Περιποιείστε τον εαυτό σας το ίδιο όταν (δεν) είστε σε σχέση;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
ντακσ παιδιά συγχαρητήρια που συμφωνείτε, το θέμα μας τώρα είναι άλλο.

γιατί οι άντρες μυρίζουν το ίδιο άσχημα, είτε έχουν σχέση, είτε όχι; :P

Οι άντρες απλά εχουν το "μόλις σηκώθηκα από το κρεβάτι" για πρότυπο μόδας και κινούνται ανάλογα. Επιμελως ατημέλητο ζελεδιασμένο μαλλι, "παλιό" τζιν και ξεθωριασμένη μπλούζα. Η βαρβατίλα πάει έξτρα. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Όταν δεν είμαι σε σχέση: βάφομαι πιο συχνά, μπορεί να κοιμηθώ και με ρόλει στα μαλλιά για να μαι το πρωί υπερπαραγωγή...
αλλά : δεν με νοιάζει αν το βρακί\βράκα μου είναι τρύπιο ή η τρίχα κάγκελο...

Όταν είμαι σε σχέση: βάφομαι πολύ λίγο και τα μαλλιά μου απλά τα στεγνώνω γιατι δεν βγαίνουμε πολύ-καταλήγουμε πάντα σπίτι του να βλέπουμε ταινίες..
αλλά : το βρακί μου θα ναι σένιο (κλασικά απο την μουτίκ λάικα) και το δερματάκι μου βελούδο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,861 μηνύματα.
Οι άντρες απλά εχουν το "μόλις σηκώθηκα από το κρεβάτι" για πρότυπο μόδας και κινούνται ανάλογα. Επιμελως ατημέλητο ζελεδιασμένο μαλλι, "παλιό" τζιν και ξεθωριασμένη μπλούζα. Η βαρβατίλα πάει έξτρα. :P:P

More stereotypes.... just frakin great!

Δεν είναι άντρες αυτοί δεσποινίς μου, είναι αγοράκια καγκουροχώστηδες της κακιάς ώρας που περπατάνε σα χεσμένοι και μιλάνε σα να τους έχεις λιθοβολήσει το φρονιμήτη ("α εισ' μαναρι;" για το "τι κάνεις μανάρι;")

Άμα δεις εμένα πως κυκλοφορώ, θα σου πέσει το σαγόνι στο τρίτο υπόγειο του Καρφούρ. Δε σου μιλάω για το αν είμαι όμορφος ή όχι. Σου μιλάω για ντύσιμο. Είτε βάλω μπλούζα, είτε πουκάμισο και σακάκι. Και η κολώνια είναι κολώνια, πάντα. Το δε μπάνιο τακτικότατο και το δέρμα να μοσχοβολάει πάντα. (Ζυγός γαρ)

Είτε σόλο για να τραβήξω τα βλέμματα είτε σε σχέση γιατί πολύ απλά δεν είναι υποχρεωμένη η καθεμιά να μυρίζει τις οσμές μου στο κρεβάτι ή να κυκλοφορεί με το ΕΛΑΪΣ στο κεφάλι.

ΥΓ: Και φυσικά φτιαχνόμαστε όλοι και όλες για να μας παίρνουν μάτι. Ας μην υποκρινόμαστε. Τουλάχιστον εγώ ως επι το πλείστον γι αυτό το κάνω, κι ας μη θέλω να φλερτάρω καμία. Θέλω όμως να είμαι γαμάτος, καλύτερος από τους άλλους. Το μόνο που κάνω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για μένα, είναι το μπάνιο για λόγους σωστής σωματικής υγιεινής. Άπαξ και το κάνω, νιώθω καλά με μένα. Από κει και πέρα, ότι κάνω επιπλέον του μπάνιου, είναι για τον κόσμο, ή απλά γιατί μπορώ και όχι για "να νιώθω όμορφα". Όμορφα νιώθω και με το βρακί μου.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παντως το οτι θελουμε να μας παιρνουν ματι και οι αλλοι ειναι αληθεια ,ειδικα οταν δεν εχουμε σχεση αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.. πρωτα για εμας περιποιουμαστε και μετα για τους αλλους ,εγω αυτο πιστευω και τηρω στην ζωη μου!
Και ειναι ακρως λογικο αυτο που λεω γιατι οταν ειμαστε βρωμικοι και θελουμε μπανιο τοτε νοιωθουμε χαλια και οταν ειμαστε μεσα στο σπιτι ,εγω προσωπικα ετσι νοιωθω αλλα ειναι και αναλογα τον ανθρωπο γιατι ολοι δεν ειμαστε καθαροι οπως ειπα και παραπανω!
Και αν ειμαστε,ο ενας ειναι λιγοτερο απο τον αλλον ή περισσοτερο καθαρος. Ετσι παει!

