Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,561 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτικά δώρα και χωρισμός

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:12, 06-01-13:

Εγώ κάνω κάτι πιο αποτελεσματικό: τα μεταφέρω όλα στο σπίτι μου στην Αθήνα, σε έναν συγκεκριμένο χώρο. Δεν τα πετάω μεν, αλλά τα κρατάω εντελώς out of reach.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 15:24, 07-01-13:

η λυση του γιωργου μ αρεσει! μακαρι να ειχα δευτερο σπιτι

london_viola με καταλαβες...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 15:41, 07-01-13:

Δεν έχω και πολλά πράγματα από πρώην (ήταν άφραγκοι, οπότε λογικό). Κάτι λίγα που έχω είναι αξεσουάρ ένδυσης, τα οποία απλά τα έχω στο πατρικό γιατί ο boyfriend ξέρει από ποιόν είναι και δεν του αρέσει να τα φοράω. Εχω κρατήσει και κάτι φωτογραφίες στο flickr... Αυτά.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:07, 07-01-13:

Φαντάζομαι πως εξαρτάται από τον τρόπο του χωρισμού.
Αν μια κοπέλα την κερατώσουν, υποθέτω πως τα πετάει όλα..
Αν χωρίσει με φιλικές διαδικασίες, τότε ίσως τα κρατάει για λόγους χρηστικούς ή για ενθύμια..

Προσωπικά δεν έχω τίποτα από το παρελθόν.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 16:20, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Δεν έχω και πολλά πράγματα από πρώην (ήταν άφραγκοι, οπότε λογικό)
κριστινελ σ αγαπω
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 16:28, 07-01-13:

απο την αλλη, άφραγκοι άφραγκοι, αλλά για "αξεσουάρ ένδυσης" είχαν O_O
για πες, δαντελωτά;
2
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:32, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
απο την αλλη, άφραγκοι άφραγκοι, αλλά για "αξεσουάρ ένδυσης" είχαν O_O
για πες, δαντελωτά;
Nαι, ένα βραχιόλι είχε μαύρη δαντέλα πάνω, πως το βρήκες?
2
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:01, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Nαι, ένα βραχιόλι είχε μαύρη δαντέλα πάνω, πως το βρήκες?

με ξέχασες κιόλας....
2
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 17:52, 07-01-13:

ρουχα η αξεσουαρ , για κανενα λογο δε τα ξαναφορας , οπως και να εληξε το σκηνικο . Εκτος κι αν ειναι πια η περιπτωση που βλεπουμε σε κατι ταινιες και σειρες που μετα το χωρισμο , μενουν οι καλυτεροι φιλοι , δινουν συμβουλες σχεσεων ο ενας στον αλλον , κανουν και προξενια και κατι τετοια . Αρρωστα πραγματα δηλαδη. Και γενικα , προτιμοτερο να μη κρατας τιποτα γενικως.
Παράθεση

london_viola (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H london_viola έγραψε: στις 18:55, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
london_viola με καταλαβες...

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Αν μια κοπέλα την κερατώσουν, υποθέτω πως τα πετάει όλα..
exactly! το κακο βεβαια ειναι οτι δε βοηθαει πουθενα..... οποτε ξανα, αν ειναι τιποτα χρησιμο κ σ'αρεσει μπορεις να το κρατησεις, σιγα... επειδη θα εχεις κατι δικος του/της δε σημαινει οτι θα τον/την θυμασαι κιολας, εκτος αν εχει αφιερωση (που τα ρουχα ας πουμε, ρολογια κτλ δεν εχουν συνηθως...) για παραδειγμα, ειχα αγορασει σε καποιον δερματινο πορτοφολι για επετειο. αφου χωρισαμε πολυ χλωμο το βλεπω να το περαξε....
Παράθεση

Giot1981

Νεοφερμένος

Ο Giot1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Giot1981 έγραψε: στις 17:34, 15-02-13:

Σε περίπτωση που ο/η πρώην σας, σας επέστρεφε ότι του/της είχατε δωρίσει, απλά με ένα δέμα του ταχυδρομειου. Πως θα σας έκανε να νιώθετε;
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 18:27, 15-02-13:

Θα την ειχα ξεγραψει τελειως και θα εβρισκα καινουργια κοπελα να της δωρισω τα επιστραφεντα
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:46, 15-02-13:

Από τα πιο παλιά κόλπα για να πληγώσεις τον άλλο μετά το χωρισμό.
Και καλά σε απαξιώνω τόσο που επιστρέφω τα δώρα και μάλιστα με ταχυδρομείο για να
μην υπάρχει οποιαδήποτε μεταξύ μας επαφή.

