Ο Πύρρος Δήμας επικεφαλής στο ψηφοδέλτιο επικρατείας του ΠΑΣΟΚ

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ο Πύρρος Δήμας, ένας από τους 300 της επόμενης Βουλής, ο οποίος δήλωνε πριν 2-3 χρόνια ξέρω γω:

Ρεπόρτερ: Πύρρο, είναι αλήθεια ότι θα πολιτευτείς?
Πύρρος: Πράγματι, τα τελευταία χρόνια δέχτηκα προτάσεις από σχεδόν όλα τα κόμματα της Βουλής, για να συμμετάσχω στα ψηφοδέλτια των κομμάτων τους.Τι σχέση έχω όμως εγώ με την πολιτική?(γέλια)

.!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο Πύρρος Δήμας, ένας από τους 300 της επόμενης Βουλής, ο οποίος δήλωνε πριν 2-3 χρόνια ξέρω γω:

Ρεπόρτερ: Πύρρο, είναι αλήθεια ότι θα πολιτευτείς?
Πύρρος: Πράγματι, τα τελευταία χρόνια δέχτηκα προτάσεις από σχεδόν όλα τα κόμματα της Βουλής, για να συμμετάσχω στα ψηφοδέλτια των κομμάτων τους.Τι σχέση έχω όμως εγώ με την πολιτική?(γέλια)

.!.

Εκτός από Παύλο Τσίμα, το πάθος για χρήμα σε κάνει και Πύρρο Δήμα. Κρίμα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
Αγαπητοί μου, το τυράκι είναι ο Πύρρος Δήμας... Η φάκα είναι αυτή:

Ανακοινώθηκε το ψηφοδέλτιο επικρατείας του ΠΑΣΟΚ

Θεόδωρος Καριώτης Καθηγητής στο Μέριλαντ – Ειδικός στο Δίκαιο της θάλασσας

To ψηφοδέλτιο επικρατείας της ΝΔ



4. Ηλίας Κονοφάγος του Κωνσταντίνου
Χημικός Μηχανικός του Ελβετικού Ομόσπονδου Πολυτεχνείου της Λοζάνης.
Διδάκτωρ της Ecole Centrale Paris και της Σχολής του Γαλλικού Ινστιτούτου Πετρελαίου.
Διετέλεσε στέλεχος των εταιριών Total, Mobil North Sea, ΔΕΠ Α.Ε., ΔΕΠ-ΕΚΥ Α.Ε., ΕΛΠΕ Α.Ε.
Πρώην διευθυντής Έρευνας και Παραγωγής Κοιτασμάτων Υδρογονανθράκων της εταιρίας «Ελληνικά Πετρέλαια Α.Ε.».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Εκτός από Παύλο Τσίμα, το πάθος για χρήμα σε κάνει και Πύρρο Δήμα. Κρίμα. :(

1η θέση στο Επικρατείας = σίγουρη εκλογή ..... ούτε σταυρούς, ούτε τίποτα .... κατευθείαν Βουλή ....

Το ίδιο ισχύει και για τον Κίρτσο του ΛΑΟΣ. Να πως βγαίνουν τα λεφτά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top