More stereotypes.... just frakin great!

Δεν είναι άντρες αυτοί δεσποινίς μου, είναι αγοράκια καγκουροχώστηδες της κακιάς ώρας που περπατάνε σα χεσμένοι και μιλάνε σα να τους έχεις λιθοβολήσει το φρονιμήτη ("α εισ' μαναρι;" για το "τι κάνεις μανάρι;")

Άμα δεις εμένα πως κυκλοφορώ, θα σου πέσει το σαγόνι στο τρίτο υπόγειο του Καρφούρ. Δε σου μιλάω για το αν είμαι όμορφος ή όχι. Σου μιλάω για ντύσιμο. Είτε βάλω μπλούζα, είτε πουκάμισο και σακάκι. Και η κολώνια είναι κολώνια, πάντα. Το δε μπάνιο τακτικότατο και το δέρμα να μοσχοβολάει πάντα. (Ζυγός γαρ)

Είτε σόλο για να τραβήξω τα βλέμματα είτε σε σχέση γιατί πολύ απλά δεν είναι υποχρεωμένη η καθεμιά να μυρίζει τις οσμές μου στο κρεβάτι ή να κυκλοφορεί με το ΕΛΑΪΣ στο κεφάλι.

ΥΓ: Και φυσικά φτιαχνόμαστε όλοι και όλες για να μας παίρνουν μάτι. Ας μην υποκρινόμαστε. Τουλάχιστον εγώ ως επι το πλείστον γι αυτό το κάνω, κι ας μη θέλω να φλερτάρω καμία. Θέλω όμως να είμαι γαμάτος, καλύτερος από τους άλλους. Το μόνο που κάνω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για μένα, είναι το μπάνιο για λόγους σωστής σωματικής υγιεινής. Άπαξ και το κάνω, νιώθω καλά με μένα. Από κει και πέρα, ότι κάνω επιπλέον του μπάνιου, είναι για τον κόσμο, ή απλά γιατί μπορώ και όχι για "να νιώθω όμορφα". Όμορφα νιώθω και με το βρακί μου.-

Σε αυτο που ειπες διακρινω μια συμφωνια ομως στο "νοιωθω ομορφα" και στην λεξη σου "γαματα".Αφου παιρνεις αποδοχη απο τον εξω κοσμο αισθανεσαι γαματα! Αυτος ειναι ενας λογος δλδ που αισθανεσαι γαματα αρα καταλληγουμε στο οτι "νοιωθεις ομορφα" με αυτη την αποδοχη! Συμπερασμα οτι το κανουμε για εμας πρωτα και μετα για ολους τους αλλους οποιος και αν ειναι ο λογος που μας κανει να νοιωθουμε ομορφα ! ;)
Για ολη την περιγραφη που εδωσες παντως σου βγαζω το καπελο! Ετσι πρεπει να σκεφτονται οι περισσοτεροι ανδρες!Εισαι το προτυπο πιστευω! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
όχι ότι δεν το προσέχω όταν είμαι σε σχέση αλλά πχ. όταν ήμουν ελέυθερη δεν θυμάμαι να βγήκα ποτέ για καφέ/έξοδο με φίλες χωρίς να φάω κάποια ώρα να βαφτώ/φτιαχτώ ενώ όταν είμαι σε σχέση έχει τύχει να βγω για καφέ με φίλες άβαφτη και πιο "Χύμα"
Να κάνω μια ερώτηση;

Δένεις θέματα περιποίησης και σχέση και το τι κάνεις αν έχεις ή δεν έχεις σχέση.

