Windows XP ή Windows Vista;

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Vista Suck...

XP rule :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
να σας πω...εχω βιστα αλλα ''βαρυνε'' πολυ...
χτες εκανα φορματ και ειπα να βαλω εξ πι αλλα μ ελεγε κατι για διαγραφη διαμερισματων και μ ειπαν πως ειναι δυσκολο..ξερετε τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τι κακό έχουν τα βίστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Tίποτα, απλά όλοι εχουν γίνει ειδικοί και αναμασάνε ότι διαβάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
XP χωρις 2η κουβεντα,τα Svista δεν αξιζουν μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Tίποτα, απλά όλοι εχουν γίνει ειδικοί και αναμασάνε ότι διαβάζουν.
Έτσι είναι ρε...
ΌΛΟΙ αναμασάνε ό,τι διαβάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Το μόνο κακό που έχω βρει στα vista αυτή τη στιγμή (πέρα απο τις απαιτήσεις αλλα έχω 4gb ram οπότε δεν με νοιάζει και πολύ :P) είναι ο file browser τους που πραγματικά είναι απαίσιος.

Κατα τα άλλα τα προτιμώ απο τα XP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μου αρεσουν τα βιστα απλα δεν εχει μεγαλη μνημη το πισι μου και αργει.....δεν αναμασησα κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Σίγουρα τα Vista ξεπερνούν κατά πολύ τα xp στους περισσότερους τομείς. Μερικοί τα λένε Svista, άλλοι αντιγραφή των Mac. Δεν με ενδιαφέρει απλά και ούτε ενδιαφέρει τον καθέναν πώς πρέπει να τα λέμε. Στο μοναδικό πράγμα που υστερούν τα Vista είναι η διαχείριση μνήμης κατά τη γνώμη μου.

Σχετικά με το πρόβλημα: Αν θες Τεό να κρατήσεις τον υπολογιστή για μερικά χρόνια ακόμα, κάνε μία αναβάθμιση στη RAM. Αν πάλι θες να αγοράσεις καινούργιο υπολογιστή τότε δε χρειάζεται αναβάθμιση. Για αλλαγή στα μη "υπερκαταναλωτικά" 7 δε νομίζω ότι σε συμφέρει οικονομικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sethis

Νεοφερμένος

Ο Sethis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σιγουρα τα xp ειναι καλυτερα απο τα vista. Και με καποια ωραια θεματα τα xp μπορουν να ανταγωνιστουν τα vista και στην εμφανιση. Προς το παρον αλλωστε δεν υπαρχει λογος να βαλει καποιος vista για θεματα συμβατοτητας προγραμματων οποτε xp και παλι xp! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σίγουρα τα Vista ξεπερνούν κατά πολύ τα xp στους περισσότερους τομείς. Μερικοί τα λένε Svista, άλλοι αντιγραφή των Mac. Δεν με ενδιαφέρει απλά και ούτε ενδιαφέρει τον καθέναν πώς πρέπει να τα λέμε. Στο μοναδικό πράγμα που υστερούν τα Vista είναι η διαχείριση μνήμης κατά τη γνώμη μου.

Σχετικά με το πρόβλημα: Αν θες Τεό να κρατήσεις τον υπολογιστή για μερικά χρόνια ακόμα, κάνε μία αναβάθμιση στη RAM. Αν πάλι θες να αγοράσεις καινούργιο υπολογιστή τότε δε χρειάζεται αναβάθμιση. Για αλλαγή στα μη "υπερκαταναλωτικά" 7 δε νομίζω ότι σε συμφέρει οικονομικά.
κατα πασα πιθανοτητα θα αλλαξω πισι...ωστοσο εχω και τα γνησια εξ πι απλα ρωτησα κατι για τα ''δαμερισματα'' που ελεγε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top