Παιδικές ερωτήσεις. Γιατί;

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τι του λες?:hmm:

-Στην πραγματικότητα έχει, αλλά τον γνωρίζουμε με το καλλιτεχνικό του. :D





(αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μπαμπα γιατί αυτοί οι δυο αντρες φιλιούνται στο στόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω σε ηλικια 5 χρονών εβλεπα τηλεοραση με τους γονεις μου. Ξαφνικα πεφτει μια διαφημιση προφυλακτικου και τους ρωταω τι εινα αυτο? η απαντηση που πηρα ηταν τιποτα παιδι μου. Εγω βεβαια δεν το αφησα ετσι και τους λεω: εχει και ο μπαμπας κατι τετοιο στο συρταρι του :D Δεν θυμαμαι την αντιδραση τους , αλλα μαλλον πρεπει να ειχαν παθει σοκ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα από μικρή με απασχολούσε ποιος έκανε το Θεό. Ξέρουμε ότι τα πάντα έγιναν από το Θεό, τον ίδιο όμως ποιος τον έκανε; :hmm:

Επίσης ήταν της μόδας η ενασχόληση με το ''η κότα έφτιαξε το αυγό ή το αυγό την κότα'';

Για το πρώτο διάβασα πρόσφατα μία ρήση: Δημιούργησε ο άνθρωπος το θεό ή ο θεός τον άνθρωπο;!
Για το άλλο θεωρώ ότι εφόσον ο θεός έκανε τα ζωάκια άρα έκανε και την κότα. Η κότα με τη σειρά της έκανε το αυγό και συνεχίζεται ο κύκλος.

(Ok, σταματάω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ο μικρός μου ο ανηψιος:
-Θεία πότε θα πάς στον ουρανό;

-Δεν ξέρω παιδί μου
-Θεία αν πάς στον ουρανό θα είαι γέρος ή νέος;
-Γιατί ρωτάς;
-Θ'ελω να ξέρω αν θα με αφήσουν να έρθω στην κηδεία:hmm:



Εμένα με ρώτησε ο γιος μου γιατί κουνάει ο σκύλος τηv ουρά του αριστερά - δεξιά όταν περπατάει και όχι πάνω - κάτω.

:confused: ..... αλήθεια, καλή ερώτηση! Τι του απάντησες;;;
ότι <<άμα την κουνούσε πάνω-κάτω , θα ρωτούσες γιατί δεν την κουνάει αριστερά-δεξιά>>:mad:

Γιατι υπαρχουν τα σύννεφα???
για να γραφτεί αυτό το τραγούδι :)

μια παιδική ερώτηση που είχα εξ'' απ'' ανέκαθεν είναι γιατί δεν μπορούσα να μπω στον κόσμο των αγαπημένων μου λογοτεχνικών και να ζωντανέψω τον ήρωα ώστε να αλλάξω το τέλος του βιβλίου - για παρηγοριά προσπαθούσα να το ονειρευτώ

π.σ. ντριννννν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μπαμπα γιατί αυτοί οι δυο αντρες φιλιούνται στο στόμα;

:confused::confused::confused:

ότι <<άμα την κουνούσε πάνω-κάτω , θα ρωτούσες γιατί δεν την κουνάει αριστερά-δεξιά>>:mad:


https://www.youtube.com/watch?v=3R41NdidJ_c

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εγω ρωτουσα τον παππου μου παλια γιατι οταν με βαφτησαν μου εδωσαν το ονομα "κατερινα" ..το ειχα μεγαλη απορια...:confused:και τι δηλαδη? επειδη η γιαγια μου ειχε αυτο το ονομα επρεπε να το παρω και εγω??:PΑκομη ,ρωτουσα την μαμα μου γιατι με γεννησε...και γιατι ο αδερφος μου επιτρεποταν να τρωει διπλασσιες ποσοτητες απο τις δικες μου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
To Κατερινα ειναι ωραιο ονομα παντως
τα αλλα ειναι πολυ δυσκολα ερωτηματα δεν μπορω να εκφερω αποψη..ας μας πει καποιος ειδικος xD




Γιατι να χανονται συνεχεια τα δικα μου πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατι να χανονται συνεχεια τα δικα μου πραγματα?

