Χρησιμοποιείτε σταθερό ή κινητό τηλέφωνο; Γιατί;

Χρησιμοποιείτε σταθερό ή κινητό τηλέφωνο? Γιατί?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Κυρίως κινητό

    Ψήφοι: 14 70.0%
  • Σταθερό και σπανιότερα κινητό

    Ψήφοι: 4 20.0%
  • Τίποτα, κοστίζουν! msn , skype κτλ..

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Και τα δύο εξίσου πολύ

    Ψήφοι: 2 10.0%
  • Τίποτα από τα παραπάνω, άντε κανα καρτοτηλέφωνο

    Ψήφοι: 0 0.0%

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Ο τίτλος μιλάει για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Γιατί δεν ενσωματώνεις και μια δημοσκοπησούλα?
Πέρα από τις προσωπικές μας αμαρτωλές ιστορίες με το bluetooth-σκουλαρίκι θα είχε και στατιστικό ενδιαφέρον...
όπως π.χ.
1. κυρίως κινητό
2. κυρίως σταθερό
3. και τα δύο το ίδιο
4. κανένα (γειά σου skype αθάνατο!)
5. δεν απαντάω τώρα, μιλάω στο τηλέφωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Γιατί δεν ενσωματώνεις και μια δημοσκοπησούλα?
Πέρα από τις προσωπικές μας αμαρτωλές ιστορίες με το bluetooth-σκουλαρίκι θα είχε και στατιστικό ενδιαφέρον...
όπως π.χ.
1. κυρίως κινητό
2. κυρίως σταθερό
3. και τα δύο το ίδιο
4. κανένα (γειά σου skype αθάνατο!)
5. δεν απαντάω τώρα, μιλάω στο τηλέφωνο!
Θα ενσωμάτωνα, αλλά τελικά το ξέχασα:P. Εσύ πρόσθεσες την δημοσκόπηση? Πολύ καλή! Να σημειώσω ότι στο τίποτα από τα παραπάνω συμπεριλαμβάνονται οι χρονοκάρτες και για καρτοτηλέφωνα και για σταθερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κυρίως κινητό. Είναι το πιο "σταθερό" σημείο για να με βρει κανείς μιας και είμαι εκτός σπιτιού πρακτικά όλη μέρα αλλά σε διαφορετικούς χώρους ανά ώρες και από το να πρέπει να με ψάχνουν σε 4 διαφορετικά γραφεία ή στο σπίτι μου (ήτοι σε 5 διαφορετικά σταθερά) καλύτερα στο κινητό.

Αν πρέπει να καλέσω εγώ, αν έχω πρόσβαση σε σταθερό καλώ από εκεί, αλλιώς από το κινητό μου. Στο σπίτι ο μόνος λόγος που έχω -πλέον- τηλεφωνική γραμμή είναι για να έχω Internet. Aν βρεθεί πάροχος που μου δίνει internet χωρίς να χρειάζεται να έχω και τηλέφωνο θα το καταργήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
ουπσ! το τζίνι του στεκιού έδρασε πάλι! ;)
μιλάς για δημοσκόπηση και νάτην! :)
αυτό είναι που λέμε "εξυπηρέτηση πελατών" :P

...εγώ πάλι, στο κινητό καταλήγω. Γιατί σε αυτό με βρίσκουν συνεργάτες (και μιλάω αρκετά και εκτός "ωραρίου":P), γιατί δεν δίνω γενικά το τηλέφωνο του σπιτιού σε κόσμο που δεν είναι από τους πολύ δικούς μου... και γιατί πάντα κάποιος άλλος μιλάει στο σταθερό του σπιτιού και που να προλάβω η δόλια!!!:/:
άσε που το σκουλαρίκι εεεεε το ακουστικό ήθελα να πω βολεύει πολύ...
ά το δικό μου έχει και decor ... αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κινητό διότι με τα τηλέφωνα που θέλω να μιλάω, με το κινητό πληρώνω πολύ λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
χρησιμοποιώ κινήτο περισσότερο γτ με τα πακέτα που έχουν βγεί τώρα δεν χρεώνομαι καθόλου και επίσης γτ το έχεις εύκαιρο ανα πάσα στιγμή!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κινητό γιατί μου είναι αδύνατον να θυμηθώ (πολλά) νούμερα, οπότε με διευκολύνει απίστευτα που μέσα σε δύο δευτερόλεπτα μπορώ να καλέσω τον αριθμό που θέλω χωρίς άλλη διαδικασία..
Πάντως επειδή δεν μιλάω πολύ στο τηλ ούτως ή άλλως (και έχω 3 ώρες και 20 λεπτά δωρεάν κάθε μήνα :happy:), το χρησιμοποιώ αποκλειστικά (τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να έχω παααρα πολύ καιρό να πάρω τηλ κάποιον από το σταθερό!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Vodafone για το γραφείο, μετράει για σταθερό ή κινητό; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Είμαι 3χρόνια χωρίς σταθερό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
με το κινητό μιας και έχω και εγώ δωρεάν χρόνο ομιλίας και μπόλικο. Το σταθερό στο σπίτι διευκολύνει κυρίως την πρόσβαση στο διαδίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κινητό γιατί δεν είμαι σταθερές ώρες στο σπίτι και δε μένω μόνη μου. Επομένως για να μην ενοχλήσουν ενδεχομένως τους υπόλοιπους του σπιτιού πρώτα με παίρνουν στο κινητό και αν είμαι σπίτι και θέλουμε να μιλήσουμε πολύ τελικά μιλάμε στο σταθερό. Το κινητό βολεύει πολύ και για μηνύματα άλλωστε (άλλο που βαριέμαι πολύ να τα γράψω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αν κάποιος είναι τις περισότερες ώρες της ημέρας στον υπολογιστή, συμφέρει πολύ το skype.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κινητό κυρίως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Oλα!
βσκ αμα ειναι να παρω καποιον στο κινητο του παιρνω απο κινητο, αμα θελω σταθερο παιρνω απο οτ σταθερο...
αμα παλι ειναι μεσα στο Skype απο εκει...
εξωτερικο παλι παντα απο εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top