[Γυναίκες] Αυνανίζεστε για να τελειώσετε στο σεξ;

[Γυναίκες] Αυνανίζεστε για να τελειώσετε στο σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Ναι, αλλά μπορώ να τελειώσω και χωρίς να αυνανιστώ

    Ψήφοι: 8 42.1%
  • Ναι, δεν μπορώ να τελειώσω αλλιώς

    Ψήφοι: 3 15.8%
  • Όχι δεν χρειάζεται, τελειώνω με τον σύντροφο μου

    Ψήφοι: 3 15.8%
  • Ούτε εγώ έχω καταφέρει ακόμα να τελειώσω στο σεξ

    Ψήφοι: 5 26.3%

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι......αν έχεις την υπόνοια ότι προσποιείται, ψιθύρισε της εκείνη τη στιγμή στο αυτί, ότι ξέχασες να της δώσεις τα διαμαντένια σκουλαρίκια που της πήρες δώρο!!!
Αν πεταχτεί επάνω σαν ελατήριο, μάλλον δεν είχε....
Κι άμα δεν έχει τρυπημένα αυτιά θα πεταχτεί επειδή θα διαπιστώσει αίφνης ότι τόσο καιρό δεν ήξερες ότι δε φοράει σκουλαρίκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Κι άμα δεν έχει τρυπημένα αυτιά θα πεταχτεί επειδή θα διαπιστώσει αίφνης ότι τόσο καιρό δεν ήξερες ότι δε φοράει σκουλαρίκια.
Η θετική μου, αφορά την υπερπροσπάθεια (σου) στήριξης της γυναικείας "θέσης" διότι ο αγώνας πρέπει να επιβραβεύεται :D
Όμως, και να με συγχωρείς που θα επιμείνω, αλλά αν βρίσκεται σε (μη προσποιητό) οργασμό, και απορώ πως δεν το γνωρίζεις, θα πεταχτεί μεν αλλά ...μετά! ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η θετική μου, αφορά την υπερπροσπάθεια (σου) στήριξης της γυναικείας "θέσης" διότι ο αγώνας πρέπει να επιβραβεύεται :D
Όμως, και να με συγχωρείς που θα επιμείνω, αλλά αν βρίσκεται σε (μη προσποιητό) οργασμό, και απορώ πως δεν το γνωρίζεις, θα πεταχτεί μεν αλλά ...μετά! ;)

Έχεις κάνει το συγκεκριμένο πείραμα και αν ναι, ποιο ήταν το αποτέλεσμα; Να ξέρουμε αν πιάνει το κόλπο.

Βέβαια, αν κάθε φορά που έκανα σεξ έπρεπε να δώσω διαμαντένια σκουλαρίκια μακροπρόθεσμα θα μου έπαιρναν το σπίτι οι τράπεζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Έχεις κάνει το συγκεκριμένο πείραμα και αν ναι, ποιο ήταν το αποτέλεσμα;
Δεν το κούνησε ρούπι η αφιλότιμη!!!!!!!!!!!! Λες και δεν άκουσε καν, συνέχισε να .... προσποιείται οργασμό! :(

Σπίτι; Δεν ντρέπεσαι, δηλωμένος φιλελεύθερος φαβιανιστής να έχεις και σπίτι; Εδώ άλλοι κοιμούνται σε κούτες!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν το κούνησε ρούπι η αφιλότιμη!!!!!!!!!!!! Λες και δεν άκουσε καν, συνέχισε να .... προσποιείται οργασμό! :(

Σπίτι; Δεν ντρέπεσαι, δηλωμένος φιλελεύθερος φαβιανιστής να έχεις και σπίτι; Εδώ άλλοι κοιμούνται σε κούτες!

.

Είναι φαβιανός γκοντ νταμν ιτ :D

Επίσης είμαι ελευθεριακός αριστερός φιλελεύθερος, οι φαβιανοί είναι ντεμοντέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top