[Άνδρες] Ανδρικό Σαλόνι

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
σου προτείνω να πας σε ειδικο
καταρχας δεν ειναι και πολυ ακριβη δουλεια και αξιζει,ειδικα αν εισαι αγορι,γιατι ενα λαθςο φαινεται πολυ
γενικα τα φρυδια δεν ειναι ενα μερος που πρεπει να ρισκαρεις
εγω εχω φτιαξει μονη μου σχημα αλλα ειχα πολλα ανεβοκατεβασματα,γιατι γονιδιακα ειχα παρει μαμουθ φρυδια
τωρα ολα καλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ντρεπομαι λιγο να παω σε ειδικο..και πως θα το πω στην μανα μου κιολας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τοτε βγαλτα μονος σου, ε τι θα της πεις. "Μανα θελω να βγαλω τα φρυδια μου και θα τα βγαλω, απλα σε ενημερωνω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ααα..Δηλαδη εσυ οτι κανεις το λες στη μαμα σου;Αν ντρεπεσαι τοσο,κλεισε ενα ραντεβου σε ενα μαγαζι μακρια απο το σπιτι σου και πανε κανε την δουλεια σου!

Υ.Γ:Επισης σταματα να εχεις αμφιβολιες για τα παντα!Αν θες να κανεις κατι,καντο και υποστηριξε το με καμαρι..Με το να ρωτας 3-4 ατομα στο διαδικτυο δεν πετυχαινεις τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Οχι δεν λεω στην μανα μου οτι κανω αλλα ενταξει αυτο τωρα να μην το πω? Εξαλλου δεν ειναι τιποτα κακο..Εγω το εχω αποφασισει οτι θα το κανω το πως δεν ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αφού το χεις αποφασίσει γιατί κολλάς τόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ειδικος και παλι ειδικος
και πες της τους λογους
σιγα το θεμα δηλαδη, θα καταλαβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
βλέπω και γω "αντρικό σαλόνι", λέω ωραία,
θα πω πως εμένα μου αρέσουν οι λιτές γραμμές, άσπρο μαύρο οι τοίχοι,
άδειοι χώροι, γυάλινα έπιπλα, κοκ.

και βλέπω....οι τρίχες στο αυτί είναι αντιαισθητικές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
ειδικος και παλι ειδικος
και πες της τους λογους
σιγα το θεμα δηλαδη, θα καταλαβει

Η αληθεια ειναι οτι της το ειπα και δεν το πηρε και τοσο καλα..λεει τι εισαι γυναικα να τα βγαζεις και τι θα πουν τα παιδια στο σχολειο? Βλακεις δηλαδη λες και ειμαστε στα παλια τα χρονια .. Τελος παντων,εχω αρχισει να χρησιμοποιω λιγο το τσιμπιδακι για να βγαζω τις τριχες στην μεση των φριδιων και τις γυρω γυρω..Αλλα παραμενουν να ειναι χοντρα και αυτο μου χαλαει ολη την εικονα..Θα ηθελα να ζητησω μια αποψη και απο τα κοριτσια..Σας φαινεται ασχημο να εχει ενα αγορι μεγαλα φρυδια στα 15-16 ? Την αληθεια παρακαλω αν και την ξερω πανω κατω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γιατι τοση ανασφαλεια;Εχεις ξυρισει ποδια,φρυδια απλα για να αρεσεις σε κοπελες(9/10 απο τις οποιες διαφωνουν μαζι σου);Μηπως δεν ειναι τελικα αυτα τα μονα προβληματα σου;Σκεψου το λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Kαταρχας δεν εχω ξυρισει τα ποδια μου και ουτε τα φρυδια μου..απλα εχω βγαλει πολυ λιγο τα φρυδια μου..Ναι εχω ανασφαλεια γτ δεν ξερω τι αλλο να κανω και τι φταιει? Τι αλλα προβληματα μπορει να εχω? Οτι δεν μπορω να μιλησω σε κοριτσια ειναι το μονο που μπορω να σκεφτω..αν θες μπορω να σου στειλω φωτογραφια σε προσωπικο μηνυμα με εμενα και το πρωην αγορι της κοπελας που γουσταρω..Να δεις οτι δεν ειναι η ομορφια..Αλλα το παιδι το ξερω δεν νομιζω να μιλαει και αυτος πολυ σε κοριτσια..Πραγματικα δεν ξερω τι κανω λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Οταν σου ειπα να σκεφτεις τι μπορει να φταιει,δεν νομιζω οτι εννοουσα την εξωτερικη σου εμφανιση!Ξαναδοκιμασε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ναι, εννοεις τον χαρακτηρα μου υποθετω..Πραγματικα δεν ξερω..δεν ειμαι ουτε κανενας αλητακος τετοιου ειδους ουτε ο ευαισθητουλης.... Ειμαι απλα ενα κανονικο παιδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ρε τι βγαζεις τα φρυδια σου, δεν ξερεις οτι ετσι ειναι οι πραγματικοι αντρες;



