Πόσες ώρες δουλεύετε την ημέρα;

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αυτή την περίοδο δουλεύω 6 ώρες την εβδομάδα, μόνο. Ψάχνω για πρωϊνή δουλειά αλλά δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
8-9 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonLDO

Νεοφερμένος

Ο IasonLDO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους.

Εγώ δουλεύω 10 ωρες την ημέρα. Σπάνια (Παρασκευές) θα φύγω στο 9ωρο. Πάλι καλα δηλαδη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
με τον πόνο μου παίζετε? καλα,που βρήκατε δουλειά όλοι εσείς?
κρίση σου λέει μετά..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οταν δουλευα παλαιτερα...Χτυπουσα συνηθως 10 ωρα...Το λιγοτερο...
Τωρα πλεον....Καθομαι...

ΥΓ.Πες τα skylofili...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τώρα το όμορφο καλοκαιράκι από 4 έως 8. :D
Χειμώνα χτυπώ και 12-14.Έτσι για να γουστάρουμε.
Ένας μέσος όρος είναι 8-9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
μέχρι το 2003, 12 ώρες τη μέρα.

από το 04 μέχρι το 05, 6 ώρες τη μέρα

από το 2005 μέχρι και σήμερα 1 ώρα τη μέρα,
και αν συνεχίσουν να μου ζαλίζουν τα απίδια, μπορεί και να μη ξαναδουλέψω.

τα 6.000 ένσημα τα έχω.

φιλιά, πάω για μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πεντε μερες τη βδομαδα, οκτω ωρες ημερησιως..
θενξ γκοντ λεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top