"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
φοβάμαι: την μοναξια, το αυριο και τον εγωισμο των ανθρωπων

αγαπαω: τους ανθρωπους που σεβαστηκαν την προσωπικοτητα μου και με εμπιστευτηκαν χωρις ενδοιασμους

εχω χασει: το θαρρος και το θρασσος που ειχα καποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
- Φοβάμαι.. (α) μην πάθει κάτι κάποιος αγαπημένος μου άνθρωπος και (β) την αβεβαιότητα. :wacko:
- Αγαπώ.. τον άντρα μου και τα παιδιά μας! Είναι όλος μου ο κόσμος! :inlove::group:
- Έχω χάσει.. τη γη κάτω απ' τα πόδια μου, αλλά θα ξαναπατήσω γερά και τότε θα πέσει πολύ γέλιο!! :ropalo:
 

ak2005

Νεοφερμένος

Η ak2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Φοβάμαι μην ξαναπληγωθω , μη μείνω στην πόλη που είμαι, μην συμβεί οτιδήποτε σε κάποιον που αγαπώ ,τον ίδιο μου τον εαυτό
Αγαπώ αυτούς που με υποστηρίζουν και είναι δίπλα μου τόσα χρόνια παρόλες τις δυσκολίες μου, τους δικούς μου ανθρώπους
Έχω χάσει αμέτρητο χρόνο για έναν άνθρωπο που δεν άξιζε το παραμικρό, την εμπιστοσύνη μου .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top