Έστω ότι δεν έχεις σχέση και μια Κυριακή πρωί βγαίνεις περιποιημένη για καφέ. Κάθεσαι αναπαυτικά και μιλάς με τις φίλες σου και πιθανών να στριφογυρίζεις και το καλαμάκι του καφέ. Αφού είσαι περιποιημένη έχεις αυξημένες πιθανότητες, σε σχέση με όταν δεν είσαι, να κεντρίσεις το ενδιαφέρον ενός άντρα όποτε μαζεύει το κουράγιο και αρχίζει να προσπαθεί να κάνει "παιχνίδι". Θα ανταποκριθείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Με σχέση ή χωρίς, η περιποίηση είναι must (σχεδόν) κάθε μέρα κ κάθε εποχή του χρόνου. Εγώ προσωπικά κάνω μπάνιο κάθε μέρα, βάφομαι ελαφρά κάθε μέρα (εκτός αν δεν βγω απ' το σπίτι όπου δυστυχώς δεν θα βαφτώ για να μην κουράζω το δέρμα μου κάθε μέρα), χτενισμένη κάθε μέρα για να αισθάνομαι ικανοποιημένη από αυτό που βλέπω εγώ και μόνο εγώ. Θεωρώ ότι η περιποίηση είναι τρόπος ζωής και κάνει κάλο στην αυτοπεποίθηση του ατόμου. Το αν κάποιος έχει ή δεν έχει σχέση μου φαίνεται άσχετο με το ζήτημα της περιποίησης. Εξάλλου, απ' ότι έχω καταλάβει, οι άνδρες δεν καταλαβαίνουν πότε είμαστε περιποιημένες κ πότε απεριποίητες (τουλάχιστον με ένα απλό καθημερινό look) οπότεκάτι τέτοιο πιστεύω ότι δεν μπορεί να επηρεάσει το εάν κάποια θα κάνει κάποια νέα γνωριμία ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση;

Δένεις θέματα περιποίησης και σχέση και το τι κάνεις αν έχεις ή δεν έχεις σχέση.

Έστω ότι δεν έχεις σχέση και μια Κυριακή πρωί βγαίνεις περιποιημένη για καφέ. Κάθεσαι αναπαυτικά και μιλάς με τις φίλες σου και πιθανών να στριφογυρίζεις και το καλαμάκι του καφέ. Αφού είσαι περιποιημένη έχεις αυξημένες πιθανότητες, σε σχέση με όταν δεν είσαι, να κεντρίσεις το ενδιαφέρον ενός άντρα όποτε μαζεύει το κουράγιο και αρχίζει να προσπαθεί να κάνει "παιχνίδι". Θα ανταποκριθείς; :P

It depends... Αν μου αρέσει ο τύπος γιατί όχι? :hmm::D
Στην τελική το να ανταποκριθώ σε φλερτ και γιατί όχι να ...ανοίξει ο δρόμος να γίνει κάτι δεν σημαίνει ότι θα δει στο επόμενο λεπτό ... τα πόδια μου για να ελέγξει την κατάστασή τους :P

Btw.. το να μην είσαι σε σχέση για μένα δεν σημαίνει ότι πχ. δεν θα ξυριστώ... ποτέ :P.
Aλλά όταν είμαι σε σχέση και ο άλλος βλέπει τα πόδια μου πχ κάθε μέρα φροντίζω [υπό νορμάλ συνθήκες] ανεξάρτητα από το αν βαριέμαι/νυστάζω/δεν προλαβαίνω να είμαι...περιποιημένη [το καθαρή εξυπακούεται πάντα]. Όταν δεν είμαι αν..βαριέμαι πχ το μπάνιο θα είναι 10λεπτο ντους καθαριότητας και όχι...μισάωρο μπάνιο περιποίησης. Νομίζω είναι σαφής η διαφορα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
More stereotypes.... just frakin great!