Αυτό δεν είναι παιδική ερώτηση.. Σε εμένα συμβαίνει ακόμη, συνέχεια!!
Και η απάντηση είναι:
Επειδή έχω μικρά αδέρφια...:eek::eek:

Όταν γεννήθηκε η αδερφή μου, ήμουν περίπου 3,5 χρονών. Κάθε βράδυ έκλαιγε συνέχεια και δυστυχώς ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο (επειδή η μαμά έλεγε ότι έτσι θα μάθουμε από μικρές να είμαστε δεμένες:rant:) με αποτέλεσμα εγώ να ξυπνάω μέσα στη νύχτα...
Τις πρώτες μέρες το έβρισκα πολύ φυσιολογικό και καθόμουν δίπλα από την κούνια και της τραγουδούσα(όσο μπορούσα τότε!!) το ήταν ένα μικρό καράβι για να την νανουρίσω...
Όσο μεγάλωνε όμως (είχε γίνει ενός χρονό γαϊδούρα) και συνέχιζε να κλαίει, ένα βράδυ όπως ήρθε η μαμά μου στο δωμάτιο, πάω θυμωμένη και την ρωτάω:

Γιατί??? Εγώ δεν σας έφτανα και θέλατε και άλλο??? (εννοώντας την αδερφή μου)


Αυτή η απορία δεν μου έχει λυθεί μέχρι και σήμερα....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
To Κατερινα ειναι ωραιο ονομα παντως
τα αλλα ειναι πολυ δυσκολα ερωτηματα δεν μπορω να εκφερω αποψη..ας μας πει καποιος ειδικος xD




Γιατι να χανονται συνεχεια τα δικα μου πραγματα?


Τωρα μου θυμισες και μια αλλη απορια που ειχα μικρη"πως ειναι δυνατον να ειναι ωραιο ενα ονομα?"οταν τυχαινε να μου το πει κανεις...κοιτουσα σαν χανος και σκεφτομουν...γιατι ??τι τους αρεσει?αντε να ηταν κατι φαγωσιμο και νοστιμο θα το καταλαβαινα..:hmm:
οσο αφορα την απορια σου και εγω την ειχα και την εχω....μου φαινεται πως πρεπει να βαζουμε ρανταρ στα πραγματα μας:worry:πολυ σπασιμο..να διαβαζεις και να χανεις πχ το μοναδικο μολυβι και την μοναδικη σβυστρα και να κανεις ολο το δωματιο ανω-κατω προκεινου να βρεις τα αντικειμενα που αγνοουνται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Γιατί??? Εγώ δεν σας έφτανα και θέλατε και άλλο??? (εννοώντας την αδερφή μου)


Αυτή η απορία δεν μου έχει λυθεί μέχρι και σήμερα....:hmm:

Μαλλον ηθελαν και ενα αγορακι στην παρεα ..Φανταζομαι πικρα οταν ειδαν πως ηταν παλι κοριτσι:PΤα παρατησαν μετα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πριν λίγες μέρες στο camping που ήμουν με την παρέα μου ήταν και ένα 4χρονο παιδάκι ο Δημητράκης. Μας περιτριγύριζε, έκανε την σκηνή μας άνω κάτω, μας πετούσε και χαρτομάντηλα στο κεφάλι, ένα τρελοκομείο, έφτυνε κιόλας. Τέλος πάντων, μια μέρα τον βλέπω καλοντυμένο και τον ρωτάω "Που πηγαίνεις εσύ ντυμένος γαμπρός;" και μου απαντάει "Στο χωριό με την γιαγιά μου" και του λέω "Τυχερός είσαι κι εγώ θέλω να πάω να δω την γιαγιά μου".
Στραβομουτσουνιάζει ο Δημήτρης λοιπόν και τρέχει δίπλα στην γιαγιά του και φωνάζει "Γιαγιά, δικιά μου γιαγιά δεν είσαι; Γιατί έχει κι αυτή γιαγιά; Εσένα;"

Κι άλλη μια χθεσινή κουλαμάρα από επίσης μικρό. Ήμασταν στα κάστρα το βράδυ με παρέα στην Σαλουνίκ και περνάει ένα παιδάκι πάλι, κοιτώντας τους προβολείς και λέει "Μπαμπά έχει φως. Άρα είναι μέρα." "Όχι είναι νύχτα" "Αφού βλέπω" . Αρχές φιλοσοφίας. Ντεμέκ δηλαδή.

