Σειρές για καθημερινή χαλάρωση!

RaVeN

Νεοφερμένος

Ο RaVeN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
24
Heroes
Lost
Prison Break (απ ότι μου έχουν πει, πρέπει να το ξεκινήσω κι εγώ κάποια στιγμή)

Δείτε κι εδώ

https://www.tv.com/shows/topshows.html

Το Heroes είναι δευτερο :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Sex and the city (ειπε η σαχλη!)
Lost
Joey
Friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω αυτο τον καιρο βλεπω lost (περιμενω να ξανααρχισει δηλαδη) και prison break το οποιο μου αρεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Πολυ αγωνια και αρκετες ανατροπες! Το συστηνω ανεπιφυλακτα! Αν δε σε ενθουσιασει στην αρχη, συνεχισε το λιγο, γιατι εγω μετα απο τα 4-5 πρωτα επεισοδια αρχισα να κολλαω.. Και απο animated, το αγαπημενο μου ever, Family Guy!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
prison break το οποιο μου αρεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Πολυ αγωνια και αρκετες ανατροπες! Το συστηνω ανεπιφυλακτα! Αν δε σε ενθουσιασει στην αρχη, συνεχισε το λιγο, γιατι εγω μετα απο τα 4-5 πρωτα επεισοδια αρχισα να κολλαω..

ΟΜΓ

εγώ αυτή τη στιγμή περιμένω να κατέβει το επόμενο επεισόδιο για να το δω. Έχω εθιστεί τελείως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Sex and the city (ειπε η σαχλη!)
Σαχλη? Γιατί? Η σειρά κάτω από το απίστευτα χαζοχαρούμενο υφάκι που έχει πετάει κάτι καρφιά και λέει πικρές αλήθειες.

Αλλά αρχηγός στο θέμα είναι Desperate Housewives. Πολύ χώσιμο πάρα πολύ. Και ένα επιφανειακό σενάριο με σάχλα για όσους δεν καταλαβαίνουν ή δεν θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΟΜΓ

εγώ αυτή τη στιγμή περιμένω να κατέβει το επόμενο επεισόδιο για να το δω. Έχω εθιστεί τελείως!
Και εγω το ειδα χτες! Φοβερο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Και εγω το ειδα χτες! Φοβερο!!:D

ρε ιοιο δε θέλω να σε προσβάλλω, αλλά

ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ?

πως ξέρεις πιο είναι το "επόμενο επεισόδιο" μου? :P:P:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ρε ιοιο δε θέλω να σε προσβάλλω, αλλά

ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ?

πως ξέρεις πιο είναι το "επόμενο επεισόδιο" μου? :P:P:P:clapup:

Υπεθεσα οτι για να σου αρεσει τοοοοσο πολυ, εισαι up to date, και κατεβασες το τελευταιο!!

Αντε μην πεταξω κανενα spoiler τωρα!:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
χαχαχα ετσι θελουμε σποιλερ απο το prison break,Παντως το heroes πρεπει να χει τους πιο πολλους ψηφους εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Το prison break το συνιστώ κι εγώ ανεπιφύλακτα.Είμαι εθισμένος όπως το βρέφος και η ιο ιο αλλά λόγω στρατού έμεινα λίγο πίσω.Δεν πειράζει, αυτό σημαίνει ότι θα δωπερισσότερα επεισόδια σερί με την πρώτη ευκαιρία.
Μια κωμική σειρά, πολύ χαλαρή, που μου αρέσει είναι το my name is earl.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Το prison break το συνιστώ κι εγώ ανεπιφύλακτα.Είμαι εθισμένος

στα'λεγαααααααααααααααα αλλά δε με ακούτε όταν πρέπει. :D

Αλλη μία κωμική χαλαρή σειρά είναι και το how i met your mother (επεισόδια 20λεπτα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δείτε το House.