Ούτε καν να ασχοληθείς.
2
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 20:56, 15-02-13:

απαισιο.
και γω σκεφτηκα να τα επιστρεψω αλλα υπεθεσα οτι θα προσεβαλα τον αλλον... και ετσι ειναι, εάν καποιος σου τα έχει δωσει με την καρδιά του.
πωπω...

**εκτός και αν ειχες κανει καμιά χοντρή βλακεία οποτε δικαιολογείται
1
Παράθεση

Giot1981

Νεοφερμένος

Ο Giot1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Giot1981 έγραψε: στις 04:39, 16-02-13:

ciela, απαίσιο σαν κίνηση απο τον άλλο ή σαν δική σου κίνηση;;; Και prime γιατί να πληγωθεί κάποιος απο μια κατάσταση που δημιούργησε ο ίδιος όταν μάλιστα ο άλλος του τα επιστρέφει προς πάσα χρήση αντί να τα πετάξει;;;
Μια εποχή ήμουν με μία κοπέλα και παρόλο που μέναμε κοντά της άρεσε να αλληλογραφούμε, αρωμάτιζε μάλιστα μεχρι και τα επιστολόχαρτα. Όταν ήρθε η ώρα η στερνή ένα ωραίο πρωί είδα όλη μου την αλληλογραφία δίπλα στον κάδο των σκουπιδιών της πολυκατοικίας μου. Προφανώς ήρθε η ίδια και τα άφησε. Με ενόχλησε το γεγονός οτι πέταξε τις σκέψεις μου στα σκουπίδια ενώ θα μπορούσε να τα αφήσει στην πόρτα μου.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 05:33, 16-02-13:

Τελικά ισχύει απόλυτα αυτό που λένε πως ποτέ δεν ξέρεις κάποιον πραγματικά, μέχρι (και αν) έρθει η ώρα να χωρίσετε..
Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε: στις 09:43, 16-02-13:

Και άντε καλά να τα επιστρέψεις εσύ από μόνος σου, που ναι, είναι απαίσιο. Αλλά όταν σου το ζητάει ο άλλος; "Θέλω τα δώρα μου πίσω."

Ναι, μου έχει συμβεί!! Κι επειδή τον αγνόησα με τη λογική 'this is not happening', μου το ζήτησε μάλιστα πολλές φορές και μέσω κοινών γνωστών! Ε, κάποια στιγμή μου την έδωσε τόσο, που την ψαλίδισα την μπλούζα. Σταδιάλα. (Κι όχι, δεν ήμουν τόσο κακιά, ώστε να του την έστελνα πίσω ψαλιδισμένη. )
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 10:41, 16-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lilla My
Και άντε καλά να τα επιστρέψεις εσύ από μόνος σου, που ναι, είναι απαίσιο. Αλλά όταν σου το ζητάει ο άλλος; "Θέλω τα δώρα μου πίσω."

Ναι, μου έχει συμβεί!! Κι επειδή τον αγνόησα με τη λογική 'this is not happening', μου το ζήτησε μάλιστα πολλές φορές και μέσω κοινών γνωστών! Ε, κάποια στιγμή μου την έδωσε τόσο, που την ψαλίδισα την μπλούζα. Σταδιάλα. (Κι όχι, δεν ήμουν τόσο κακιά, ώστε να του την έστελνα πίσω ψαλιδισμένη. )
Ξεφτίλα να σου ζητάει πίσω τα δώρα!!!!!!!!!
Έλεος!!!!!
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 13:44, 16-02-13:

ειναι απαίσιο κ από τις δυο πλευρές
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 14:07, 16-02-13:

Ε ενταξει δεν ειναι παντα ετσι. Αμα ο άλλος σου εχει κανει δωρο αμαξι αξιας 12000 ευρω κι εσυ την επομενη μερα πας και τον κερατωσεις...Ε, δεν μπορεις να τον πεις και γουρουνι αν στο ζητησει πισω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια