Σέξυ εσώρουχα & Βάρος

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε Μάνια, το οτι δεν τριγυρνάω με τα εσώρουχα σε άσχετες φάσεις, δεν σημαίνει οτι κάτω απο τα ρούχα/πυτζάμες/νυχτικό φοράω τη βράκα του παππού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μηλάς μόνο για εσώρουχα; ή γενικά ρούχο με πολλύ γυμνο; :hmm:

To σκέτο εσώρουχο είναι το αποτέλεσμα, μέχρι να φτάσεις εκεί είναι το θέμα.
Ειδικά ο συνδυασμός ρούχο - εσώρουχο ή ρούχο - καθόλου εσώρουχο είναι όλα τα λεφτά!

Ανάλογα με την διάθεση σου θα φοράς η όχι ρούχα και εσώρουχα και άσε τον άλλο να ψάχνετε για το αν κάτω απο την ρόμπα σου είσαι τσιτσιδι!

:)

Είδατε βρε ωραίες συμβουλές!


Με 0,35€/15" λεω και βρωμιές! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρε Μάνια, το οτι δεν τριγυρνάω με τα εσώρουχα σε άσχετες φάσεις, δεν σημαίνει οτι κάτω απο τα ρούχα/πυτζάμες/νυχτικό φοράω τη βράκα του παππού!

Ναί ρε παιδί μου άλλα το εσώρουχο δεν φένετε κάτω απο την πιτζάμα, κατάλαβες;:D

To σκέτο εσώρουχο είναι το αποτέλεσμα, μέχρι να φτάσεις εκεί είναι το θέμα.
Ειδικά ο συνδυασμός ρούχο - εσώρουχο ή ρούχο - καθόλου εσώρουχο είναι όλα τα λεφτά!

Ανάλογα με την διάθεση σου θα φοράς η όχι ρούχα και εσώρουχα και άσε τον άλλο να ψάχνετε για το αν κάτω απο την ρόμπα σου είσαι τσιτσιδι!

Δεν μου λές μίστερ άν η κοπέλα έχει παραπάνω κιλάκια και βάζει αυτά που λές είναι ελκυστική τελικά; αυτό είναι το θέμα:hmm:

Εγώ ασπούμε είμαι παχουλή άλλα τα βάζω άλλες δεν το κάνουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αμα χρειαστεί να φανούν Μάνια, φαίνονται... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αμα χρειαστεί να φανούν Μάνια, φαίνονται... ;)

Ναι άλλα καλύτερα είναι να είναι ευκολόβγαλτα, αυτό είναι το καλό, ποιος ο λόγος να το βάλω αφού θα το βγάλω μετά απο 1 λεπτό;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Προσωπικά θα διαφωνήσω με την άποψη πολλά κιλά άρα κελεμπία, μπιτζ'αμες, βράκα!
Εγώ αν και έχω πολλά παραπανήσια κιλά, και δεν υπρβάλω μιλάω για πάρα πολλά 30+(ευτυχώς καλά διανεμημένα, αν και τωρα μετά την γέννα μαζευτήκανε κυρίως μπούτια περιφέρια κοιλιά) και πρω εγκυμωσύνης και κατά αλλά και τώρα που είμαι στο τέλειο χάλι :redface: απο σώμα, δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με πολλά ρούχα μες στο σπίτι και με φαρδιά εσώρουχα γενικά. Οσο για τον ύπνο καθόλου ρούχα-εσώρουχα(αντε κανα στρινγκάκι με το ζόρι) . Ακόμη κ κυλότα φόρεσα τις πρώτες μέρες της λοχείας υποχρεωτικά γιατι έπρεπε να βάζω κάτι σερβιέτες γίγας.Και τότε ένιωθα σαν την γιαγιά μου ενα πράγμα μην σας πώ τον παππού. :hehe:
Θεωρώ οτι το στρινγκάκι φτιάχνει πάντα εναν αντρα ακόμη κι αν συνοδεύεται απο τόνους κυταρίτηδα και εναν κ@λ@ σε μέγεθος xxxxl . Αλλωστε στρινγκ δεν είναι μόνο το κορδόνι που θέλει (κατ'εμέ) καλίγραμμα καπούλια:whistle:, οσο για τα υπολοιπα σέξυ εσώρουχα φοριούνται άνετα αρκει να έχεις πονειρό μυαλό όπως πολύ σωστά λεει παραπανω η kajira και βέβαινα να υπάρχουν κ στην αγορά τα νούμερα;)
Οσο για τις φόρμες, μπιτζάμες κτλ μες στο σπίτι δεν ειναι και άσχημες (τον χειμώνα) αρκει να φοριούνται με τέτοιο τρόπο που να ξεχωρίζει πχ απο μέσα το εσώρουχο ή το οτι δεν φοράς εσώρουχο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τόρυ μου μόλις σε αγάπησα περισσότερο, γουστάρω πάρα πολλύ αφτού του ίδους την νοοτροποια είσαι το αστέρι μου, άντε και μετά θα σας κάνω και μια ιδική παρουσίαση μερικών σέξυ εσωρούχων με περιγραφή αλλα μαρίνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τόρυ μου μόλις σε αγάπησα περισσότερο, γουστάρω πάρα πολλύ αφτού του ίδους την νοοτροποια είσαι το αστέρι μου,
:redface: ευχαριστώ Μανια μου.
άντε και μετά θα σας κάνω και μια ιδική παρουσίαση μερικών σέξυ εσωρούχων με περιγραφή αλλα μαρίνα:P[/QUOTE ]Θελουμε επιδειξη τώρα :clapup: !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Εδώ Εδώ ήηηη Εδώ Για μένα είναι όλα ίδια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θεωρούν μερικές οτι πρέπει να έχεις το τέλειο σώμα για να φορέσεις σέξι εσώρουχα. Τι είναι πιο ωραίο, μια παχουλή με μπεζ βράκα ή μια παχουλή με ζαρτιέρες;

:clapup:

Για μένα ισχύει ότι, αυτοπεποίθηση πάνω απ' όλα...

:)

Εγώ είμαι κανονική, αλλά όταν νιώθω καλά με τον εαυτό μου και τον ποπό μου, με θέλει πιο πολύ, το έχω νιώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
To σκέτο εσώρουχο είναι το αποτέλεσμα, μέχρι να φτάσεις εκεί είναι το θέμα.
Ειδικά ο συνδυασμός ρούχο - εσώρουχο ή ρούχο - καθόλου εσώρουχο είναι όλα τα λεφτά!

Ανάλογα με την διάθεση σου θα φοράς η όχι ρούχα και εσώρουχα και άσε τον άλλο να ψάχνετε για το αν κάτω απο την ρόμπα σου είσαι τσιτσιδι!

Αυτό ενοείς;






























Εχω κυτρίτηδα είμαι παχιά άλλα έχω τα περισσότερα απο αυτά που έχω βάλει παραπάνω, ποτέ δεν ντράπικα να τα βάλω άς είμαι όπως είμαι, άκουσα και το κουφό σε καποια φάση απο μια κοπέλα πόσο καιρό είμαι με το αγόρι μου και όταν της είπα ότι είμαι παντρεμένη με κοιτούσε καλά καλά, πάντα έτσι είμαι στο σπίτι και προσπαθώ να είμαι σέξυ παρόλο που είμαι 80 κιλά:clapup: :clapup:


παρακαλώ ξέρω ότι είναι μεγάλο το μύνημα αν΄είναι σοβαρό πρόβλημα διαγράψτε όσες είναι αρκετες για να φένοντε άν έχετε καρδιά να τα σβήσετε:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ρε μανια ειναι φοβερες οι φωτο μιλαμε...:confused:
πρεπει να σε παρω εσενα να παμε σε ενα εσωρουχαδικο μια μερα;) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε μανια ειναι φοβερες οι φωτο μιλαμε...:confused:
πρεπει να σε παρω εσενα να παμε σε ενα εσωρουχαδικο μια μερα;) :D :D


όπως είπα έχω τα περισσότερα απο αυτά και κυκλοφορώ στο σπίτι, απο κεί προκύπτουν τα σκόρ που λέγαμε τις προάλες:redface: :redface: :redface:

Μου έδωσε το σάιτ η κοπέλα απο το σέξ σόπ που ψωνίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
όπως είπα έχω τα περισσότερα απο αυτά και κυκλοφορώ στο σπίτι, απο κεί προκύπτουν τα σκόρ που λέγαμε τις προάλες:redface: :redface: :redface:

ελα κατα δω μερια να παμε σε κανα μαγαζι να παρουμε σουπερ εσωρουχααααααα...πλακα πλακα πρεπει να ανανεωσω κι εγω τη γκαρνταρομπα μου σ αυτον τον τομεα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι άλλα καλύτερα είναι να είναι ευκολόβγαλτα, αυτό είναι το καλό, ποιος ο λόγος να το βάλω αφού θα το βγάλω μετά απο 1 λεπτό;:redface:

Πρώτον, δεν είναι απαραίτητο να βγουν (πχ οι ζαρτιέρες δεν βγαίνουν). Δεύτερον, εγώ δεν είπα οτι πριν το προκείμενο θα τρέχεις να αλλάξεις (έλεος, αυτό είναι πολύ ξενέρωτο!! Φαντάζεσαι μόλις αρχίσετε τα φιλιά να του πεις "μισό λίγο μωρό μου, πάω να αλλάξω εσώρουχα"! :P), είπα οτι μπορείς κάλλιστα κάτω απο το νυχτικό να φοράς σέξι εσώρουχα. Και αν αποφασίσεις να τον "αποπλανήσεις", ε δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Το σωμα μου το λατρευω,μαρεσει πολυ!Ατελειες ολες εχουμε,σιγα,ανθρωποι ειμαστε.Τι σημασια εχει το βαρος;Μια γυναικα δεν παυει να ειναι θηλυκο,εκτος αν ειναι τοφαλος να το πω?:P

Τα σεξυ εσωρουχα τα λατρευω,ειδικα τους κορσεδες και τις ζαρτιερες το ιδιος και ο συντροφος μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top