Πόσο σέβεστε τους γύρω όταν αρχίζετε τις ερωτικές περιπτύξεις;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αν κρινω απο τις ημερομηνιες των μνμ των ,
οι Ελληνες σταματησαν να μιλανε για σεξ μολις ξεκινησε η κριση..

Τυχαιο ?

Νίκο θίγεις ένα πολύ σοβαρό ζήτημα το οποίο ενώ εξ' αρχής φαίνεται αστείο, στην ουσία είναι υπαρκτό...

Όχι τόσο στο θέμα του σεξ αλλά στο θέμα των σχέσεων.

Με το που μπήκαμε στη μνημονιακή εποχή, ο κόσμος άρχισε να φοβάται πάρα πολύ και να απομονώνεται, με κάποιες εξαιρέσεις όμως.

Κάτι μικρές πιτσιρίκες που έχουν μάθει να τις ταίζει ο μπαμπάς τους, να τρώνε από τα έτοιμα και να τα κάνουν ρούχα, κραγιόν ή μπουκάλια στα μπουζούκια και το περιμένουν το ανάλογο κι από το γκόμενο, ο οποίος δουλεύει τον κώλο του κάθε μέρα για να βγάλει τα όποια ευρώ , για να του πει μετά η άλλη "δε με βγάζεις έξω, δε με πληρώνεις".

Δεν είναι φαλλοκρατικό, δεν είναι ρατσιστικό, είναι η υπαρκτή αλήθεια! Δεν καθόμαστε σπίτια μας επειδή έτσι μας την έδωσε, αλλά επειδή δεν θα έχουμε να φάμε αν κάθε βράδυ ταίζουμε τον Κιάμο και τον Σφακιανάκη όπως το 2004.

Τουλάχιστον οι ωριμότερες το χουν πιάσει το νόημα και εμβαθύνουν στη σχέση παρά στο... φέσι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
η βλακεια ειναι να ειστε μια χαρα μουγκα στη στρουγκα, και στο ακυρο, με μια μικρη αλλαγη στασης να... μπουκωνει τελος παντων και να ακουγονται... ηχοι (αν με κεταλαβαινετε:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν έχει τύχει πρόσφατα κάτι τέτοιο (σπίτι μόνοι μας είμαστε πάντα και τα γειτονικά σπίτια αρκετά μακριά για να ακουστεί), παρά μόνο σε ξενοδοχεία στις διακοπές (δίπλα δωμάτιο). Πλάκα είχε, γιατί οι διπλανοί ακουγόντουσαν πολύ και δεν μας άφηναν να κοιμηθούμε, οπότε τους εκδικιθήκαμε μετά! Μουαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποσο σεβεστε τους γυρω σας οταν κανετε σεξ... οταν ειναι αλλοι στο διπλανο δωματιο...
οταν ειναι γονεις?
οταν ειναι φιλοι?
αγνωστοι?

Καταρχάς δεν κάνουμε σεξ όταν οι γονείς είναι στο διπλανό δωμάτιο. Πρώτον απο σεβασμό και κατά δεύτερον γιατί ο μπαμπάς μπαινοβγαίνει όλη την ώρα στο δωμάτιο! :P
Ούτε ενώ έχω φίλους στο διπλανό δωμάτιο μου έχει τύχει, ωστόσο μια φορά στο φοιτητικό μου σπίτι, το επόμενο πρωί μου χτύπησε η σπιτονοικοκύρα μου να δει αν είμαι καλά γιατί το βράδυ λέει άκουγε ροκανίσματα και σηκώθηκαν με τον άντρα της, βάλανε το συναγερμό και αρχίσαν να ψάχνουν για κλέφτες. Τρελάθηκα όταν μου το πε γιατί εγώ δεν πήρα χαμπάρι. Προφανώς και άκουγε το κρεβάτι αλλά ειλικρινά δεν περίμενα να ακούγεται μέχρι πάνω! Ντράπηκα πολύ και απλώς της είπα πως τακτοποιούσα το σπίτι. :redface:

πσ: Πάντως δε ξέρω, τώρα που το σκέφτομαι σκάω στα γέλια με το σκηνικό του συναγερμού να βαράει, να έχουν ξυπνήσει και το γιο τους που μένει από πάνω τους, και να ψάχνουν και τον κλέφτη!
Το θέατρο του παραλόγου!!! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
. Προφανώς και άκουγε το κρεβάτι αλλά ειλικρινά δεν περίμενα να ακούγεται μέχρι πάνω! Ντράπηκα πολύ και απλώς της είπα πως τακτοποιούσα το σπίτι. :redface:
Το στρωμα στο πατωμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top