Windows XP Service Pack 3 - Χρήσιμο ή Βλαβερό;

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τις τελευταίες δύο μέρες ο υπολογιστής μου κατέβασε μεγάλο αριθμό ενημερώσεων, οι οποίες, όπως αποδείχθηκε, ήταν για το Service Pack 3 των Windows XP. Σε κάθε εκκίνηση, μου προτείνεται να το εγκαταστήσω.

Έχω ακούσει όμως ότι προκαλεί κάποιες επιπλοκές στο σύστημα, γι' αυτό και πριν το εγκαταστήσω θα ήθελα να μάθω αν είναι αλήθεια αυτό και αν συντρέχει κίνδυνος μείωσης των επιδόσεων ή πολλαπλών crash.

Ειλικρινά υμέτερος!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα σε 2 pc (laptop, desktop).
Όχι οτι χρησιμοποιώ και συχνά windows πλέον, αλλά λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μας είπε ο καθηγήτης μας στο σχολείο ότι το SP 3 δημιουργήθηκε μόνο και μόνο για να λύσει ένα συγκεκριμένο πρόβλημα αλλά δε θυμάμαι ποιό:P

Θυμάται κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
εγω το εγκατεστησα χτες και δεν παρατηρησα δυσλειτουργιες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ωραία! Θα το εγκαταστήσω λοιπόν κι εγώ! Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ωραία, βάλτε το και αύριο πάμε για ένα δυνατό φορμάτ έτσι; :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ωραία, βάλτε το και αύριο πάμε για ένα δυνατό φορμάτ έτσι; :lol::lol::lol:


Καταντάς κουραστικός.:bye:
Όπως είπες και σε άλλο thread,αν δεν έχεις να πεις κάτι για ένα θέμα,απλά μην ποστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Καταντάς κουραστικός.:bye:
Όπως είπες και σε άλλο thread,αν δεν έχεις να πεις κάτι για ένα θέμα,απλά μην ποστάρεις.

Αδικο εχει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αδικο εχει????

Το παιδί δεν ρώτησε αν τα Windows είναι καλύτερο λειτουργικό από το Linux.
Αυτό έχει γίνει σε αμέτρητα άλλα topics και έχουμε εμπεδώσει την άποψη του mmpf.

Το παιδί έχει windows και ρώτησε αν είναι ασφαλές να εγκαταστήσει το Windows XP SP3.

Με την σειρά μου,να πω πως κι εγώ το έχω εγκαταστήσει και δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εγώ όταν εγκατέστησα το SP3 είχα προβλημα με το WLan ... Όταν έκανα επαναφορά σε SP2 το πρόβλημα λύθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το wlan... ολα οκ... δεν παρατηρησα κατι που να μη δουλευει καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Το παιδί δεν ρώτησε αν τα Windows είναι καλύτερο λειτουργικό από το Linux.
Αυτό έχει γίνει σε αμέτρητα άλλα topics και έχουμε εμπεδώσει την άποψη του mmpf.

Το παιδί έχει windows και ρώτησε αν είναι ασφαλές να εγκαταστήσει το Windows XP SP3.

Με την σειρά μου,να πω πως κι εγώ το έχω εγκαταστήσει και δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα.

+1 και στα 2 points του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Βάλτε vista !!! Έτσι θα είστε σίγουροι σε τι οφείλεται το πρόβλημα στο wlan !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εγώ, έχω εγκαταστήσει το SP3 και δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βάλτε vista !!! Έτσι θα είστε σίγουροι σε τι οφείλεται το πρόβλημα στο wlan !!!

Χαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τελικά το εγκατέστησα και παρατήρησα μια μικρή καθυστέρηση στο χρόνο εκκίνησης. Κατά τ' άλλα ΟΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εγω δεν εχω καποιο ιδιετερο προβλημα με το SP3 αν και το PC ειναι που ειναι gtp....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγω το εβαλα διορθωνει πολλα bugs των xp ειναι και το τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top