας και μια επαναξιολογηση.
Καλυτερα σε αλλεριολογο

Η φαγούρα με έπιασε πριν κάνα μήνα. Αρχικά νόμιζα έχουμε κουνουπι στο σπίτι που δε λέει να πεθάνει. Τι αντικουνουπικα τι τσιροτα, τι λάμπες.. Όλα..

Όταν έβγαλα τις καντηλες όμως πριν Καμμια βδομάδα είχα φάει συκώτι με ρύζι. Αλλά είχα ξαπλώσει και στο χαλί με την κόρη μου.

Στο ΙΚΑ έκλεισα ραντεβού... Αλλεργιολογο ε? Έχει το ΙΚΑ τέτοια ειδικότητα? Το αττικό είναι μακριά πολύ από μένα, έχω πολύ περιορισμένο χρόνο. Άσε που αμφιβάλλω για κοντινά ραντεβού... Πρέπει τώρα να τα δει που είναι φρέσκα. Βέβαια πρόλαβα εβγαλα κάνα δυο φωτογραφίες. Αυτή που έστειλα τα χαλιά στο καθαριστήριο με τρέλανε. Τι για ψύλλους μου είπε που πιάνουν τα μάλλινα, τι για ακαραια τι για κοριούς... Αυτά φαίνονται αν είναι μαμούνια. Κάναμε σκόνη το σπιτι με τη μαμα μου... Και γενικά όλα τα βλέπουμε στο σπίτι έχω μωρά όλα ειναι στην εντέλεια, πέφτει πολύ καθαριότητα. Και δε μπαίνουμε με παπούτσια. Από την ώρα που μου το πε νομίζω πως κάποιο μαμούνι έχει μπει στον οργανισμό μου.!!! Είδα και κάτι φωτογραφίες στο ίντερνετ και φούντωσα περισσότερο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 982117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η φαγούρα με έπιασε πριν κάνα μήνα. Αρχικά νόμιζα έχουμε κουνουπι στο σπίτι που δε λέει να πεθάνει. Τι αντικουνουπικα τι τσιροτα, τι λάμπες.. Όλα..

Όταν έβγαλα τις καντηλες όμως πριν Καμμια βδομάδα είχα φάει συκώτι με ρύζι. Αλλά είχα ξαπλώσει και στο χαλί με την κόρη μου.

Στο ΙΚΑ έκλεισα ραντεβού... Αλλεργιολογο ε? Έχει το ΙΚΑ τέτοια ειδικότητα? Το αττικό είναι μακριά πολύ από μένα, έχω πολύ περιορισμένο χρόνο. Άσε που αμφιβάλλω για κοντινά ραντεβού... Πρέπει τώρα να τα δει που είναι φρέσκα. Βέβαια πρόλαβα εβγαλα κάνα δυο φωτογραφίες. Αυτή που έστειλα τα χαλιά στο καθαριστήριο με τρέλανε. Τι για ψύλλους μου είπε που πιάνουν τα μάλλινα, τι για ακαραια τι για κοριούς... Αυτά φαίνονται αν είναι μαμούνια. Κάναμε σκόνη το σπιτι με τη μαμα μου... Και γενικά όλα τα βλέπουμε στο σπίτι έχω μωρά όλα ειναι στην εντέλεια, πέφτει πολύ καθαριότητα. Και δε μπαίνουμε με παπούτσια. Από την ώρα που μου το πε νομίζω πως κάποιο μαμούνι έχει μπει στον οργανισμό μου.!!! Είδα και κάτι φωτογραφίες στο ίντερνετ και φούντωσα περισσότερο!!!!

