Να βγάζουν οι επισκέπτες τα παπούτσια;

ainigma

Νεοφερμένος

Ο ainigma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έλεος...είμαι ακατάστατη και είμαι Παρθένος!!! :redface:
Λες να φταίει το ωροσκόπιό μου; :hmm:

Στην προκειμένη περίπτωση δε "φταίει", απλά το υπόλοιπο ωροσκόπιό σου σε βοηθάει να αποφεύγεις τα σκαλώματα των Παρθένων. Αλλά με μια πρώτη και βιαστική απάντηση δε βγαίνει κάποιο αποτέλεσμα, άλλωστε η έρευνα αφορά τους υπέρμαχους της "απολύμανσης"... Νοητό ως εδώ; Εσύ αφού δεν είσαι υπάρμαχος δε λογίζεσαι στο στατιστικό "δείγμα". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Eγώ, στο σπίτι είμαι αρκετά ελαστικός με τους παπουτσωμένους, ειδικά αν βλέπω γόβες στιλέτο, δεν μου κάνει καρδιά να κάνω όποια τις φοράει να μοιάζει με....αρκούδα, ζητώντας την να τις αντικαταστήσει με τερλίκια!!!!!!!!!
Στο αυτοκίνητο όμως είμαι απόλυτος, όχι μόνο δεν μπαίνει κανείς μέσα με παπούτσι αλλά τον υποχρεώνω να κρατάει τα πόδια ψηλά, ώστε να μην αγγίζουν στα πατάκια!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν έχει την κορμοστασιά του Σάκη, ας μείνει και γυμνός :redface: Εμείς δεν παρεξηγούμε! :D
Κι αν έχει καλύτερη και από του Σάκη;;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν πιστεύω να δουλεύεις για την CIA.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στο αυτοκίνητο όμως είμαι απόλυτος, όχι μόνο δεν μπαίνει κανείς μέσα με παπούτσι αλλά τον υποχρεώνω να κρατάει τα πόδια ψηλά, ώστε να μην αγγίζουν στα πατάκια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεμνααααααα!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ainigma

Νεοφερμένος

Ο ainigma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν πιστεύω να δουλεύεις για την CIA.... :hmm:

Δεν γνωρίζω αν απευθύνεται σε μένα η ερώτηση αλλά θα πω τη γνώμη μου ...ρητορικά:

Ξέρεις κάποιον εν ζωή που δεν δουλεύει γι αυτήν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ρε παιδια εξω απο τις πορτες των σπιτιων υπαρχουν κατι αντικειμενα που λεγονται χαλακια. χρησιμοποιηστε τα και τα πολλα πολλα θα φυγουν. τωρα οσο για τις λεπτομερειες δεν ειναι παραπανω απ οσες λαμβανετε στο υπολοιπο περιβαλλον σας διαφορετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Σεμνααααααα!
:P
Και συνεσταλμένα..!
Σα να βγάζεις από πάνω σου (γενικολογώ) ότι οι άλλοι θεωρούν βδέλυγμα, και να τους ζητάς συγνώμη από πάνω, τα παπούτσια σου στην προκειμένη περίπτωση!!!!!!
Φαντάσου Νεράϊδα, να μας ζητούσαν να βγάλουμε και τις "βρώμικες" σκέψεις πριν εισέλθουμε στον οίκο μερικών μερικών!
Και με τη συζήτηση, μου ήρθε μια ιδέα για δημιουργία θέσεων εργασίας, που θα μπορούσε να συμπεριλάβει η Ν.Κ στο σταθεροποιητικό της πρόγραμμα....
Λούστρος υποδημάτων προσκεκλημένων επισκεπτών, με εξειδίκευση στον καθαρισμό τους (μέσα-έξω-κάτω) που θα μπορούσε καθείς να τον καλεί, όποτε έχει....καλεσμένους! Έτσι, και οι μυκητονυχιάσεις θα αποφεύγονται, και θα μοστράρουν οι επισκέπτες τα μοδάτα (αρβύλες) πατούμενα!!!!!!!!!!
Έξτρα περιποίηση με betadine cream για τα φυσικά δέρματα, gel τα υπόλοιπα υλικά, και gargle για τους αθυρόστομους (απύλωτον του στόματος) που βρήκαν ευκαιρία να καταφέρονται εναντίον όσων έχουν παπουτσοφοβία!
Επίσης, η γνωστή οδηγία στις προσκλήσεις, ένδυμα επίσημον πχ θα συνοδεύεται και από τον βαθμό (1-2-3-4) αυστηρότητος υπόδησης!