Δεν θυμάμαι να είχα καμία ερώτηση ως μικρό, δηλώσεις έκανα , απείρως πιο βλαμμένες από αυτές που παρέθεσα. Το πιο περίεργο ως παιδάκι το είχε ρωτήσει μια φίλη μου στην μαμά της κοιτώντας ένα κουκούτσι από λεμόνι "Μαμά, εδώ μέσα είναι ο θάνατος;" Βγάλε άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μαλλον ηθελαν και ενα αγορακι στην παρεα ..Φανταζομαι πικρα οταν ειδαν πως ηταν παλι κοριτσι:PΤα παρατησαν μετα ε?

Μπα...
Έκαναν και τρίτο και μας βγήκε αγόρι τρομάρα του...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο ανιψούλης μου στη μαμά του με ναζιάρικο ύφος:
- Μαμά, εμένα γιατί δε με πήρες μπότες; (γυναικίες εννοούσε)
- Γιατί εσύ είσαι αγόρι και τα αγοράκια δε φοράνε μπότες.
- Ε γιατί; Εγώ ήθελα. :(


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Μπα...
Έκαναν και τρίτο και μας βγήκε αγόρι τρομάρα του...:P
Οριστε..αυτος ηταν ο σκοπος τους!!:clapup:δεν νομιζω να συνεχισουν, εκτος και αν ειναι προκατελλημενοι και δεν μπορουν μονους αριθμους...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι παιδική ερώτηση.. Σε εμένα συμβαίνει ακόμη, συνέχεια!!
Και η απάντηση είναι:
Επειδή έχω μικρά αδέρφια...:eek::eek:

Όταν γεννήθηκε η αδερφή μου, ήμουν περίπου 3,5 χρονών. Κάθε βράδυ έκλαιγε συνέχεια και δυστυχώς ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο (επειδή η μαμά έλεγε ότι έτσι θα μάθουμε από μικρές να είμαστε δεμένες:rant:) με αποτέλεσμα εγώ να ξυπνάω μέσα στη νύχτα...
Τις πρώτες μέρες το έβρισκα πολύ φυσιολογικό και καθόμουν δίπλα από την κούνια και της τραγουδούσα(όσο μπορούσα τότε!!) το ήταν ένα μικρό καράβι για να την νανουρίσω...
Όσο μεγάλωνε όμως (είχε γίνει ενός χρονό γαϊδούρα) και συνέχιζε να κλαίει, ένα βράδυ όπως ήρθε η μαμά μου στο δωμάτιο, πάω θυμωμένη και την ρωτάω:

Γιατί??? Εγώ δεν σας έφτανα και θέλατε και άλλο??? (εννοώντας την αδερφή μου)


Αυτή η απορία δεν μου έχει λυθεί μέχρι και σήμερα....:hmm:
:laugh::laugh:
Καλα εγω τα χανω μονος μου τα πραγματα δεν χρειαζομαι αλλον,αλλα πολλα μου τα χανει η μανα μου!
Οκ ναι τα αφηνω οπου ναναι αλλα θυμαμαι που τα ειχα αφησει!!Και παει η μανα μου και τους αλλαζει θεση και μετα δε θυμαται που τα βαζει και τα χανω :( (εδω και 2 βδομαδες ψαχν 2 φλασακια USB... still missing!!!)

Εμενα θα μου αρεσε να ειχα μια αδερφη μικροτερη γιατι ειμαι ο μικροτερος τωρα =/!