Δεν είναι άντρες αυτοί δεσποινίς μου, είναι αγοράκια καγκουροχώστηδες της κακιάς ώρας που περπατάνε σα χεσμένοι και μιλάνε σα να τους έχεις λιθοβολήσει το φρονιμήτη ("α εισ' μαναρι;" για το "τι κάνεις μανάρι;")

Άμα δεις εμένα πως κυκλοφορώ, θα σου πέσει το σαγόνι στο τρίτο υπόγειο του Καρφούρ. Δε σου μιλάω για το αν είμαι όμορφος ή όχι. Σου μιλάω για ντύσιμο. Είτε βάλω μπλούζα, είτε πουκάμισο και σακάκι. Και η κολώνια είναι κολώνια, πάντα. Το δε μπάνιο τακτικότατο και το δέρμα να μοσχοβολάει πάντα. (Ζυγός γαρ)

Είτε σόλο για να τραβήξω τα βλέμματα είτε σε σχέση γιατί πολύ απλά δεν είναι υποχρεωμένη η καθεμιά να μυρίζει τις οσμές μου στο κρεβάτι ή να κυκλοφορεί με το ΕΛΑΪΣ στο κεφάλι.

ΥΓ: Και φυσικά φτιαχνόμαστε όλοι και όλες για να μας παίρνουν μάτι. Ας μην υποκρινόμαστε. Τουλάχιστον εγώ ως επι το πλείστον γι αυτό το κάνω, κι ας μη θέλω να φλερτάρω καμία. Θέλω όμως να είμαι γαμάτος, καλύτερος από τους άλλους. Το μόνο που κάνω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για μένα, είναι το μπάνιο για λόγους σωστής σωματικής υγιεινής. Άπαξ και το κάνω, νιώθω καλά με μένα. Από κει και πέρα, ότι κάνω επιπλέον του μπάνιου, είναι για τον κόσμο, ή απλά γιατί μπορώ και όχι για "να νιώθω όμορφα". Όμορφα νιώθω και με το βρακί μου.-

