Τεστ Προσωπικότητας

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
(1) Ότι είναι ενδιαφέρουσα και ωφέλιμη διαδικασία, είναι αναμφίβολα. Δε διαφωνώ. Απλά η διάθεση και η διαύγεια του καθενός διακυμαίνεται μέσα στη μέρα, επηρεάζοντας τον τρόπο γραφής του. Ως εκ τούτου, δεν είναι όλα μας τα σχόλια εξίσου αντιπροσωπευτικά για τον εαυτό μας εδώ μέσα. Ακόμη και τώρα δεν πιστεύω ότι αποτυπώνω τη σκέψη μου όπως ακριβώς θα ήθελα, γιατί είμαι ολίγον τι τέζα. Από κοντά, πάλι, φαίνεται το πόσο εννοούμε αυτά που λέμε κάθε στιγμή. Να μου πεις, μπορείς να απαντήσεις αργότερα που θα είσαι ξεκούραστος, αλλά στη βράση κολλάει το σίδερο. Μετά έχεις αλλάξει θέμα. Cut me some slack, πάντως, και θα εγκλιματιστώ.

(2) Ντάξει, not your problem αλλά εφόσον διπλοτσεκάρεις πρώτα ότι όντως δεν είπες κάτι παρεξηγήσιμο. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω για να είμαι όσο το δυνατόν πιο δίκαιη.

(3) Η ιστορία μου άρεσε, αν και τη βρίσκω λίγο παράταιρη με την υπόλοιπη κουβέντα. Δε αντιμετωπίζω κανέναν ούτε ως φίλο μου, ούτε ως εχθρό μου εδώ μέσα. Τουλάχιστον όχι ακόμη. Το point μου εδώ ήταν ότι πολλά σου σχόλια είναι αψυχολόγητα. Δεν φτάνω καν, δηλαδή, στο σημείο να αποφανθώ με σιγουριά για τις προθέσεις τους. Μάλλον επειδή αφενός δεν σε καταλαβαίνω απόλυτα, αφετέρου δεν παρεξηγούμαι.


Το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες. Είναι τέτοια η ενδόμυχη ανάγκη και η πεπλασμένη ιδιοσυγκρασία σου να συμπεριφέρεσαι με έναν αξιοπρεπέστατο τρόπο που να μην αδικεί τον συνομιλητή σου σε σημείο που ο Κριός Ωροσκόπος του να τον κάνει μπλαζέ και να υπερκεράζει τη βουλιμικά προσηνή διάθεσή του ως Ζυγός, κι εσυ καταναλώνεις πολύτιμο χρόνο για χάρη της αφεντιάς του. Είναι αξιοθαύμαστο ειλικρινά και χωρίς διάθεση ειρωνείας, στο αναγνωρίζω.

Κατανάλωσες χρόνο περιορισμένο και πολύτιμο από τον ύπνο σου σε μια εργάσιμη ημέρα στις 2.30 τη νύχτα για να του απαντήσεις "άσε με να σε καταλάβω γιατί δεν σε καταλαβαίνω αλλά θέλω να σε καταλάβω εντούτοις χρησιμοποιώ τον διπλάσιο χρόνο για να βρω ένα "εύστοχο" επιχείρημα απ όσον χρησιμοποιώ για να σε ψυχολογήσω".

Στον αψυχολόγητο τυπο που μπορεί να σε ειρωνεύεται αλλά μπορεί και να κάνει χιούμορ, που βρίσκεις μπλαζέ αλλά συμπαθείς τόσο ώστε να μπεις σε τόσο κόπο.

Why don't we skip the bullshit λέω εγω; :devil:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες. Είναι τέτοια η ενδόμυχη ανάγκη και η πεπλασμένη ιδιοσυγκρασία σου να συμπεριφέρεσαι με έναν αξιοπρεπέστατο τρόπο που να μην αδικεί τον συνομιλητή σου σε σημείο που ο Κριός Ωροσκόπος του να τον κάνει μπλαζέ και να υπερκεράζει τη βουλιμικά προσηνή διάθεσή του ως Ζυγός, κι εσυ καταναλώνεις πολύτιμο χρόνο για χάρη της αφεντιάς του. Είναι αξιοθαύμαστο ειλικρινά και χωρίς διάθεση ειρωνείας, στο αναγνωρίζω.

