Πρόβλημα με καρτοκινητή.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μεταφέρω τους προβληματισμούς μου,εδώ. :P

Λοιπόν έχω ένα πρόβλημα. Άλλαξα πρόσφατα καρτοκινητή και έβαλα Wind.
Το όλο θέμα είναι πως όταν έχω κλειστό το κινητό και το ανοίξω μετά από λίγο καιρό,τα μηνύματα δεν μου παραδίδονται αμέσως όπως κανονικά θα έπρεπε. :confused: Αλλά κάνουν 2-3 μέρες να έρθουν και μερικά δεν μου έρχονται ποτέ!

Αμέσως παραδίδονται μόνο όταν έχω ανοιχτό το κινητό.
Αυτό γίνεται μετά που άλλαξα καρτοκινητή,γιατί με την προηγούμενη δεν είχα κανένα πρόβλημα απολύτως!

Moreover,είχα πάρει πριν λίγες μέρες την εταιρία,είπα το πρόβλημα μου και μου είπαν πως είναι "κάτι παροδικό". :confused:
Αλλά πάει 2 βδομάδες τώρα και ακόμα παραμένει αυτό το πρόβλημα!

Επίσης: είχα μιλήσει με μια φίλη μου που έχει και εκείνη την ίδια εταιρία και μου είπε πως όντως αυτό που λέω της συμβαίνει πολύ συχνά και έχει πάντα ανοιχτό το κινητό της για να έρχονται αμέσως τα μηνύματα. :confused:

Υπάρχει λύση? :P (Εκτός από το να ξαναλλάξω καρτοκινήτη :worry:.)

PS: Δεν ξέρω αν υπάρχει σχετικό θέμα,αν ναι,κάντε merge. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μαλλον το να ξαναλλαξεις καρτοκινητη ειναι η μονη λυση, αφου απο την εταιρια σού ειπαν οτι ειναι παροδικο και τελικα δεν ειναι. Εκτος κι αν κρατας συνεχως το κινητο σου ανοιχτο οπως κανει η φιλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μαλλον το να ξαναλλαξεις καρτοκινητη ειναι η μονη λυση, αφου απο την εταιρια σού ειπαν οτι ειναι παροδικο και τελικα δεν ειναι. Εκτος κι αν κρατας συνεχως το κινητο σου ανοιχτο οπως κανει η φιλη σου.
Ούφ,τι να πώ. :(

Απλά έβαλα το θέμα μήπως υπάρχει και κανένας άλλος με το ίδιο πρόβλημα και κάπως να μπορούσε να βοηθήσει. =/

Ευχαριστώ πολύ πάντως. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ούφ,τι να πώ. :(

Απλά έβαλα το θέμα μήπως υπάρχει και κανένας άλλος με το ίδιο πρόβλημα και κάπως να μπορούσε να βοηθήσει. =/

Ευχαριστώ πολύ πάντως. =)

Τιποτα βρε, αφου δεν βοηθησα :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πάρε στο 1260 και εξήγησέ τους λεπτομερώς το πρόβλημά σου. Ίσως μπορούν να σε βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Πήγαινε σε ένα κατάστημα της Wind και εξήγησε τους το πρόβλημα σου,ωστέ να κάνουν και αυτοί ένα παράδειγμα να δουν αυτό με το μήνυμα τι συμβαίνει δηλαδή.Λογικά θα καταλάβουν το πρόβλημα και θα σε βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τελικά τι έγινε;

Εγώ πάντως έχω WIND από το 2003 (η κάρτα sim γράφει πάνω Telestet :P) και δεν μου έχει συμβεί αυτό, οπότε ίσως να είναι όντως παροδικό, απλώς είναι ''παροδικό'' μεγάλης διάρκειας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τελικά τι έγινε;

Εγώ πάντως έχω WIND από το 2003 (η κάρτα sim γράφει πάνω Telestet :P) και δεν μου έχει συμβεί αυτό, οπότε ίσως να είναι όντως παροδικό, απλώς είναι ''παροδικό'' μεγάλης διάρκειας! :P
LoL,τώρα πρόσεξα το μήνυμά σου. :P

Τελικά κράτησα τον παλιό αριθμό και άλλαξα εταιρία. Το έκανα What's Up και βρήκα την υγειά μου. :P

E,περίμενα περίπου 3 βδομάδες,το πρόβλημα δεν λυνόταν,τσατίστηκα και από τότε είμαι πιστό what's upάκι. Δεν ξαναλλάζω εταιρία. Never όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και σε μένα γiνόταν αυτό, πέριση! Και νόμιζα πως κολλούσε το κινητό μου τοτε. Γιατί τώρα πράγματι κολλά. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top