Απλά λέω ότι εχουμε συνηθίσει σαν κοινωνία να θεωρούμε πως αν ασχοληθούμε κάποια ώρα με κάτι πάνω μας και χαλάσουμε και κάποια λεφτά, μετά είμαστε πιό ομορφοι. Βεβαιά θα μου πεις η ομορφιά είναι υποκειμενική, αρα αισθανόμαστε πιό ομορφοι με βαση τα γούστα μας ή τα γούστα που νομίζουμε ότι έχουν οι γύρω μας.
Οταν ομως είμαστε σε σχέση, προσπαθούμε να (μην) κάνουμε και πράγματα που (δεν) αρέσουν στον/στην συντροφο. Ας πούμε στον δικό μου δεν αρέσει το βαρύ μακιγιάζ και οι φραμπαλάδες-υπερπαραγωγη και αποφεύγω να είμαι ετσι αν ειναι να βγουμε μαζί. Τονιζω οτι αυτο δεν προερχεται από απαίτηση, είναι καθαρά στην κριση και πρωτοβουλία του καθενός (γιατί ξερω και περιπτωσεις του τύπου: "μ' αρέσουν οι ξανθιές, να τα βαψεις"). Οπότε σίγουρα υπάρχουν διαφορές στην εμφάνιση, περιποίηση και ρουτινα ομορφιάς του/της ελεύθερου/ης από τον/την δεσμευμένο/η. Γιατί στην μια περιπτωση κοιτάς να αρεσεις γενικά ενω στην άλλη κοιτας να αρεσεις σε ενα συγκεκριμένο ατομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τα ρούχα και η περιποιηση μπορεί να επηρεάσουν την ψυχολογία μας αλλά και το αντίθετο, δηλαδή ντυνόμαστε σύμφωνα με τη διάθεσή μας. Όλοι θα έχουμε παρατηρήσει ότι στις διάφορες περιόδους της ζωής μας η διάθεσή μας για το ντύσιμο και την περιποιηση είναι διαφορετική.Αλλάζει και ακολουθεί τις φάσεις που περνάμε στη ζωή μας. Συνήθως το κάνουμε ασυνείδητα αλλά αν το παρατηρήσουμε θα καταλήξουμε σε ενδιαφέροντα συμπεράσματα.
Εκφράζει περισσότερα από όσα πιστεύουμε, εκφράζει την διάθεση που έχουμε,το πώς θέλουμε να αντιμετωπίσουμε την μέρα μας, αλλά και το πώς θέλουμε να μας αντιμετωπίζουν οι άλλοι. Μπορεί να εκφράσει τις προσδοκίες μας αλλά και τους καθημερινούς μας στόχους. Παρατηρήστε τους ανθρώπους στο δρόμο, στις καφετέριες, στα εστιατόρια, το ντύσιμό τους μας λέει πολλά για τις σχέσεις τους με τους ανθρώπους που βρίσκονται μαζί. Σε συνδυασμό με τη γλώσσα του σώματος μπορούμε να καταλάβουμε τη κάθε σχέση που βλέπουμε χωρίς να ακούσουμε καμία λέξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
και γω πιστευω πως δεν εχει να κανει και τοσο η περιποιηση με το αν ριξεις γκομενο. Οκ πρεπει να εισαι εμφανησιμος και περιποιημενος αλλα αυτη ειναι μια πρωτη εντυπωση που ναι πρεπει να την δειξεις εαν σε ενδιαφερει καποιος για να του κεντρισεις την προσοχη.Εκτος αυτου παλι ισως δεν την κεντρισεις απο την αλλη.. Αλλα μεσα σε ολα αυτα ηθελα να πω οτι για να νοιωσει κατι πραπανω το αλλο ατομο δεν μενει στα εξωτερικα αλλα μενει στον χαρακτηρα.. Οι σχεσεις οι σωστες ειναι θεμα χαρακτηρα και μετα εμφανισης. Αυτο πιστευω!
Και λεω οι σωστες γιατι υπαρχουν "σχεσεις" σε εισαγωγικα οι οποιες ειναι υποτιθεμενες ας πουμε μονο και μονο να χουμε γκομενα/γκομενο.. εκει αλλαζει το θεμα!
Γιαυτο ειναι αναλογα και τι επιζηταει ο καθενας..Αν ζηταει κατι σχετικα σωστο ,σοβαρο τοτε θα δει χαρακτηρα αν οχι τοτε θα δει εμφανιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Φυσικά...Όπως γράφω και στην υπογραφή μου ,πάμε για άλλα πιο μεγάλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Η περιποίηση είναι το Α και το Ω , όχι μόνο στο να είμαι ελκυστικές στον άνθρωπο που έχουμε αποφασίσει να είμαστε μαζί αλλά προ πάντων ως προς τον ίδιο μας τον εαυτό . Προσωπικά , και τώρα που δεν έχω σχέση αλλά και τότε που ήμουν , προσέχω τον εαυτό μου τον ίδιο . Δηλαδή , απαλό βάψιμο στο πρόσωπο , νύχια και ρούχα στα οποία ξέρω ότι τα φοράω και δεν με φοράνε . Η μόνη διαφορά έγκειται στο ότι τότε ίσιωνα περισσότερο το μαλλί ( αφού του άρεσε να μην του χαλάσω και το χατίρι :P ) τώρα το αφήνω στο φυσικό του .
Γενικά δεν πιστεύω πως η εμφάνιση παίζει τον καταληκτικό λόγο βέβαια στη σχέση εκτός και αν ο ένας από τους δύο κοιτάει το ''φαίνεσθαι '' και όχι το ''είναι''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Το ξύρισμα χειμωνιάτικο δεν αντέχεται :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγω μπορώ να πω ότι εν μέσω σχέσης περιποιούμαι περισσότερο τον εαυτό μου και κάνω προσπάθεια να βελτιώσω την εικόνα μου. Δεν ξέρω, νιώθω ότι επειδή υπάρχει ένας άνθρωπος που δείχνει ενδιαφέρον, και το ξέρω, πρέπει να είμαι στην πένα :PΈτσι νιώθω κι εγώ καλά και πιο άνετα με τον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Το ξύρισμα χειμωνιάτικο δεν αντέχεται :hmm:


Γιατι; Εγω δεν βρισκω διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Γιατι; Εγω δεν βρισκω διαφορα.


Με ενοχλεί η αίσθηση κάτω από τα μακρυά παντελόνια και τα καλσόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top