Κατανάλωσες χρόνο περιορισμένο και πολύτιμο από τον ύπνο σου σε μια εργάσιμη ημέρα στις 2.30 τη νύχτα για να του απαντήσεις "άσε με να σε καταλάβω γιατί δεν σε καταλαβαίνω αλλά θέλω να σε καταλάβω εντούτοις χρησιμοποιώ τον διπλάσιο χρόνο για να βρω ένα "εύστοχο" επιχείρημα απ όσον χρησιμοποιώ για να σε ψυχολογήσω".

Στον αψυχολόγητο τυπο που μπορεί να σε ειρωνεύεται αλλά μπορεί και να κάνει χιούμορ, που βρίσκεις μπλαζέ αλλά συμπαθείς τόσο ώστε να μπεις σε τόσο κόπο.

Why don't we skip the bullshit λέω εγω; :devil:

Να σου πω κάτι ρε Valder? Μιλάω όμορφα, με προσβάλλεις. Σου μιλάω με το ύφος σου, παρεξηγείσαι. Σε αγνοώ, κάθεσαι και με προσβάλλεις απαντώντας σε τρίτους, σταματάς να παραθέτεις τα σχόλιά μου ευθέως (βλ. Το υψηλού επιπέδου αστειάκι σου για το "οικονομολόγα"). Απ'τη στιγμή που μπήκα εδώ και ξεκίνησα να γράφω ψάχνεις κάθε αφορμή για να με μειώσεις. Ναι, οκ, το καταλάβαμε, είμαι μια χαμηλής αντιληπτικής ικανότητας, ψεύτικη attention seeker που τρέχει πίσω σου. Τα επιχειρήματά μου παιδικά και ανυπόστατα. Έχω μηδενική ενσυναίσθηση και δεν ξέρω πότε να το βουλώσω.

Να σου πω όμως κάτι; Είχα όντως κάθε καλή διάθεση να τα αφήσω όλα αυτά στην άκρη και να σε καταλάβω, αλλά δεν το πιστεύεις, cut the bullshit μου λες. Δεν το πιστεύεις γιατί εσύ δε θα το κανες ποτέ. Ήσουν αρνητικά προκατειλημμένος μαζί μου εξαρχής. Λυπάμαι αλλά δεν είναι δικό μου το πρόβλημα εν προκειμένω, κάτσε βρες τα με τον εαυτό σου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Να σου πω κάτι ρε Valder? Μιλάω όμορφα, με προσβάλλεις. Σου μιλάω με το ύφος σου, παρεξηγείσαι. Σε αγνοώ, κάθεσαι και με προσβάλλεις απαντώντας σε τρίτους, σταματάς να παραθέτεις τα σχόλιά μου ευθέως (βλ. Το υψηλού επιπέδου αστειάκι σου για το "οικονομολόγα"). Απ'τη στιγμή που μπήκα εδώ και ξεκίνησα να γράφω ψάχνεις κάθε αφορμή για να με μειώσεις. Ναι, οκ, το καταλάβαμε, είμαι μια χαμηλής αντιληπτικής ικανότητας, ψεύτικη attention seeker που τρέχει πίσω σου. Τα επιχειρήματά μου παιδικά και ανυπόστατα. Έχω μηδενική ενσυναίσθηση και δεν ξέρω πότε να το βουλώσω.

Να σου πω όμως κάτι; Είχα όντως κάθε καλή διάθεση να τα αφήσω όλα αυτά στην άκρη και να σε καταλάβω, αλλά δεν το πιστεύεις, cut the bullshit μου λες. Δεν το πιστεύεις γιατί εσύ δε θα το κανες ποτέ. Ήσουν αρνητικά προκατειλημμένος μαζί μου εξαρχής. Λυπάμαι αλλά δεν είναι δικό μου το πρόβλημα εν προκειμένω, κάτσε βρες τα με τον εαυτό σου.

Ξέχασα να προσθέσω ότι, μου αρέσει απίστευτα το γεγονός ότι δεν παρεξηγείσαι.

Κάνεις λάθος πάντως, σε συμπαθώ μια χαρά, ειδάλλως θα είχα πάει να διαβάσω Γερμανικά τώρα αντί να θέλω να ξεκαθαρίσω αυτό το πράγμα και να προλάβω τυχόν αχρείαστα χειρότερα.

