Σειρές για καθημερινή χαλάρωση!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μι λαβ λαβ Dexter. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
γίδι για πες κανα δυο λογάκια για τη σειρά, την ακούω συνέχεια και εψήθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Ηοw I met your mother"

Έχω δει μόνο τον πρώτο κύκλο και περιμένω να με προμηθεύσουν με τα υπόλοιπα, αλλά έχει τρελή πλάκα και είναι ακριβώς αυτό "για χαλάρωση" τπτ περισσότερο. Αλλά το πετυχαίνει πολύ καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
γίδι για πες κανα δυο λογάκια για τη σειρά, την ακούω συνέχεια και εψήθηκα

Είναι η ιστορία ενός ειδικού ανάλυσης blood splatter της αστυνομίας του Miami (αχ Miami), που όμως είναι κι ο ίδιος μανιακός δολοφόνος... με αυστηρό κώδικα ηθικής!! Σκοτώνει μόνο serial killers...

Οι εσωτερικές σατανικές σκέψεις του, η αγγελική φατσούλα του, η μάχη του να καταπνίξει την ορμή του σε κερδίζουν, παρέα με το background κουβανικής ατμόσφαιρας, καραϊβικής και λεπτής ειρωνίας. :)
Δες λίγο, αξίζει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για τους οπαδούς του Grey's Anatomy, ξεκινάει σήμερα η 4η season στον Ant1
(αν δεν την έχετε κατεβάσει και δει ήδη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τελευταία βλέπω το Eleventh Hour...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Για τους οπαδούς του Grey's Anatomy, ξεκινάει σήμερα η 4η season στον Ant1
(αν δεν την έχετε κατεβάσει και δει ήδη :P)

Πφφφφ....ακόμα στην 4η είναι ο αντ!????:pfff:



Τι ώρα?????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
exmmm.. νομίζω την 5η διαφήμιζε (1 διαφήμιση είδα όλη κι όλη).

Στις 11 όπως παλιά το έχει όπως και ναναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μμμμ ναι, μάλλον η 5 είναι :P
γράψτε λάθος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για τους οπαδούς του Grey's Anatomy, ξεκινάει σήμερα η 4η season στον Ant1
(αν δεν την έχετε κατεβάσει και δει ήδη :P)

Μου λείπουν τα 3-4 τελευταία της 3ης να δω πρώτα,

μα έχω κολλήσει με το how I met your mother τωρα! Έχω όοοολη την 3η season στο πισι μου και φυσικά θα κάτσω να λιώσω χωρίς τύψεις :pfff:

πς. Ρεζουλίν η δεύτερη είναι απείρως καλύτερη της πρώτης... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
η 5 σεζόν από greys anatomy είναι πολύ καλή αλλά από το τρέιλερ δεν νομίζω να βάλει την 5 σεζόν μιας και δείχνει ακόμα τον Burke που δεν παίζει στον 5 κύκλο μετά από το γάμο με την Κριστίνα που δεν έγινε δεν ξανά έπαιξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν το είχα το επεισόδιο χτες (κοιμόμουν φυσικά :P) αλλά αναρωτιέμαι, επειδή το έχει ξανακάνει το κανάλι, μήπως ξαναπαίζει την 4η και εν συνεχεία να το πάει καπάκια και την 5η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βασικά έπαιξε το 1ο επεισόδιο του 1ου κύκλου!!!
Ναι, ναι, εκεί που πάνε στο νοσοκομείο πρώτη μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:confused: τι είπες τώρα! καλά που δεν έκατσα ξύπνια για να το δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Gossip Girl

παρα παρα πολύ καλό! ίσως από τα καλύτερα του είδους του που έχω δει
χθές τελείωσα το δεύτερο κύκλο (δύο έχουν βγει, προς το παρόν) και περιμένω εναγωνίως να βγάλουν τον τρίτο! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει 1000 φορές ο Monk και 1000000000000 το Futurama
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Έχω να προτείνω,
Boston Legal
(είδα την 1η season και συνεχίζω με την 2η) έχει τρομερες ατάκες.
Supernatural (έχω δεί κάτι σκόρπια episodes) μου φάνηκε ενδιαφέρον.
και Dexter εννοείται πορώθηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Boston Legal έχω δει και εγώ και είναι πολύ καλή σειρά
Supernatural έχω δει και εγώ και είναι η χειρότερη σειρά που έχω δει ποτέ (την βάζω κάτω και από το happy tree friends)
Dexter είδα το πρώτο επεισόδειο και δεν μου πολυάρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Έχετε πει το 4400? Φανταστική σειρά, πολύ πιο μπροστά από το heroes.

Δείτε την, νομίζω είναι 4 σεζόν.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_4400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σειρές για καθημερινή χαλάρωση!



η αγαπημένη μου σειρά αφρολούτρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top