Σεσουάρ για Δολοφόνους

katepap

Νεοφερμένος

Η katepap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λέμε να πάμε το άλλο ΣΚ να δούμε το Σεσουάρ για Δολοφόνους που παίζεται 12η χρονιά. Το έχει δει κανείς; Είναι όντως τόσο καλό; Το θέατρο είναι πλέον ακριβή διασκέδαση και δεν θέλουμε να κλαίμε μετά τα λεφτά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Το είχα δει τη χρονιά που έπαιζε ο Καπουντζίδης (πριν το παρά πέντε) και ήταν συμπαθητικό. Δεν είναι τόοοοσο καλό είναι πρωτότυπο, μια κλασσική κωμωδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ το είχα δει όταν παιζόταν για 4η χρονιά και θυμάμαι οτι μου άρεσε πολύ, έχουν περάσει 8 χρόνια και παρόλα αυτά το θυμάμαι ακόμα! Πήγαν 3 φίλες μου φέτος και δεν ενθουσιάστηκαν ιδιαίτερα! Τα λεφτά τους δεν τα έκλεψαν, αλλά δεν θεώρησαν οτι ήταν κάτι το ιδιαίτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
υποθέτω ότι παίζει ρόλο και η διανομή.
Δεν θυμάμαι πριν πόσα χρόνια είχα πάει (σίγουρα είναι τουλάχιστον 5) που το ρόλο του κομμωτή τον είχε ο τύπος που έπαιζε το μπαμπά της οικογένειας από τη Σουηδία στους "λατρεμένους μου γείτονες" (δεν θυμάμαι το όνομά του, ούτε ποιοί άλλοι ήταν μαζί του).

Συμπαθητικό μου είχε φανεί, δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά αυτό που λέει η Phoebe δεν έκλαψα και τα λεφτά μου. Από την άλλη μου είπαν ότι δεν είχα πάει και στην καλύτερη χρονιά του [από πλευράς ηθοποιών] και ότι με άλλες διανομές ήταν πολύ καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το είχα δει την πρώτη χρονιά με Υρώ Μανέ,Κώστα Κόκλα και Χατζηπαναγιώτη.Θεικό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι η μακροβιότερη παραγωγή από ελληνικά θέατρα.
Το είχα δει με Καπουτζίδη-Μακρυπούλια κι έπειτα με Ζαχαράτο-Αναστασοπούλου.
Αν και δεν το περίμενα μου άρεσε περισσότερο με την πρώτη διανομή εκ των δύο. :hmm:

Θα 'ταν καλό να γίνει μια βελτίωση σε αυτό με την κατηγορία του μήνα και να μην ξερνάει τόσο εκτός εποχής θέματα :worry:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top