Φίλος μου Γιατρός μου λέει ότι το προσεγγίζε αρκετά κοντά στην πραγματικότητα το ιατρικό θέμα. Αλλά εμένα μαρέσει ο πρωταγωνιστής Dr House που είναι η πλαισίωση της Μαθηματικής λογικής στην Ιατρική και ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξέρω, τρελό έρωτα έχουν όλοι με το Grey's Anatomy, αλλά εμένα μου αρέσει και το spin-off του, το Private Practice.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Nip Tuck. Είναι θεόκουφη σειρά και γεμάτη εκπλήξεις. Εκεί που λες ότι δεν θα σκεφτούν κάτι περισσότερο διαστροφικό στο επόμενο επεισόδιο σε διαψεύδουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξερω οτι πολλοι υποτιματε και σνομπαρετε τις ελληνικες καθημερινες σειρες...αλλα εγω οποτε μπορω βλεπω "Τα μυστικα της Εδεμ" και πολυ γουσταρω...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ξέρω, τρελό έρωτα έχουν όλοι με το Grey's Anatomy, αλλά εμένα μου αρέσει και το spin-off του, το Private Practice.
για πε....για πε.....
τι'ν αυτό????
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η Dr. Addison Montgomery πάει στο Los Angeles να δουλέψει στην κλινική που διατηρούν η κολλητή της και ο άνδρας της... και, ε, εκτυλίσσονται πάλι ιστορίες. Είναι πιο χαλαροί οι ρυθμοί και όχι τόσο καλό το σενάριο, αλλά περνάει καλά η ώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
nip tuck.. ! είναι κάτι το διαφορετικό..όχι τόσο "αμερικανιά" όσο τα άλλα.. προσωπικά δε βαριέμαι ποτέ..:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Προσωπικά σιχαίνομαι το Grey's Anatomy. Παίζει κάποιος απόγονος του Φώσκολου στην Αμερική να το ξεκίνησε και να μάζεψε και κανα δυο γιατρούς με συναισθηματικά προβλήματα και εθισμό στις σαπουνόπερες για να τον βοηθήσουν να το γράψει. Με κουράζει και δεν μπορώ να δω πάνω από 5'. Ο τάδε χώρισε με την τάδε που λόγω κουλού και ανεκπλήρωτου έρωτα δεν μπόρεσε να κάνει οσφυοπαρακέντηση και η κοντή χοντρή αυστηρή γιατρός της μιλάει άσχημα αλλά ξέρει ότι έχει προβλήματα με τον οργασμό.

Χαλαρώνω με το House M.D. και με σειρές βασισμένες σε ταινίες της Disney που έχω στο πι-σι. Από ελληνικές σειρές ξέρω απέξω διαλόγους από Κωννου&Ελένης από τις τηλεορασόπληκτες εποχές μου. Ψάχνω παλιές ελληνικές σειρές στο νετ. Απαράδεκτοι, 3 Χάριτες και άλλα που έβλεπα στο δημοτικό τρώγοντας γρανίτες το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχου κι εμένα δεν μ αρέσει το Grey's Antomy γενικά :worry:
Το έβλεπα σε σκόρπια επεισόδια και κάτι έλεγε, αλλά τώρα που τα πιασα με τη σειρά και είμαι στον τρίτο κύκλο μου φαίνεται μέχρι και ενοχλητικό σε κάποια σημεία...
Όλους εκεί μέσα σε κάποια φάση τους πιάνει κάτι και σεληνιάζονται! Άσε τη μόνιμη γκρίνια της Μέρεντιθ- κάθεται και μονολογεί με αυτή την εκνευριστικά μονότονη φωνή λες και δεν υπάρχει αύριο... Για τον Μακ-τέτοιο, για τον Μακ-άλλο, για τον Τζωωωρτζ, για τον σκύλο- τόνο δεν αλλάζει! :worry:
Η μόνη που πραγματικά συμπαθώ σαν χαρακτήρα και σαν φυσιογνωμία, από όλη τη σειρά, είναι η Άντισσον.

(κακία: η Μερεντιθ γιατί περπατάει λες και έχει δεμένα στα πόδια της 5 κιλά έρμα; :X)

Στο θέμα μας... Για χαλάρωση έχω να προτείνω
House MD (ενδέχεται να πάθεις εξάρτηση, οπότε προσπάθησε να το περιορίσεις σε ένα επεισόδιο τη φορά :redface:)
Sex and the city
ξανα- Friends (never gets old)
The OC (πολύ καλό)
1ος κύκλος Ugly Betty (μόνοο πρώτος όμως)


και για μόνη σου Γιδάκι, από Ελληνικές σειρές
δες το Ευτυχισμένοι Μαζί. :) Το σενάριο είναι δανεισμένο από μία Ισπανική σειρά που έκανε πολύ μεγάλη επιτυχία, αλλά είναι απόλυτα προσαρμοσμένο στα Ελληνικά δεδομένα. Δεν θα καταλάβαινα διαφορά, αν δεν το έγραφε στους τίτλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top