Κλίμακες
1 Λούστρος
2 Ατμός χαμηλής πίεσης
3 Ψεκασμός με φάρμακο
4 Κλίβανος

Τι λες ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βάζω στοίχημα ότι αυτοί που φανατικά υποστηρίζουν να βγάζουμε τα παπούτσια μας όταν μπαίνουμε στο σπίτι είναι ζώδιο Παρθένος :) Το είχα τραβήξει αυτό το ζόρι όταν κάποιο φεγγάρι είχα σχέση με Παρθένο... δύσκολη κατάσταση, ξέχασες να πάρεις τσιγάρα, βάλε βγάλε παπούτσια, ξέχασες οτιδήποτε και πρέπει να πεταχτείς έξω για 2 λεπτά, βάλε βγάλε παπούτσια... κι αν φοράς αρβύλες ακόμα πιο δύσκολο.

Ακόμα πιο δύσκολο είναι όταν δεν μένεις σε διαμέρισμα ορόφου κλπ, αλλά σε μονοκατοικία με κήπο και μπαινοβγαίνεις συνέχεια για να ταΐσεις το σκύλο, να καλλιεργήσεις τα λάχανα, να λιαστείς το καλοκαιίρι κλπ.


μάνα γιατί δεν με έβγαλες μια μέρα μετά να έχει αλλάξει ο μήνας και το ζώδιο ; τώρα θα φάω τα λεφτά μας σε αντιβακτηριδιακά μαντηλάκια :(

Eγώ, στο σπίτι είμαι αρκετά ελαστικός με τους παπουτσωμένους, ειδικά αν βλέπω γόβες στιλέτο, δεν μου κάνει καρδιά να κάνω όποια τις φοράει να μοιάζει με....αρκούδα, ζητώντας την να τις αντικαταστήσει με τερλίκια!!!!!!!!!
Στο αυτοκίνητο όμως είμαι απόλυτος, όχι μόνο δεν μπαίνει κανείς μέσα με παπούτσι αλλά τον υποχρεώνω να κρατάει τα πόδια ψηλά, ώστε να μην αγγίζουν στα πατάκια!!!!!!!!!!!!!!!!


το έχουνε αυτό οι άντρες όταν παίρνουνε γυναίκες για βόλτα με το αμάξι


οντόπικ : κατανοώ και τους μεν και τους δε , αλλά και το σπίτι μου είναι πεντακάθαρο και δεν μπουσουλάνε μωρά (μόνο κατσαρίδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και συνεσταλμένα..!
Σα να βγάζεις από πάνω σου (γενικολογώ) ότι οι άλλοι θεωρούν βδέλυγμα, και να τους ζητάς συγνώμη από πάνω, τα παπούτσια σου στην προκειμένη περίπτωση!!!!!!
Φαντάσου Νεράϊδα, να μας ζητούσαν να βγάλουμε και τις "βρώμικες" σκέψεις πριν εισέλθουμε στον οίκο μερικών μερικών!
Και με τη συζήτηση, μου ήρθε μια ιδέα για δημιουργία θέσεων εργασίας, που θα μπορούσε να συμπεριλάβει η Ν.Κ στο σταθεροποιητικό της πρόγραμμα....
Λούστρος υποδημάτων προσκεκλημένων επισκεπτών, με εξειδίκευση στον καθαρισμό τους (μέσα-έξω-κάτω) που θα μπορούσε καθείς να τον καλεί, όποτε έχει....καλεσμένους! Έτσι, και οι μυκητονυχιάσεις θα αποφεύγονται, και θα μοστράρουν οι επισκέπτες τα μοδάτα (αρβύλες) πατούμενα!!!!!!!!!!
Έξτρα περιποίηση με betadine cream για τα φυσικά δέρματα, gel τα υπόλοιπα υλικά, και gargle για τους αθυρόστομους (απύλωτον του στόματος) που βρήκαν ευκαιρία να καταφέρονται εναντίον όσων έχουν παπουτσοφοβία!
Επίσης, η γνωστή οδηγία στις προσκλήσεις, ένδυμα επίσημον πχ θα συνοδεύεται και από τον βαθμό (1-2-3-4) αυστηρότητος υπόδησης!