Περα απο πλακα αν δεν εχεις προβλημα, δεν ειναι αισθητικα ωραιο ουτε να ξυριζεις τα ποδια σου και τα χερια σου, ουτε να βγαζεις τα φρυδια σου. Και να ξερεις φαινεται. Αν βρεις γυναικα που να σε θελει ατριχο, τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ρε τι βγαζεις τα φρυδια σου, δεν ξερεις οτι ετσι ειναι οι πραγματικοι αντρες;



Περα απο πλακα αν δεν εχεις προβλημα, δεν ειναι αισθητικα ωραιο ουτε να ξυριζεις τα ποδια σου και τα χερια σου, ουτε να βγαζεις τα φρυδια σου. Και να ξερεις φαινεται. Αν βρεις γυναικα που να σε θελει ατριχο, τι να πω.

Το παρατραβας..δεν εχω κανει τπτ στα ποδια οπως ειπα και πολυ λιγο στα φρυδια μου να μην ειμαι και μονοφρυδος..Στα φρυδια εχω προβλημα ..ειναι χοντρα απλα και δεν φαινεται ωραιο? Τι να κοροιδευω τον εαυτο μου κιολας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα ! Λοιπον επειδη δεν αντεχω αλλο αυτην την κατασταση με τα φρυδια ...να ξυπναω και να αντικριζω αυτο το πραγμα στον καθρευτη αποφασισα να μιλησω στην μανα μου αυτες τις μερες..η θα επισκεφτω ενα αισθητικο να τελειωνω η θα με βοηθησει η μανα μου..παιδια πραγματικα ειναι ανυποφορο...Το προβλημα μου ειναι λετε να πουν βλακειες στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Γιατί πιστεύεις πως θα σου λένε βλακείες, σκέφτεσαι να τα βγάλεις τελείως τα φρύδια σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Oχι βεβαια..σιγα μην τα βγαλω ολα..Απλα θα δωσω ενα καλο σχημα και θα τα κανω να ειναι λεπτα οχι χοντρα οπως ειναι τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Λοιπόν, αν και σιχαίνομαι ο,τιδήποτε κλασικό, σε αντρικά ρολόγια λατρεύω τα κλασικά!
Με αυτό εννοώ τα κλασικά smartwatches!

Σαν στυλ ας πούμε μου αρέσουν αυτά με τα καφέ λουράκια:
kafe.png


... έτσι κατέληξα να παραγγείλω το Samsung Galaxy Watch4 Classic Silver και σκέφτομαι με τι λουράκι να το συνοδεύσω.
Υπάρχει το Mustard:
Και το Camel/ Brown:

Τείνω προς το Mustard γιατί είναι πιο φωτεινό και το camel παρά είναι σκοτεινό και σκατουλίζει πολύ (καλά κάτι πιο ενδιάμεσο δεν μπορούσαν αν βγάλουν; :P).

Σας έβαλα video γιατί οι εικόνες του προϊόντος στα καταστήματα είναι χωρίς να δείχνουν ρολόι και παραπλανητικές!
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Υπάρχουν και πιο όμορφα καφετιά λουράκια. Αυτό δεν μου γεμίζει και τόσο το μάτι, οπότε κι εγώ στο μουσταρδί θα πήγαινα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top