UEFA Εuro 2008

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσε ο τελικος.:hmm:

Βρε Γιδι, μετα το 33 ειχε πιο πολλες φασεις απο οτι πριν. Ασχετα που δεν μπηκε γκολ.
Επισης, τι θεος ο Κασιγιας.:P

Εγω, αν και υποστηριζα Ισπανια, ηθελα να ισοφαρισει η Γερμανια με την ελπιδα να παμε στα πεναλτυ που παιζει πολυ τερματοφυλακας.:P

Συμφωνώ απόλυτα! Εκεί είναι που παίρνεις το ποπ κορν, κάνεις στην άκρη φίλους- αγόρι κλπ. και απολαμβάνεις το οφθαλμόλουτρο :D

Λυσσάρα!!

Εγώ δεν ήξερα με ποιον είμαι... Ταυτιζόμουν και με τους δύο, μάλλον ήθελα Ισπανία, αλλά επειδή οι Ελβετοί μισούν τους Γερμανούς, ήθελα Γερμανία!

Έτσι, σπάσιμο στους Ελβετούς :P

Πέρα από την πλάκα τώρα, φαινόταν ότι οι Ισπανοί παίζουν καλύτερα. Κάτι πήγαν να κάνουν οι Γερμανοί στο 2ο ημίχρονο αλλά δεν τους βγήκε... Και εκτός αυτού, οι Ισπανοί ήταν και άτυχοι- τόσα παραλίγο γκολ πήγαν να βάλουν :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χε! Περισσότερο σχολίασαν τον τελικό οι γυναίκες παρά οι άντρες!

vamos Espana!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα ήθελες, καλά το είπες!:P Η Γερμανάρα θα το σηκώσει απόψε!:clapup:
Μπουχουχου.:P

Αχ, με τη συγκάτοικό μου θα σας κλειδώσω...
Δεν ξέρω, περίμενα κάτι πιο δραματικό. Κανα γκολ της τελευταίας στιγμής, κάτι!
Αυτό θα ήταν το κερασάκι στην τούρτα , αλλά δυστυχώς..Στο τέλος ειδικά οι Γερμανοί παίζανε εντελώς μπουλούκι στην επίθεση.
Άντε μετά να βάλεις γκολ.Αν κι έπρεπε να φάνε ένα οι Γερμανοί στις αντεπιθέσεις της Ισπανίας στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τελικά το steki έχει γεμίσει ξανθιές και γυναίκες που ασχολούνται με το ποδόσφαιρο :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
[φίλαθλος] Κατάρα σε αυτούς που με παρέσυραν και πόνταρα γερμανία :mad: [/φίλαθλος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Viva Espana!!!!
Θεϊκός ο τελικός
Ούτως ή άλλως ήμουν με την Ισπανία (εξαπανέκαθεν άμα δεν έπαιζε με την Ελλάδα ή με την Κύπρο εννοείται) αλλά πραγματικά ήταν ανώτερη σε όλα τα επίπεδα!!!








ΥΓ: Πάντως την αμαρτία μου να την πω, κι εγώ ευχήθηκα για πέναλτι (μανάρι ο Κασίγιας!!! Άραγε άμα τον βάλω άβαταρ θα απηυδήσει ο Βαλντερούκος που θα τον βλέπει παντού;;; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γειά σας!! Αυτό που θα ρωτήσω δεν έχει, δε νομίζω να έχει καμία σχέση με το uefa αλλά δεν ήξερα σε τι θέμα να πάω..Λοιπόν: Πριν απο 1-2 χρόνια είχε έναν αγώνα ποδοσφαίρου ανάμεσα στην Αγγλία-Βραζιλία 1-2(νομίζω). Ο τερματοφύλακας της Αγγλίας είχε αντικατασταθεί απο τον τερματοφύλακα του πάγκου..Μήπως ξέρει κανείς πως τον λένε:redface:??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το παιχνίδι δεν το θυμάμαι, αλλά τον David James εννοείς;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ηρώ, κούκλος κι αυτός στη φωτό αλλά αυτός που λέω εγώ είναι ψηλός, με σχεδόν πορτοκαλί μαλλιά και γύρω στα 25-27. Είναι (ήταν?) αναπληρωματικός τερματοφύλακας. Ας βοηθήσει κάποιος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Paul Robinson.

Αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ευχαριστώ Ηρώ! Αυτός πρέπει να ΄ναι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Άτσα η Ηρώ! Το κατέχει το άθλημα! ;)



Η μήπως ξέρει τους ωραίους παίκτες απ' έξω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άτσα η Ηρώ! Το κατέχει το άθλημα! ;)
Η μήπως ξέρει τους ωραίους παίκτες απ' έξω; :P
Λίγο απ' όλα monsieur ;)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άτσα η Ηρώ! Το κατέχει το άθλημα! ;)



Η μήπως ξέρει τους ωραίους παίκτες απ' έξω; :P

Ποιους ωραίους καλέ- αίσχος ήταν ο πρώτος :P

Ο δεύτερος ήταν οκ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top