"Έφυγε" ο Απόστολος Σουγκλάκος

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ο γνωστός πρώην παλαιστής, ηθοποιός, τραγουδιστής και τηλεπαρουσιαστής πέθανε προχθές σε ηλικία 57 ετών από ανεύρησμα στον εγκέφαλο, ύστερα από εγκεφαλικό επεισόδιο. Ήταν πραγματικά ένας άνθρωπος γεμάτος ζωντάνια και χαρά. Δε μπορώ να το πιστέψω ότι πέθανε κάποιος σαν και αυτόν. Έχασε τη μάχη για τη ζωή ύστερα από πολυήμερη νοσηλία, αρχικά στη Ρόδο και στη συνέχεια σε νοσοκομείο των Αθηνών όπου μεταφέρθηκε. Η κηδεία του θα γίνει νομίζω σήμερα στο 3ο νεκροταφείο Αθηνών. Θέλω να πιστεύω ότι θα λείψει σε όλους η καλή καρδιά του, το χιούμορ του και η δίψα του για ζωή. Κανείς δεν είπε ποτέ κακη κουβέντα για αυτόν τον άνθρωπο. Αιωνίαν του η μνήμη. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Όχι ρε γμτ!!!!!:'(

Τον είχα δεί πέρυσι στο σταθμό Ομόνοια του ηλεκτρικού που περίμενε τον συρμό και είχα νιώσει συγκίνηση ακριβώς και μόνο που τον έβλεπα γιατί ήταν από τους αγαπημένους μου ηθοποιούς. Όταν ήμουν μικρούλι παρακολουθούσα τις ταινίες που έπαιζε (ξέρετε αυτές τις ωραίες με γέλιο του '80) και τον πετύχαινα όταν έβλεπα την εκπομπή της Αννίτας Πάνια. ΠΟΤΕ δεν είπε κακή κουβέντα για κανέναν, όταν όλοι οι άλλοι και όλες οι άλλες κορόιδευαν όσους τραγουδούσαν ή γενικά πήγαιναν εκεί. Έτσι κι ο κόσμος ΠΟΤΕ δεν άκουσα να λέει κακή κουβέντα γι αυτόν τον πολύ καλό άνθρωπο! Δεν είχε δύναμη μόνο στο σώμα αλλά και στον χαρακτήρα και την ψυχή!

Κρίμα, κρίμα, κρίμα!:'(

Είθε οι θεοί και ο Δημιουργός να προσέχουν αυτή την εξαίρετη ψυχή τώρα που θα είναι κοντά τους!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω τον είχα γνωρίσει σε κάποια παρασκήνια εκπομπής, φοβερός τύπος! Χαβαλετζής και ωραίος τύπος.
Κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mια ο S.Irwin,τωρα ο Α/Σουγκλακος....Και σε μικρη ηλικια και οι δυο τους.(Γιατι τα 57χρονια δεν τα θεωρω μεγαλη ηλικια)...
Κριμα και παλι κριμα...:(
Ελαφρυ να ειναι το χωμα που τους σκεπαζει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πραγματικα δεν ξερω τι να πρωτο πω για αυτον τον ανθρωπο, και συγουρα ξεχναω πολλα απο την συγκινιση.
Ποτε δεν τον ειχα προσεξει ιδιετερα, απλα τον ηξερα σαν εναν μεγαλο παλαιστη, αλλα απο οταν ηρθε στην Ροδο και εκανε εκπομπες σε τοπικο καναλι και τον "γνωρισα" καλυτερα πραγματικα τον συμπαθησα. Οταν προχτες εβγαλε ανακοινωση στο καναλι που ειχε την εκπομπη του πραγματικα λυπιθικα παραπολυ. Ητανε εξερετος ανθρωπος, ολο ενεργια, που λατρεψε την Ροδο, που εκανε υπεροχες εκπομπες (γεματες τρελα) και υπιρξε μεγιστος παλαιστης για τα Ελληνικα δεδομενα. Μπορει να ητανε τερας εξωτερικα αλλα ητανε απο τους λιγους πραγματικους ανθρωπους, αυθορμιτος, καλος, ειχε κατι καλο να πει για τον καθε εναν. Ειδικα αμα παρακολιθισετε της εκπομπες που εκανε στην Ροδο (μονο αυτες εχω δει) ητανε απιστευτος ανθρωπος, συνεχια ετρεχε πανω-κατω, μιλουσε με οπιον ητανε προθημος να του μιλισει και συνεχος διαφημιζε την ομορφια του νησιου. Απο προχτες το καναλι που προβαλει της εκπομπες του δειχνει συνεχως της εκπομπες του και λεει απο κατω "Φιλε και συνεργατη Αποστολε Σουγκλακο, Καλο ταξιδη". Πιστευω ειναι το ελαχιστο που θα μπορουσε να κανει το καναλι προς τιμην του Αποστολου.
Ειναι πραγματικα κριμα που δεν θα δουμε ξανα το "Ολα για Ολα" και της Cult ταινιες του αλλα τι να κανουμε...

Καλο ταξιδη Αποστολε και τα λεμε απο εκει κατω σε μερικα χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ακομα δειχνει ο ΜΑΙΚ κομματια απο τη εκπομπη του....λυπηθηκαμε παρα πολυ ολοι!δεν ειχε να πει κακια για κανενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Κριμα, μεγαλο κριμα..

τον ειχα συναντησει απειρες φορες στο καραβι για Ροδο, και ηταν παντα φιλικος και μεσα στην κουβεντα.


@tsus - κατι ασχετο Ο ΜΑΙΚ ακομα εκπεμπει; τι μου θυμησες τωρα. δεν τον ειχαν κλεισει μεσα αυτον για παρανομο σταθμο καποια στιγμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μασαει αυτος ρε hunter; Και οταν τον ειχανε κλεισει μεσα εκπεμπε:P Και το ραδιοφωνω και η τηλεωραση του παρανομα ειναι νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ακου hunter, ακουσα οτιτον ΜΑΙΚ τον εκλεισαν παλια γιατι εβαζε ακαταλληλα;) καταμεσημερο!
εδω και περιπου ενα χρονο ξανανοιξε....μια χαρα ειναι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αν ηταν μονο το μεσημερι καλα θα ηταν, εδω τα εβαζε μεγαλη παρασκευη και μεγαλο σαββατο ο ατιμος, ο Γκουσγκουνης τοτε εκανε θραυση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ποτε τα εβαζε αυτα ρε παιδια και δεν το πειρα χαμπαρι; Εγω εχω μεινει στης χανουμισες...

Αλλα το χ*σ@με το θεμα ρε παιδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ποτε τα εβαζε αυτα ρε παιδια και δεν το πειρα χαμπαρι; Εγω εχω μεινει στης χανουμισες...

Αλλα το χ*σ@με το θεμα ρε παιδια....
εποχη 1998 - 2001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α καλα... τοτε ουτε που ειχα ανακαλυψει το καναλι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top