The 2007 International Privacy Ranking

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
https://www.privacyinternational.org/article.shtml?cmd[347]=x-347-559597



Η Ελλαδα βρισκεται στην 1η θεση παγκοσμιως (με ολες τις αλλες να ειναι ενα επιπεδο παρακατω) σε τετοια θεματα.
Τελικα, αυτη η χωρα δεν ειναι μπορει να συγκριθει μονο με Ουγκαντα και Αιθιοπια ε?

Και δειτε που βρισκεται η USA (=η παλαιοτερη "δημοκρατια" του κοσμου οπως αυτοανακηρυσσονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τελικά η ανοργανωσιά έχει και τα καλά της. Hellas powah:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θελω να δω τι θα σκαρφιστουν καπιοι για να δειξουν οτι και αυτο ειναι κακο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στα γρήγορα που κοίταξα το site, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι πρώτη παγκοσμίως, αλλά πρώτη στην ΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μπράβο μας!:D Να χαιρόμαστε που είμαστε πρώτοι και σε κάτι. Όχι στην ακρίβεια κλπ άσχημα!

Το θέμα είναι να συνεχίσει. Αλήθεια ορίστηκε προεδρείο στην Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων? Γιατί από την παραίτησή τους και μετά δεν άκουσα κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Θελω να δω τι θα σκαρφιστουν καπιοι για να δειξουν οτι και αυτο ειναι κακο...

Να δειξουν οτι αυτο ειναι κακο, ισως οχι, αλλα να κανουν κατι σαν προσπαθεια να μετριασουν εντελως αυθαιρετα και ανιποστατα την "επιτυχια", νομιζω οτι ηδη εγινε:

Στα γρήγορα που κοίταξα το site, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι πρώτη παγκοσμίως, αλλά πρώτη στην ΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να δειξουν οτι αυτο ειναι κακο, ισως οχι, αλλα να κανουν κατι σαν προσπαθεια να μετριασουν εντελως αυθαιρετα και ανιποστατα την "επιτυχια", νομιζω οτι ηδη εγινε:

Εγώ έβγαλα το συμπέρασμα από αυτό:
privacy_greece.png

Και νομίζω ότι ανέφερα ότι το site το κοίταξα στα γρήγορα (άρα μπορεί να κάνω και λάθος).
Αν θεωρείς ότι κάνω λάθος, πες μου που να το μάθω κι εγώ.
Το να αποκηρύττεις αυθαίρετα και ανυπόστατα το σχόλιο μου ως "απόπειρα υποβάθμισης της επιτυχίας της Ελλάδας", χωρίς να λες γιατί, το μόνο που μου δείχνει είναι ότι προσπαθείς να χαρείς με ξένα κόλλυβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εσυ παραθετεις μονο τη πρωτη στηλη {constitutional protection} τη στιγμη που η παγκοσμια θεση της καθε χωρα συνεπαγεται απ' το M.O των κριτηριων λιγο πιο δεξια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά δεν παρέθετα την πρώτη στήλη, αλλά τη σειρά κατάταξης. Τώρα είδα όμως ότι ο ΜΟ του Καναδά, είναι < της Ελλάδας. Επίσης μπερδεύτηκα και από τα χρωματάκια για πέρσι, που ο Καναδάς είχε πιο σκούρο πράσινο και δεν παρατήρησα ότι φέτος είχε κίτρινο.
Περίεργο πάντως, γίατι τότε δεν την έβαλαν και στη δεύτερη στήλη αλλά μόνο στην πρώτη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top