Puzzle για κορνίζα

naihou

Νεοφερμένος

Η naihou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά!!!! Τον τελευταίο καιρό (από το καλοκαίρι περίπου) έχω ξεκινήσει και ασχολούμαι με παζλ... Είναι για εμένα ένα ξεχασμένο χόμπι,με το οποίο έχω φάει κόλλημα!! Το τελευταίο που έκανα είναι ένα μεγαλων διαστασεων παζλ (132Χ60) και θελω να το κορνιζαρω. Εχω δει ετοιμες κορνιζες απο την συγκεκριμενη εταιρια παζλ(ravensburger) αλλα η τιμη ηταν λιγακι τσιμπημενη.. Εχει κανεις απο εσας καμια ιδεα τι θα μπορουσα να κανω εναλλακτικα;;Κοντρα πλακε θα ηταν καλη ιδεα να κολλησω επανω το παζλ;;
Ειναι μεγαλο το παζλ και δυστυχως δεν μπορω να βρω ευκολα κορνιζα (εκτος απο παραγγελια φυσικα αλλα οι τιμες ανεβαινουν πολυ :()
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Ναι, μπορείς να το κολλήσεις ή σε κόντρα πλακέ ή ακόμη και σ' ένα χοντρό χαρτόνι, δεν παθαίνει τίποτα. Εγώ ένα που έχω το κόλλησα σε πολύ χοντρό χαρτόνι κι από πάνω του έβαλα τζαμακι. Βέβαια εμένα είναι πιο μικρό, αλλά ίσως μπορείς να το παραγγείλεις!! Αντίστοιχα και το plexiglass είναι καλή ιδέα..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top