ΕΕΚ-Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ειπα και εγω ο ακυρος να ανοιξω ενα θεμα για αλλο ενα κομμα :P

Το Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα-Τροτσκιστές είναι ένα τροτσκιστικό - κομμουνιστικό κόμμα. Ιδρύθηκε το 1985 και αποτελεί συνέχεια της Εργατικής Διεθνιστικής Ένωσης (ΕΔΕ). Εκδίδει την 15νθήμερη εφημερίδα «Νέα Προοπτική», το θεωρητικό περιοδικό Επαναστατική Μαρξιστική Επιθεώρηση.
Μέχρι το 2009 συμετείχε μαζί με το ΝΑΡ, στο ΜΕ.Ρ.Α.. Στις 22 Μαρτίου 2009 συγκροτήθηκε η ΑΝΤΑΡΣΥΑ από το σύνολο σχεδόν των δυνάμεων της εξωκοινοβουλευτικής Αριστεράς, οπότε το ΜΕΡΑ διαλύθηκε. Το ΕΕΚ δεν συμμετέχει σε αυτή.
Η νεολαία του ονομάζεται Οργάνωση Επαναστατικής Νεολαίας (ΟΕΝ) η οποία εκδίδει το περιοδικό Κονσερβοκούτι.
Ανήκει στην CRFI, την Συντονιστική Επιτροπή για την Επανίδρυση της Τέταρτης Διεθνούς.


ΘΕΣΕΙΣ TOY 11ου ΣΥΝΕΔΡΙΟY ΤΟΥ ΕΕΚ (24-25 Σεπτεμβρίου 2011)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
δεν ξερω και πολλα για αυτους!
οι επαφες μου μαζι τους ειναι μονο σε πορειες, ειναι λεβεντες, τους συμπαθω απιστευτα πολυ, ειναι αρκετες οι φορες που με εχουν βαλει μεσα στο μπλοκ τους, και εχουν βοηθησει δινοντας μου μαλοξ,νερο κτλ ! γενικα μου ειναι αρκετα συμπαθεις :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν ξερω και πολλα για αυτους!
οι επαφες μου μαζι τους ειναι μονο σε πορειες, ειναι λεβεντες, τους συμπαθω απιστευτα πολυ, ειναι αρκετες οι φορες που με εχουν βαλει μεσα στο μπλοκ τους, και εχουν βοηθησει δινοντας μου μαλοξ,νερο κτλ ! γενικα μου ειναι αρκετα εμπαθεις :D :D

σε χασα λιγο :P :redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ωρε μαλακια! καλημερα :D

λολ :P πραγματικα σε εχω χασει αφεντικο :P αα ακυρο ειδα την διορθωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Μπας και έχεις καμιά σχέση με το ΕΕΚ ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top