O υπολογιστής μου είναι καλύτερος από τον δικό σου

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
:D

Είμαι με:
Windows 10 Pro x64
i7 5960X
16GB RAM DDR4
GTX... 275! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • score.png
    score.png
    1.4 MB · Εμφανίσεις: 289

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
περσινή cpu, τωρινή RAM και κατα γραφικών 7ετίας; συνήθως γίνεται το ανάποδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
περσινή cpu, τωρινή RAM και κατα γραφικών 7ετίας; συνήθως γίνεται το ανάποδο
Ναι, το έστησα κομμάτι - κομμάτι το PC και από το παλιό μου build κράτησα μόνο τροφοδοτικό και GPU. Την GPU την κράτησα και επειδή μου είχαν τελειώσει τα χρήματα για να την αναβάθμιζα και επειδή δεν πολυ παίζω παιχνίδια.

Τώρα πότε θα την αντικαταστήσω, δεν ξέρω, δεν έχω κάτι στο νου για τους επόμενους μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Φοβερή η υποστήριξη της corsair πριν απο περίπου 15 μέρες έστειλα στην Corsair στην Ολλανδία ενα τροφοδοτικό semi modular 650W αγορασμένο το 2012 απο Amazon UK ενεργειακής απόδοσης silver



Σήμερα παρέλαβα ενα ολοκαίνουργιο full modular 750W τροφοδοτικό ενεργειακή απόδοσης Platinum



:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    84 KB · Εμφανίσεις: 477
  • Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    254.4 KB · Εμφανίσεις: 478
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Ξεθάβω το παιχνίδι του fockou

Κατεβάστε το geekbech από εδώ: https://www.geekbench.com/download/windows/
και ποστάρετε τα αποτελέσματα.

Αρχίζω
https://browser.geekbench.com/v4/cpu/10745330
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris2756

Νεοφερμένος

Ο Chris2756 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν μπορω να ανεβασω τα αποτελεσματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top