Μην ξαναξεσπάσεις έτσι επάνω μου, δεν υπάρχει λόγος και δεν μου αρέσουν αυτά. :)


ΥΓ: Αν και ουσιαστικά δεν σε εκνευρίζει η δήθεν "προσβολή" μου. Μάλλον περισσότερο σε εκνευρίζει το ότι φαίνομαι να μην σου αναγνωρίζω την αξία που εσύ ήδη πιστεύεις για τον εαυτό σου ότι έχεις. Μήπως να διπλοτσεκάριζες κάποια πράγματα πριν τα γράψεις; Στο λέω με κάθε ευγένεια. Πολλές φορές προσβολή είναι η διαπίστωση ότι οι άλλοι έχουν αναγνωρίσει ότι ο λόγος μας δεν έχει και τόση ανταπόκριση και αυτό μας κάνει να αισθανόμαστε τόσο άσχημα που κάνουμε μπαμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ξέχασα να προσθέσω ότι, μου αρέσει απίστευτα το γεγονός ότι δεν παρεξηγείσαι.

Κάνεις λάθος πάντως, σε συμπαθώ μια χαρά, ειδάλλως θα είχα πάει να διαβάσω Γερμανικά τώρα αντί να θέλω να ξεκαθαρίσω αυτό το πράγμα και να προλάβω τυχόν αχρείαστα χειρότερα.

Μην ξαναξεσπάσεις έτσι επάνω μου, δεν υπάρχει λόγος και δεν μου αρέσουν αυτά. :)


Ακριβώς. Δεν παρεξηγούμαι, θυμώνω δικαιολογημένα. Δεν έχω καμία υποχρέωση να υποβάλλομαι σε ψυχογραφικά τεστ ή ανεπιθύμητη κριτική και ειρωνεία εδώ μέσα. Και δε σε βλέπω να το κάνεις σε κανέναν άλλον αυτό το πράγμα. Ούτε έναν.

Αν όντως με συμπαθείς λοιπόν, σταμάτα να με ειρωνεύεσαι και να είσαι σίγουρος ότι δε θα ξαναξεσπάσω. Αλλιώς ειλικρινά προτιμώ να με αγνοείς.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Ακριβώς. Δεν παρεξηγούμαι, θυμώνω δικαιολογημένα. Δεν έχω καμία υποχρέωση να υποβάλλομαι σε ψυχογραφικά τεστ ή ανεπιθύμητη κριτική και ειρωνεία εδώ μέσα. Και δε σε βλέπω να το κάνεις σε κανέναν άλλον αυτό το πράγμα. Ούτε έναν.

Αν όντως με συμπαθείς λοιπόν, σταμάτα να με ειρωνεύεσαι και να είσαι σίγουρος ότι δε θα ξαναξεσπάσω. Αλλιώς ειλικρινά προτιμώ να με αγνοείς.

Άρα θυμώνεις δικαιολογημένα για κάτι που δεν έχω κάνει ποτέ και σε κανέναν, ούτε έναν από τα 68.940 μέλη, αλλά επάνω σου αισθάνεσαι ότι είμαι είρων, ανεπιθύμητα κριτικός, σε υποβάλλω σε ψυχογραφικά τεστ, πιστεύεις ότι σε θεωρώ μειωμένης αντίληψης και ότι τρέχεις από πίσω μου.

Σωστά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΥΓ: Αν και ουσιαστικά δεν σε εκνευρίζει η δήθεν "προσβολή" μου. Μάλλον περισσότερο σε εκνευρίζει το ότι φαίνομαι να μην σου αναγνωρίζω την αξία που εσύ ήδη πιστεύεις για τον εαυτό σου ότι έχεις. Μήπως να διπλοτσεκάριζες κάποια πράγματα πριν τα γράψεις; Στο λέω με κάθε ευγένεια. Πολλές φορές προσβολή είναι η διαπίστωση ότι οι άλλοι έχουν αναγνωρίσει ότι ο λόγος μας δεν έχει και τόση ανταπόκριση και αυτό μας κάνει να αισθανόμαστε τόσο άσχημα που κάνουμε μπαμ.

Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Το ενδεχόμενο να αισθάνομαι ότι δεν αναγνωρίζεται η αξία μου δε συνεπάγεται ότι το σχόλιο του άλλου (οποιουδήποτε άλλου) δεν είναι όντως προσβλητικό. Μπορεί να συμβαίνουν και τα δύο ταυτόχρονα.

Άρα θυμώνεις δικαιολογημένα για κάτι που δεν έχω κάνει ποτέ και σε κανέναν, ούτε έναν από τα 68.940 μέλη, αλλά επάνω σου αισθάνεσαι ότι είμαι είρων, ανεπιθύμητα κριτικός, σε υποβάλλω σε ψυχογραφικά τεστ, πιστεύεις ότι σε θεωρώ μειωμένης αντίληψης και ότι τρέχεις από πίσω μου.

Σωστά;

Απλά κάτσε και διάβασε τα μηνύματά σου προς εμένα και μετά σκέψου να στα λέει κάποιος άλλος. Άμα τα θεωρείς κομπλέ και δε σου προκαλούν την τάση να αμυνθείς, τι να πω, είσαι θηρίο. Α, φυσικά κρατώντας μόνο τη γραπτή τους φύση, υποτίθεται δεν ξέρεις με τι ύφος στα λένε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Το ενδεχόμενο να αισθάνομαι ότι δεν αναγνωρίζεται η αξία μου δε συνεπάγεται ότι το σχόλιο του άλλου (οποιουδήποτε άλλου) δεν είναι όντως προσβλητικό. Μπορεί να συμβαίνουν και τα δύο ταυτόχρονα.


Πράγματι. Μπορεί. Όχι εδω όμως.

Και ειλικρινά, εαν είναι να μου βάζεις συνθήκες "σταμάτα να με ειρωνεύεσαι και δεν θα ξαναξεσπάσω",

τότε αλήθεια στο λέω και σοβαρά, ξέσπασε με την ψυχή σου! :hehe:

Απλά κάτσε και διάβασε τα μηνύματά σου προς εμένα και μετά σκέψου να στα λέει κάποιος άλλος. Άμα τα θεωρείς κομπλέ και δε σου προκαλούν την τάση να αμυνθείς, τι να πω, είσαι θηρίο.

Όντως, κι εμένα όπως είπες το να με λέγαν οικονομολόγα και μάλιστα με το να τολμάνε να παραθέτουν έμμεσα τα μηνύματά μου απαντώντας σε τρίτους, θα μου προκαλούσε φοβερή τάση να αμυνθώ. Δεν είμαι καθόλου θηρίο. Κι εγω θα ξέσπαγα έτσι. Κι αμα δεν ήξερα και με τι ύφος τα λένε, τότε κι αν θα έκανα μπαμ με απόλυτη βεβαιότητα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πράγματι. Μπορεί. Όχι εδω όμως.

Και ειλικρινά, εαν είναι να μου βάζεις συνθήκες "σταμάτα να με ειρωνεύεσαι και δεν θα ξαναξεσπάσω",

τότε αλήθεια στο λέω και σοβαρά, ξέσπασε με την ψυχή σου! :hehe:



Όντως, κι εμένα όπως είπες το να με λέγαν οικονομολόγα και μάλιστα με το να τολμάνε να παραθέτουν έμμεσα τα μηνύματά μου απαντώντας σε τρίτους, θα μου προκαλούσε φοβερή τάση να αμυνθώ. Δεν είμαι καθόλου θηρίο. Κι εγω θα ξέσπαγα έτσι. Κι αμα δεν ήξερα και με τι ύφος τα λένε, τότε κι αν θα έκανα μπαμ με απόλυτη βεβαιότητα!


Κι όμως. Δεν είναι το αν με είπες οικονομολόγα ή όχι - στην τελική ακόμη δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό και ούτε με νοιάζει. Είπες "και άμα καταλάβει τι εννοώ, εκεί είναι που δε θα μου ξαναμιλήσει ποτέ". Αν πιστεύεις ότι θα προσβληθώ, γιατί να το πεις τότε; Και ειδικά από τη στιγμή που, όπως ισχυρίζεσαι, επιλέγεις πολύ προσεκτικά τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Αυτά, δεν έχω κάτι άλλο να πω, και πολύ το χω τραβήξει ήδη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Κι όμως. Δεν είναι το αν με είπες οικονομολόγα ή όχι - στην τελική ακόμη δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό και ούτε με νοιάζει. Είπες "και άμα καταλάβει τι εννοώ, εκεί είναι που δε θα μου ξαναμιλήσει ποτέ". Αν πιστεύεις ότι θα προσβληθώ, γιατί να το πεις τότε; Και ειδικά από τη στιγμή που, όπως ισχυρίζεσαι, επιλέγεις πολύ προσεκτικά τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Αυτά, δεν έχω κάτι άλλο να πω, και πολύ το χω τραβήξει ήδη.

