Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου εχουν πει να δω αλλα ακομα δεν εχω ασχοληθει καθολου..

Πιστευω οτι δεν θα ειναι οπως το Family Guy.

Καμια σχεση, εντελος διαφορετικο χιουμορ και δομη επεισοδιων. Ισως να σου αρεσει, αλλα δεν θα ειναι επειδη μοιαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
από τα αγαπημένα μου:
naruto
one piece
bleach (έχει καταντήσει μ***κία τελευταία και το έχω κόψει)
nurarihyon no mago
ao no exorcist
south park
beelzebub
shakugan no shana
code geass
deadman wonderland
fairy tail
dragonball (ολα)
vampire knight
hunter x hunter
fullmetal alchemist
death note
hellsing
elfen lied
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
DuckTales
Chip 'n Dale Rescue Rangers

Και γενικα αρκετα καρτουνς του Walt Disney.Eκτος βεβαια απο τα Σταχτοπουτα,Χιονατη κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εμένα μάρεσε το Ice age και το nemo! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καμπαμαρου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Επίκαιρο.....από τον πολυ παλιο καιρο της γιαγιάς μου...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Απο τα πρωτα παιδικα που θυμαμαι τον εαυτο μου να βλεπω και το αγαπημενο μου ηταν ο τρελολυκος και ο πονηρολαγος.

https://www.youtube.com/watch?v=ER4wLwOBOVw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Νέα Ducktales

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έβλεπα πολλά παιδικά αλλά ανάμεσά τους, αυτά που ξεχώρισα ήταν τα εξής:

1. Χάιντη




2. Μικρή Λουλού



3. Μπομπ Σφουγγαράκης



4. PB & J OTTER



Πω...αξέχαστα παιδικά χρόνια ...Τι θυμήθηκα τώρα :inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Έβλεπα πολλά παιδικά αλλά ανάμεσά τους, αυτά που ξεχώρισα ήταν τα εξής:

1. Χάιντη




2. Μικρή Λουλού



3. Μπομπ Σφουγγαράκης



4. PB & J OTTER



Πω...αξέχαστα παιδικά χρόνια ...Τι θυμήθηκα τώρα :inlove:




ΑΑΑΑ τι μου θύμισες τώρα o:
Με έπιασε νοσταλγία. Παίζει να καθίσω να δω μικρή Λουλού τώρα:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
ΑΑΑΑ τι μου θύμισες τώρα o:
Με έπιασε νοσταλγία. Παίζει να καθίσω να δω μικρή Λουλού τώρα:loltooth:

Εμένα μου λες ρε είχα πάρει όλες τις κασέτες της να πούμε ♥♥ λουλού άννυ τάμπυ, πικάπ του έλβιν κλπ. Ωραία παιδικά χρόνια. Βάλε βάλε :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εμένα μου λες ρε είχα πάρει όλες τις κασέτες της να πούμε ♥♥ λουλού άννυ τάμπυ, πικάπ του έλβιν κλπ. Ωραία παιδικά χρόνια. Βάλε βάλε :loltooth:


χαχα το θυμάμαι ακόμη το επισόδειο που λεγόταν τπ πικαπ του τάμπυ :loltooth::loltooth:

έβλεπα και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
χαχα το θυμάμαι ακόμη το επισόδειο που λεγόταν τπ πικαπ του τάμπυ :loltooth::loltooth:

έβλεπα και αυτό

Πω πω πω ναι ή αυτό με την πράσινη λουλού ρε χαχαχχαα ή το άλλο με την πάπια στο σπίτι. Αν κάτσω και τα θυμηθώ θα με πιάσει νοσταλγία παιδικής ηλικίας :inlove:

Ναι το θυμάμαι και αυτό....αυτά ήταν ρε παιδικά ποιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Daria







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κινούμενα σχέδια=αν όχι η ομορφότερη από τις ομορφότερες μορφές τέχνης..Τα λατρεύω...Και anime γιαπωνέζικα αλλά και ταινίες των Disney,Pixar κλπ :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki4you

Νεοφερμένος

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Λατρεύω τα κινούμενα σχέδια πάσης φύσεως. Πολλές φορές στον ελεύθερο μου χρόνο βλέπω σειρές οι ταινίες κινουμένων σχεδίων. Όταν έχω όρεξη ζωγραφίζω και τους αγαπημένους μου χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή βίωνω μία δύσκολη φάση,έχω βρει καταφύγιο στα κινούμενα σχέδια. Επομένως έχετε να μου προτείνετε κάτι αντίστοιχο του "εγώ ο απαίσιοτατος"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xμ, hotel Transylvania. Και τα 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Του κουτιού τα παραμύθια, Candy-Candy, Nils Holgersson, Στρουμφάκια, Φωτεινούληδες, Βαβουροπατάτες (γκουχ..γκουχ..νιάτο!)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top