Κλίμακες
1 Λούστρος
2 Ατμός χαμηλής πίεσης
3 Ψεκασμός με φάρμακο
4 Κλίβανος

Τι λες ; :hmm:

Να σε πω...αφου ρωτας...
1. Και να εχεις βρωμικες σκεψεις, δε θα τις ξερουν, εκτος εαν εσυ σκεφτεσαι φωναχτα. Εαν ισχυει φροντισε να τις "φωναζεις" εκει που θα πιασουν τοπο!:P
2. Παρατηρω οτι εχεις φαντασια και μαλλον ανηκεις στον αστερισμο των Ιχθυων!:P

Πε μου οτι σε καλυψαν οι απαντησεις μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
είχα μείνει στην Γερμανία γύρω στα 4 χρόνια..., κάθε σπίτι, έχει μερικά ζευγάρια παντόφλες για τους επισκέπτες..., οι επισκέπτες βγάζουν τα παπούτσια τους, φοράνε τα παντοφλίνια και κυκλοφορούν έτσι, μέσα στο σπίτι..., πού είναι το περίεργο; εννοείται οτί στο κάτω μέρος των παπουτσιών, συγκεντρώνεται ένας εκπληκτικά μεγάλος αριθμός μικροβίων και βακτηρίων..., οπότε ποιος ο λόγος να τα μεταφέρουμε μέσα στο σπίτι, αφού με αυτόν τον απλό τρόπο διατηρούμε τον εσωτερικό χώρο καθαρό και ασφαλή για τα μικρά παιδιά..., πού είναι το περίεργο και δυσκολονόητο πράγμα για εμάς τους Έλληνες...; πριν μετακομίσω στην Γερμανία, ούτε εγώ έβγαζα τα παπούτσια σε επίσκεψη σε κάποιο σπίτι..., αλλά κατάλαβα οτί αυτό είναι πιο σωστό..., από το να περιφερόμαστε μέσα στο σπίτι με τα παπούτσια..., δηλαδή τί θα πάθεις αν βγάλεις τα παπούτσια και φορέσεις παντόφλες...; θα σου πέσει η ψυχολογία; έλεος στην ξεροκεφαλιά του Έλληνα, που τα ξέρει όλα....

Εμένα μου το ζήτησαν στην Βουδαπέστη και το βρήκα εντελώς υποχόνδριο και υπερβολικό, επειδή περισσότερο από τα μικρόβια σιχαίνομαι όλους αυτούς τους υποχόνδριους με την καθαριότητα μέσα στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Εμένα μου το ζήτησαν στην Βουδαπέστη και το βρήκα εντελώς υποχόνδριο και υπερβολικό, επειδή περισσότερο από τα μικρόβια σιχαίνομαι όλους αυτούς τους υποχόνδριους με την καθαριότητα μέσα στο σπίτι.

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

δεν υποφερονται αυτοι! Οπως επισης σιχαινομαι να κυκλοφορω με παντοφλες στο σπιτι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν θεωρώ εαυτόν υποχόνδριο όταν θέλω να μην μεταφέρεται η ξεραμένη χλέπα και η κουτσουλιά, η σκυλοκουράδα (ναι δεν το λέω κόσμια για να αναβλύζει και η κατάλληλη μυρωδιά μέσω της λέξης) από τα πεζοδρόμια στα πλακάκια που έχω σφουγγαρίσει και θέλω να κυκλοφορώ με κάλτσες και μετά να ανεβαίνω στο κρεβάτι μου, στον καναπέ, στον απορροφητήρα να κάνω τον ταρζαν έστω! Μην πάτε στα άκρα κι εσείς, απλά αν κάποιος σας το ζητήσει ευγενικά είπαμε και στην αρχή του θέματος, κανείς δεν διάβασε τις παραπάνω απαντήσεις; :confused:
Επιπλέον δεν νομίζω να σας κυνηγήσει κανείς με καμια καραμπίνα "ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΡΕ ΑΛΗΤΗ!" ή "ΦΥΓΕ ΝΟΣΟΦΟΡΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΦΟΡΕ" αν είναι δυνατόν. Από ευγένια και τήρηση βασικών κανόνων υγιεινής και μόνο :) Άλλωστε τί θα πάθει κανείς αν σε ενα καθαρό περιβάλλον μείνει για χ-ψ ώρες με κάλτσες ή με παντοφλάκια; Και το σπίτι καθαρό και άνετος ο τύπος/τύπισσα. Εγώ αν δεν θέλουν/δεν μπορούν δεν επιμένω αλλά μετά καθαρίζω, όχι γιατί είμαι psycho αλλά γιατί κυκλοφορώ ξυποληταριό και με κάλτσες και δεν θέλω να βλέπω μπίχλες στα πατούσια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Παρατηρω οτι εχεις φαντασια και μαλλον ανηκεις στον αστερισμο των Ιχθυων!:P
:hmm: μάλλον πρόκειται για κληρονομικό χάρισμα, ιχθύς είναι η....μαμά μου!
και να εχεις βρωμικες σκεψεις, δε θα τις ξερουν, εκτος εαν εσυ σκεφτεσαι φωναχτα. Εαν ισχυει φροντισε να τις "φωναζεις" εκει που θα πιασουν τοπο!:P
Δεν τίθεται θέμα, αυτό που ήθελα να καταδείξω είναι η νοοτροπία του ....οικοδεσπότη - αφέντη του (πεντακάθαρου) κάμπου, και οι μιαροί ταλαίπωροι επισκέπτες, μια και μεταφέρεται (μέσω αυτών) η.....
ξεραμένη χλέπα και η κουτσουλιά, η σκυλοκουράδα ....
Θα κόψαν δρόμο από τη "χωματερή" φαίνεται :lol:

Πε μου οτι σε καλυψαν οι απαντησεις μου...:redface:
Πλήρως καλυμμένος, έως ....καπελωμένος από τις απαντήσεις σου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Whitedrum θα συμφωνησω μαζι σου συν το οτι εγω ειμαι κολλημενη με την καθαριοτητα .Βεβαια υπαρχουν και καλεσμενοι οι οποιοι ειναι οντως καθαροι και εχουν τροπους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Και στην Σουηδία φίλε Apro,
όταν σε καλούνε σε γιορτή πηγαίνεις
με αυτά που θα καταναλώσεις.

Άλλοι λαοί, άλλες συνήθειες.

Τέσπα, συμφωνώ με VKEY.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Εμένα μου το ζήτησαν στην Βουδαπέστη....
Αν σου πω τι μου έχουν ζητήσει εμένα.....:eek:
Τελικά, μέσα από τη συζήτηση και τον τρόπο που τοποθετείται έκαστος (υπέρ - κατά) προκύπτουν στοιχεία, αποχρώσεις ενδείξεις, που είναι όμως επαρκή για το εύλογο των αιτιών και αιτιατών της "θέσης" του, η οποία και είναι σεβαστή βεβαίως, αλλά όχι απαραίτητα το πρότυπο συμπεριφοράς και ο ....οδηγός που διέπει τους επισκέπτες με τα παπούτσια τους!
Ορθοτομώντας λοιπόν το θέμα, έχω να πω τα εξής!
Αντικειμενικά, λόγοι πρακτικοί και επί της ουσίας ξεπαπουτσώματος, υφίστανται ίσως στην ιστιοπλοΐα, αλλά στα σπίτια ΟΧΙ ! Εννοώ σε επίπεδο συνηθισμένων επισκέψεων και υπό φυσιολογικές συνθήκες, αν κάποιος πάσχει από.....ποδάγρα, δε μετράει!
Από κει και πέρα, μπορεί για κάποιους το δάπεδο να θεωρείται ταβάνι, και η οροφή....πάτωμα!
Αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Άγγελε θα διαφωνήσω μαζί σου...Στο σπίτι μας δεν μπαίνει κανένας με παπούτσια τον χειμώνα και ο λόγος είναι απλός...Έχω ένα πιτσιρίκι που κυλιέται πολλές φορές και για διάφορους λόγους στα χαλιά κάθε μέρα....Πέφτει ενώ τρέχει είναι στο πάτωμα, τον μαλώνω πέφτει ξερός στο πάτωμα και κλαίει, τρώει του πέφτει κάτω το μαζεύει και πάντα προλαβαίνει να φάει πριν του το πάρω και άλλα πολλά...Οπότε όσο και να καθαρίζω πίστεψέ με τα χαλιά δεν μπορείς να τα πλένεις συχνά τον χειμώνα.Ευτυχώς όλοι μας οι επισκέπτες σέβονται το παιδί μας και τα βγάζουν μόλις μπουν μέσα και φυσικά τους δίνω παντόφλες!!!! Είναι καθαρά θέμα υγιεινής και δεν με λες και εύκολα υποχόνδρια.Όταν κάνεις παιδί τα ξαναλέμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Άγγελε θα διαφωνήσω μαζί σου...
Ότι πεις....
Αλλά είναι προφανές πως δεν έχεις καταλάβει την τοποθέτηση μου επί του θέματος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τι δηλαδη κι αν καποιου τα ποδια βρωμανε θα πρεπει εγω να ανεχτω τη μυρωδια μεχρι να φυγει???προτιμω τα μικροβια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top