Ε καλά τώρα πήγαινε για να σου φύγει το αγχος...
Ένα κοντινοπλανοκ θα κανει και συνταγογραφηση.
Πού έχεις καντήλες; Πχ αστραγαλο; Χέρια; Πλάτη;
Αλλαξες τιποτα στην καθημερινότητα;
Κάποιο απορρυπαντικό; διατροφή; άγχος πιο πολυ;
Έχεις φαγούρα;

*** Οκ απάντησες πάνω.
Άρα μην είχε τίποτα το χαλί;
Έβγαλες κι αλλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Παρόλο που ξεστρωσα και σφουγγάρισα με χλωρίνη και καυτό νερό έβγαλα πάλι.. Όχι τόσο έντονες.αλλα βγάζω..
Βγάζω στους ώμους, χέρια παντού, ανάμεσα στους μηρούς, κοιλιά. Επίσης σε κάποια φάση πρηστηκε το μάτι μου λίγο και τη άλλη μετμρα τα χείλια μου. Βγάζω αυτά τα χοντρά καντηλες πως όταν σε τσιμπάει κουνουπι και πρηζεται .. Συνήθως στρογγυλά αλλά έτυχε να κάνω και γραμμές μακριές φουσκωμένες...
Την πρώτη μέρα σε ώμους και μηρούς ήταν τεράστια η έκταση μεγέθους μανταρίνιου για να καταλάβεις...σήμερα έβγαλα 6-7 μικροσκοπικά στο χέρι και 2-3 στην κοιλια.

Αντε να πάω να δούμε τι θκατα έχω πάθει.

Εγώ πιστεύω πως έχω κάποιο μικρόβιο ξέρω στρπτοκοκκο αχινό κόκκο ξέρω γω κάτι με κόκκο πως τα λένε και πως δεν είναι αλλεργία. Και φοβάμαι μην είναι κάτι τίποτα μεταδοτικό και πιάνω τα παιδιά, γιαυτό θα πάω άμεσα να δω.. Μπορεί κι από κάποιο παλιό κουνουπι να χω πάθει τη ζημιά, να με έχει τσιμπήσει και να μου έχει μεταδώσει τίποτα. Τόσα ακούμε για τα κουνούπια. Άλλοι πέθαναν με το άλλο το τίγρης το κουνουπι. Έχω ψιλό τρομάξει. Αλλά οκ υπομονή.. Επίσης με τρώει και το κεφάλι μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 982117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρόλο που ξεστρωσα και σφουγγάρισα με χλωρίνη και καυτό νερό έβγαλα πάλι.. Όχι τόσο έντονες.αλλα βγάζω..
Βγάζω στους ώμους, χέρια παντού, ανάμεσα στους μηρούς, κοιλιά. Επίσης σε κάποια φάση πρηστηκε το μάτι μου λίγο και τη άλλη μετμρα τα χείλια μου. Βγάζω αυτά τα χοντρά καντηλες πως όταν σε τσιμπάει κουνουπι και πρηζεται .. Συνήθως στρογγυλά αλλά έτυχε να κάνω και γραμμές μακριές φουσκωμένες...
Την πρώτη μέρα σε ώμους και μηρούς ήταν τεράστια η έκταση μεγέθους μανταρίνιου για να καταλάβεις...σήμερα έβγαλα 6-7 μικροσκοπικά στο χέρι και 2-3 στην κοιλια.

Αντε να πάω να δούμε τι θκατα έχω πάθει.

Ναι.
Πηγαινε να δεις και ενημέρωσε μας.
Αλλά καλο θα ταν αλλςεργιολογος, πιστεύω.
Πήγαινε πάρε μια γνωμητωρα σε δερματολόγο και ελπίζω να τελειώσει εκεί
Κάποια κνίδωση θα ναι .... λογικά.
Αλλά εσύ μην ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Αυτά βγάζω...


Σε ευχαριστώ! !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Μμμμ.... δερματιτιδα εξ επαφής μου φαίνεται. Αν και δεν ειναι άνοιξη,... Εχει πεύκα εκεί που μένεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.
Έχεις Κ άλλες ενοχλήσεις;; Δακρυσμένα ματια, μύτη να τρέχει, κόπωση , και αν ναι, ποτέ ειναι πιο εντονα , το πρωί , κατά το διάστημα που είσαι σπιτι; Όταν βγαινεις έξω, εντείνονται τα συμπτωματα, ή καταλαγιάζουν;

Αυτή την εποχη παρατηρείται έξαρση στ ακαρεα, τα οποία θανατώνονται από τις ολο και πιο κρύες θερμοκρασίες , και η σκόνη τους προκαλεί αλλεργιες ,βρίσκονται ειδικά στ χαλια και στρώματα (έχεις καινούργια στρώματα?).

