Αγαπημένη μάρκα κινητών

Αγαπημένη μάρκα κινητών

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • nokia

    Ψήφοι: 4 18.2%
  • sony ericsson

    Ψήφοι: 11 50.0%
  • samsung

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • lg

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • htc

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • apple

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • άλλη

    Ψήφοι: 1 4.5%

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
?:hmm:

Εμένα προσωπικά τα nokia αν και έχω samsung.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Protagonist

Νεοφερμένος

Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου τα Sony Ericsson.Από Δευτέρα Γυμνασίου δεν έχω αλλάξει μάρκα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Sony Ericsson...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
apple
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Sony Ericsson... μεγάλη λατρεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντα νοκια!
10 χρονια τωρα που εχω κινιτο, παντα νοκια! Με εξερεση ενα μαυρο εξαμηνο που ειχα ενα motorola... Αλλ τι να πεις... χαλασε απο μονο του, χωρις καμια κακομεταχυρηση...
Ενω τα νοκια παντα μου βγαινουν ανθεκτικα! Στα δικα μου χερια δεν εχει πεθανει κανενα νοκια! Και δεν ειμαι και απο τους πιο "ευγενεις" χρηστες...! Και ουτε εχω δει νοκια να ψωφαει στα χερια καπιου αλλου, με λαμπερη εξερεση (που επιβεβαιωνει τον κανονα) τον πατερα μου που του πευτουν μεσα στην θαλασσα :P

Και ειναι και ευκολα στην χρηση, ακομα και ο παπους μου που ειναι 80 χρονων ξερει να δουλεψει το κινιτο του...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Νοκια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ
Κάποτε πήρα κάτι άλλο αλλά ξαναγύρισα στα Nokia, μέχρι στιγμής δεν τα αλλάζω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Παντα νοκια!
10 χρονια τωρα που εχω κινιτο, παντα νοκια! Με εξερεση ενα μαυρο εξαμηνο που ειχα ενα motorola... Αλλ τι να πεις... χαλασε απο μονο του, χωρις καμια κακομεταχυρηση...
Ενω τα νοκια παντα μου βγαινουν ανθεκτικα! Στα δικα μου χερια δεν εχει πεθανει κανενα νοκια! Και δεν ειμαι και απο τους πιο "ευγενεις" χρηστες...! Και ουτε εχω δει νοκια να ψωφαει στα χερια καπιου αλλου, με λαμπερη εξερεση (που επιβεβαιωνει τον κανονα) τον πατερα μου που του πευτουν μεσα στην θαλασσα :P

Και ειναι και ευκολα στην χρηση, ακομα και ο παπους μου που ειναι 80 χρονων ξερει να δουλεψει το κινιτο του...!

ναι έχεις δίκιο εγώ είχα 5 χρόνια νόκια δεν χάλασε καθόλου και μην φανταστείς τέλεια προσοχή μετά άλλαξα πήρα samsung και δεν μπορώ να το διαχειριστώ καλά(θα μάθω που θα πάει)και επίσης να φανταστείς η εφτάχρονη αδερφή μου παίζει με nokia smartphone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Degen

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
τα σονυ ερικσον επειδη βολευουν αλλα δεν ειναι καλα. δεν αντεχουν οπως τα νοκια αλλα με βολευει γενικα το μενου.και εμενα ο παππους μου χειρειζεται καλα το νοκια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
blackberry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Προσωρινά έχω κολλήσει με Nokia, γιατί είμαι συνηθισμένος στην κλασσική γραμμή. Το επόμενο πάντως θα είναι κανένα touch.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top