Τα στυλό που παίρνω τις περισσότερες φορές χαλάνε!

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το σωστο στυλο ειναι αυτο που πας εχοντας μονο ενα στην εξεταση και τοτε σε πουλαει :P

Σοβαρα τωρα νομιζω τα διαφημιστικα και τα bic ειναι τα πιο αξιοπιστα που μπορει καποιος να παρει. Εκτος κι αν δεν ταιριαζουν στο γραφικο του χαρακτηρα ή δν τον βολευουν στο κρατημα κλπ.

(Αν και εγω Γραμμικη ΙΙ κανω με ολα τα στυλο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ο λογος που στο γυμνασιο ακυρωσα την κασετινα και τα ειχα χυμα στην τσαντα, οποτε με ρωταγανε αν ειχα στυλο ελεγα "μονο αυτο που γραφω":P
Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγω μια φορα αγορασα επειτηδες χαλασμενο στυλο και αλλη μια φορα ζητησα απο το φιλο μου να μου δωσει εναν χαλασμενο στυλο διοτι με αυτους παντα κανω τα αορατα σκονακια πανω στο χαρτι
αυτους τους στυλους ακομα τους εχω για ενθυμιο με βοηθησανε να παρω κατι ωραια 18 χωρις καθολου κοπο σε μαθηματα οπως ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μια φορα πηρα ενα κουτι στυλο υγρης μελανης Q-Connect και τα περισσοτερα κανουν διακοπες οταν γραφεις, ετσι για να εχει ενδιαφερον το πραμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Καμία διακοπή μέχρι στιγμής! Μου έχει κάνει εντύπωση πόσο καλή είναι η ποιότητά τους σε σύγκριση με την τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τις περισσοτερες φορες τα παιρνω και δεν γραφουν. Και εινα και γεματα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeraKi

Νεοφερμένος

Η HeraKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παρε μαρκαδορακια με λέπτη μυτη.......... αντεχουν και δεν χαλάνε ευκολα αρκεί να κλεινεις το καπάκι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!

Με bic γράφω και εγώ, κυρίως. Ή με τα faber castell με την μακριά μύτη. Γράφουν πολύ ωραία.

Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.:|

Και εγώ το κάνω αυτό, όταν θέλω να αποφύγω τον κλασικό τουρίστα συμμαθητή που δε του δίνει κανείς στυλό και έρχεται σε εμένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ το κάνω αυτό, όταν θέλω να αποφύγω τον κλασικό τουρίστα συμμαθητή που δε του δίνει κανείς στυλό και έρχεται σε εμένα.:P
Το κάνω σε όλους.:confused:
Διότι μου χαλάνε τη μύτη τους και ύστερα τα στυλό είναι άχρηστα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μου αρέσουν στυλό με λεπτό γράψιμο χωρίς να πρέπει να τους πατάς με όλη σου τη δύναμη για να γράψουν μια ριμάδα λέξη.Ποιον μου προτείνετε γιατί έχω βασανιστεί και θα πάθω και καμιά τενοντίτιδα.Εσείς ποιους χρησιμοποιείται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Μου αρέσουν στυλό με λεπτό γράψιμο χωρίς να πρέπει να τους πατάς με όλη σου τη δύναμη για να γράψουν μια ριμάδα λέξη.Ποιον μου προτείνετε γιατί έχω βασανιστεί και θα πάθω και καμιά τενοντίτιδα.Εσείς ποιους χρησιμοποιείται ;

Δοκιμασε τους Q Connect.Πιστευω οτι ειναι καλοι γενικα,απ'οσο θυμαμαι δεν χρειαζοταν να ασκω δυναμη.Το κακο γενικα με τα στυλο που "ξερνανε" ευκολα μελανι ειναι οτι τελειωνουν γρηγορα σχετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τα καλυτερα στυλο ειναι αυτα που γραφουν ακομα και οταν δεν τους ασκεις καν δυναμη και δεν χρειαζεται να τα πιεσεις για να γραψουν. Εμενα προσωπικα μ'αρεσουν παρα πολυ αυτα που αφηνουν μελανι πανω στο χαρτι, if you know what i mean :P Αν και δεν βολευουν παντα γιατι μερικες φορες φαινονται και στην πισω σελιδα τα γραμματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δοκιμασε τους Q Connect.Πιστευω οτι ειναι καλοι γενικα,απ'οσο θυμαμαι δεν χρειαζοταν να ασκω δυναμη.Το κακο γενικα με τα στυλο που "ξερνανε" ευκολα μελανι ειναι οτι τελειωνουν γρηγορα σχετικα.
έχουν λεπτή μύτη;