Πάνε σε αλλεργιολογο , κάνει ειδικά τεστ μ αντιγόνα του τι ακριβως σε πειραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Πεύκα δεν έχω όχι αλλά εδώ η περιοχή είναι μέσα στο πράσινο.. Ούτε άλλες ενοχλήσεις έχω. Όταν βγαίνω έξω τα ίδια. Αλλά μέσα από το σπίτι με αρχίζει. Έτσι νομίζω. Χθες που σας έγραφα ειχα φουντώσει πάλι αλλά πήρα ένα ξοζαλ. Σήμερα ούτε καν φαγούρα, όλα καθαρά, μια χαρά. Αύριο έχω γιατρό δερματολόγο να δω τι θα μου πει.. Λογικά θα μου γράψει αντισταμινικα που ήδη έχω. Ο άντρας μου είναι ευάλωτος σε αλλεργίες.. Εγώ πάλι όχι αλλά ευτυχώς τα έχει περάσει και με καθησυχάζει. Αυτός μου πε να πάρω χάπι κι ως δια μαγείας ηρέμησα. Αλλά δεν ενθουσοαζομαι. Γιατί έτσι είχα ηρεμήσει πάλι ένα βράδυ και την επόμενη τσουπ. Πρόσφατα στρώμα οκ άλλαξα αγόρασα της μικρής αλλά πάνε μήνες. Εγώ αυτά τα έβγαλα μόλις έστρωσα χαλιά γιαυτό και τα έβγαλα. Και λέω μήπως φταίνε αυτά. Για να δούμε...

Σας ευχαριστώ. Έχουμε τόσους εν δυνάμει ιατρούς εδώ μέσα? Μπράβο πολύ χαίρομαι!! Καλή σας επιτυχία και καλή υπομονή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Αυτά βγάζω...


Σε ευχαριστώ! !!

Αν και είμαι λίγο άσχετη, να σε ρωτήσω κάτι? Την κοκκινίλα που βλέπω, την έκανες με το ξύσιμο ή έτσι ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Αν και είμαι λίγο άσχετη, να σε ρωτήσω κάτι? Την κοκκινίλα που βλέπω, την έκανες με το ξύσιμο ή έτσι ήταν?

Βασικά εικόνα από το γκουγκλ είναι δεν είμαι εγώ γιατί εγώ αυτές τις φώτο που έβγαλα δεν τις έβγαλα σε αυτή τη φάση, στο μετα που είναι μόνο κόκκινο, αλλα βρήκα ακριβώς αυτό που παθαίνω σε εικονα στο ίντερνετ. Ναι κοκκινίζει από το ξύσιμο. Αλλά σήμερα είμαι οκ.
Γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Πήγα που λέτε και με έστειλε σε αλλεργιολογο... Πρέπει να κλείσω ραντεβού. Να μου κάνει αίματος και ίσως κάποιο πάτς τεστ.. Πφφ βαρετό. Πάντως είμαι καλύτερα. Δεν έχω... Θα πάρω ξοζαλ μια βδομάδα και βλέπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Που λέτε..
Η ιστορία διήρκησε 5 μήνες παρακαλώ.. Κνιδωση...
Έτσι στα καλά καθούμενα..
Τώρα πέρασε..
Τι να πω..
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Εγώ μάλλον λόγω ορμονών καθώς εναμισυ μήνα πριν είχα γεννήσει.. Το έπαθε και το μωρό φαντάσου, παρέα βγάζαμε καντηλες.. Αλλά το βρεφος το είχε 3 μέρες.. Πήρε aerius και μετά μια χαρά.. Εμένα μου κράτησε και πιθανόν να ήταν ορμονικο τελικά.
Ευτυχώς πέρασε...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Δεν είχα ποτέ ακμή, αλλά το δέρμα μου είναι αρκετά ευαίσθητο. Σήμερα παρατήρησα ότι έχω δύο μικρά σπυράκια με πύον (και τρόμαξα για ευλογιά - ναι) πάνω από το στόμα. Γενικά το καλοκαίρι βγάζω σπυριά και δεν καταλαβαίνω που οφείλεται αυτό. Στη ζέστη?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top