Ωραία, αφού έχεις να κάνεις με πράγματα που κατα δικές σου παραδοχές στα ποστς σου, είτε δεν ξέρεις τι σημαίνουν, είτε δεν σε νοιάζουν, είτε είναι αψυχολόγητα, είτε είναι γραπτός λόγος και ως τέτοια δεν είναι καν βέβαια ως προς την ερμηνεία τους....


...γιατί το φτάσαμε ως εδω; Τι δεν σε νοιάζει το είπες και το κατάλαβα. Εγω άλλο έχω απορία: Τι πραγματικά σε νοιάζει;

 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κάθε χρόνο και διαφορετικό αποτέλεσμα στο τεστ των 16 προσωπικοτήτων, αλλά οκ δεν είναι φουλ έγκυρο κι έτσι δε μου κάνει εντύπωση.
Για φέτος λοιπόν, είμαι INTP (το turbulent παραμένει σταθερό), και νομίζω πως από όσους τύπους έχω βγει ως τώρα, αυτός θα ήταν (μάλλον) ο πιο αντιπροσωπευτικός. Θα δείξει :P
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://easydamus.com/alignmenttest.html
D&D alignment έχεις τρέξει ποτέ ρε;

Αυτά είναι γαμάτα τεστ προσωπικότητας. Δείχνουν αν είσαι Lawful Good, Neutral Good, Chaotic Good, True Neutral, Lawful Evil, Chaotic Evil κλπ.

Χμ,Chaotic Neutral. Νομίζω η περιγραφή του Neutral Good ταιριάζει περισσότερο πάντως
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κάθε χρόνο και διαφορετικό αποτέλεσμα στο τεστ των 16 προσωπικοτήτων, αλλά οκ δεν είναι φουλ έγκυρο κι έτσι δε μου κάνει εντύπωση.
Για φέτος λοιπόν, είμαι INTP (το turbulent παραμένει σταθερό), και νομίζω πως από όσους τύπους έχω βγει ως τώρα, αυτός θα ήταν (μάλλον) ο πιο αντιπροσωπευτικός. Θα δείξει :P
What? Εμένα εδώ και μία δεκαετία με έχει σταθερά INTJ! :hehe:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
What? Εμένα εδώ και μία δεκαετία με έχει σταθερά INTJ! :hehe:
Είναι πολύ πιθανό να απαντάω κάθε φορά με βάση τις διάφορες φάσεις που περνάω στη ζωή μου, οπότε να αλλάζει έτσι το αποτέλεσμα. Plot twist ίσως να πάσχω κι από διαταραχή πολλαπλής προσωπικότητας. :upside:
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μίας και το έκανα, είπα να "ξεθάψω" αυτό το θέμα😂

ENTP​

Extravert(44%) iNtuitive(31%) Thinking(6%) Perceiving(3%)
Clever" is the word that perhaps describes ENTPs best. The professor who juggles half a dozen ideas for research papers and grant proposals in his mind while giving a highly entertaining lecture on an abstruse subject is a classic example of the type. So is the stand-up comedian whose lampoons are both funny and incisively accurate.

Μπας και έχει δίκιο;😂
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

ENFJ​

Extravert(72%) iNtuitive(31%) Feeling(22%) Judging(28%)
  • You have distinct preference of Extraversion over Introversion (72%)
  • You have moderate preference of Intuition over Sensing (31%)
  • You have slight preference of Feeling over Thinking (22%)
  • You have moderate preference of Judging over Perceiving (28%) :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μίας και το έκανα, είπα να "ξεθάψω" αυτό το θέμα😂

ENTP​

Extravert(44%) iNtuitive(31%) Thinking(6%) Perceiving(3%)
Clever" is the word that perhaps describes ENTPs best. The professor who juggles half a dozen ideas for research papers and grant proposals in his mind while giving a highly entertaining lecture on an abstruse subject is a classic example of the type. So is the stand-up comedian whose lampoons are both funny and incisively accurate.

Μπας και έχει δίκιο;😂
τι σημαινει θα μας πει κανεις? :clapping:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Introvert(59%) Sensing(3%) Thinking(31%) Judging(41%)
  • You have distinct preference of Introversion over Extraversion (59%)
  • You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (3%)
  • You have moderate preference of Thinking over Feeling (31%)
  • You have moderate preference of Judging over Perceiving (41%)

ISTJ= The Duty Fulfillers​

Μπράβο, διάνα :P
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Πείτε τι βλέπετε πρώτα , αν και σαχλαμάρες :P

980x-2.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top