Τα καλυτερα στυλο ειναι αυτα που γραφουν ακομα και οταν δεν τους ασκεις καν δυναμη και δεν χρειαζεται να τα πιεσεις για να γραψουν. Εμενα προσωπικα μ'αρεσουν παρα πολυ αυτα που αφηνουν μελανι πανω στο χαρτι, if you know what i mean :P Αν και δεν βολευουν παντα γιατι μερικες φορες φαινονται και στην πισω σελιδα τα γραμματα :P

Δεν τα μπορώ καθόλου.Γίνομαι χάλια.Και το τετράδιο αλλάζει χρώμα :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
έχουν λεπτή μύτη;



Δεν τα μπορώ καθόλου.Γίνομαι χάλια.Και το τετράδιο αλλάζει χρώμα :mpliaks:

Εαν παρεις αυτους που το σωμα του στυλο ειναι σαν στηριγμα απο το ρολο χαρτι οχι.
Αυτοι με το πλαστικο σωμα ομως νομιζω εχουν αρκετα λεπτη μυτη,ξερνανε μελανι αλλα οχι σε βαθμο που να μουτζουρωνει η να κανει leak το μελανι μολις περασεις το δακτυλο απο πανω,τοσο οσο για να μην πιεζεις και να γραφεις απροσκοπτα και καθαρα αυτο που θες, και αυτους σου συνιστω να παρεις οποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Eγω αναφερομαι συγκεκριμενα σε αυτα τα στυλο

Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει :P Και δεν ξερναει πολυ, παρα μονο οσο πρεπει. Μονο οι 0.7 μου φαινεται οτι βγαζουν λιγο παραπανω μελανι μερικες φορες αλλά με λιγη προσοχή δεν υπάρχει πρόβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εαν παρεις αυτους που το σωμα του στυλο ειναι σαν στηριγμα απο το ρολο χαρτι οχι.
Αυτοι με το πλαστικο σωμα ομως νομιζω εχουν αρκετα λεπτη μυτη,ξερνανε μελανι αλλα οχι σε βαθμο που να μουτζουρωνει η να κανει leak το μελανι μολις περασεις το δακτυλο απο πανω,τοσο οσο για να μην πιεζεις και να γραφεις απροσκοπτα και καθαρα αυτο που θες, και αυτους σου συνιστω να παρεις οποτε.
Θα τους δοκιμάσω.

Eγω αναφερομαι συγκεκριμενα σε αυτα τα στυλο

Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει :P Και δεν ξερναει πολυ, παρα μονο οσο πρεπει. Μονο οι 0.7 μου φαινεται οτι βγαζουν λιγο παραπανω μελανι μερικες φορες αλλά με λιγη προσοχή δεν υπάρχει πρόβλημα :P
Το θέμα είναι ότι αλλάζοντας σελίδα αυτομάτως δημιουργείς και μια στάμπα στην απέναντι σελίδα.Θα τον δοκιμάσω και αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eγω αναφερομαι συγκεκριμενα σε αυτα τα στυλο

Ο,τι καλυτερο κυκλοφορει :P Και δεν ξερναει πολυ, παρα μονο οσο πρεπει. Μονο οι 0.7 μου φαινεται οτι βγαζουν λιγο παραπανω μελανι μερικες φορες αλλά με λιγη προσοχή δεν υπάρχει πρόβλημα :P

Με αυτόν έλυνα μαθηματικά κατεύθυνσης :ok: Το χαρτί απορροφούσε αμέσως τη μελάνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stdy

Νεοφερμένος

Ο Stdy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Για τους Parker τι γνώμη έχετε;Λένε ότι τους παίρνεις μια φορά και δεν σε απογοητεύουν ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top