Τωρα μου θυμισες και μια αλλη απορια που ειχα μικρη"πως ειναι δυνατον να ειναι ωραιο ενα ονομα?"οταν τυχαινε να μου το πει κανεις...κοιτουσα σαν χανος και σκεφτομουν...γιατι ??τι τους αρεσει?αντε να ηταν κατι φαγωσιμο και νοστιμο θα το καταλαβαινα..:hmm:
οσο αφορα την απορια σου και εγω την ειχα και την εχω....μου φαινεται πως πρεπει να βαζουμε ρανταρ στα πραγματα μας:worry:πολυ σπασιμο..να διαβαζεις και να χανεις πχ το μοναδικο μολυβι και την μοναδικη σβυστρα και να κανεις ολο το δωματιο ανω-κατω προκεινου να βρεις τα αντικειμενα που αγνοουνται...
καλο αυτο με το ρανταρ χDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:P .... Καλά έκανες! .... :P:P:P

Δεν είναι φοβερό όμως, πόσα πράγματα παρατηρούν τα παιδιά, που εμείς τα θεωρούμε άνευ σημασίας;

Εμένα μια φορά με ρώτησε η μικρή ξαδέρφη μου (6 ετών):
"Να σου πω, αφού ο Θεός δημιούργησε τον Αδάμ και την Εύα και από αυτούς έγινε ο κόσμος, πως γίνεται να υπάρχουν άνθρωποι μαύροι, κίτρινοι και κόκκινοι;;;" :)
Mόλις διάβαζα αντιρατσιστική εκπαίδευση και θυμήθηκα την ερώτηση της μικρής. Η εξήγηση που δίνει το βιβλίο, και συγκεκριμένα ο γενετιστής Cavalli-Sfoza, είναι ότι το χρώμα του δέρματος μας διηγείται την ιστορία του κλίματος και όχι των λαών. Δηλαδή, λέει, όπου καίει ο ήλιος εκεί βρίσκουμε μαύρους λαούς.

Τι καλή που είμαι, ήρθα να σας ενημερώσω και εσάς. :rolleyes:

Και τώρα φεύγω! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πρόσφατη ερώτηση που έκανε στην κουμπάρα μου η κόρη της:
-Μαμά, η Μαρία γιατί δεν έχει μαμά; (παιδί χωρισμένων γονιών)
-Γιατί, παιδί μου, η μαμά της Μαρίας ήταν κακιά και την παράτησε όταν ήταν μωρό...
-Καλά βρε μαμά, αφού ήταν τόσο κακιά, τότε ο μπαμπάς της Μαρίας πως την παντρέφτηκε; Δεν έβλεπε την μεγάλη, μυτερή μύτη με τις ελιές και τα μακριά νύχια; :eek:

Φαίνεται για τα παιδιά η εικόνα του κακού ανθρώπου είναι πάρα πολύ συγκεκριμένη...

Και κάτι που είχα ρωτήσει εγώ, όταν ήμουν μικρή και θεωρούσα ότι είχα βρει την τέλεια λύση για να λύσω το πρόβλημα των τρακαρισμάτων στους δρόμους: Βλέποντας, λοιπόν, πως όταν κάναμε συγκρουόμενα και τρακάραμε, όχι απλά δεν χτυπούσαμε αλλά το διασκεδάζαμε κιόλας, είχα ρωτήσει το εξής:
- Μπαμπά, γιατί δεν βάζουν και στα αυτοκίνητα στο δρόμο αυτό το λάστιχο γύρω γύρω για να μην χτυπάνε οι άνθρωποι όταν τρακάρουν;:confused:
Η απάντηση ότι "δεν γίνεται, γιατί στο δρόμο υπάρχουν άλλες ταχύτητες" διόλου δεν με είχε ικανοποιήσει θυμάμαι και το δούλευα καιρό στο μυαλό μου για να το πραγματοποιήσω κάποια στιγμή μεγαλώνοντας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά το πραγματοποίησες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Τελικά το πραγματοποίησες; :P

Χμμμ...:hmm: Μάλλον είναι κι αυτή μία από τις παιδικές ερωτήσεις για τις οποίες μιλάει το τόπικ ε;:P

Αν το είχα πραγματοποιήσει θα το είχες μάθει καλέ! Θα είχα μπει στο βιβλίο Guiness και θα το είχαν σίγουρα πει στις ειδήσεις:
" 23χρονη από τον Πειραιά έκανε την πιο χαζή εφεύρεση του κόσμου, κοπιάζοντας πολλά χρόνια για να τα καταφέρει...":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top