Στήθος ή μπούτι;

Στήθος ή μπούτι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 59)

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γιατί ο OP ρωτάει ποιο σημείο του σώματος κοιτάμε πρώτο και βάζει ψηφοφορία μεταξύ στήθους και μπουτιού;

Τέλοσπάντων, θα απαντήσω και στα δύο. Πρώτο κοιτάζω το πρόσωπο πάντα και έπειτα το πάχος. Όχι ότι δεν έχω κάνει κάτι και με κοπέλες που τα είχαν τα κιλάκια τους, απλά, θα πρέπει να μου αρέσει πολύ και ο χαρακτήρας της για να συνεχιστεί.

Τα μεγέθη σε στήθος και οπίσθια μου είναι αδιάφορα. Γι' αυτό και μεταξύ στήθους ή μπουτιού ψηφίζω δαγκωτό μπούτι. Θεωρώ ότι είναι το πιο σέξι σημείο πάνω σε μια γυναίκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρώτο κοιτάζω το πρόσωπο πάντα και έπειτα το πάχος. Όχι ότι δεν έχω κάνει κάτι και με κοπέλες που τα είχαν τα κιλάκια τους, απλά, θα πρέπει να μου αρέσει πολύ και ο χαρακτήρας της για να συνεχιστεί.

Τα μεγέθη σε στήθος και οπίσθια μου είναι αδιάφορα.


δηλαδη ανειναι σε μεγεθος ανδρα,,δεν σε πειραζει?:P

πρωτα προσωπο μετραει
μετα στηθος και περιφερεια
α,,και το λιγο παχος παραπανω ειναι στα συν

οι πολυ αδυνατες απλα μου φαινονται πολυ ψυχρες και σκληρες
απλα μενω μακρια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, σκέφτηκα να συμπληρώσω "να μην είναι πιο πλακέ κι από το δικό μου", αλλά εντάξει, θα πρέπει να είσαι πολύ άτυχος για να πέσεις σε τέτοια περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι αυτο που λεμε
αβυζαλεο ντεκολτε..:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
I love boobs..
Πραγματικά δεν υπάρχει ομορφότερο σημείο πάνω στο γυναικείο σώμα από αυτό..
Έχω και συγκεκριμένους τύπους αλλά δεν λέω...:redface:

Υ.Γ. Ίσως φταίει που δεν θήλασα μικρός..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
φτερούγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
σορρυ ρε παιδια αλλα μαρεσει που ολοι σχεδον λετε κοιταω ματια,προσωπο και χαρακτηρα ξερω γω ενω κατα βαθος σας ενδιαφερει μονο η εξωτερικη εμφανιση της κοπελας ! :P (εχω δει τραγικες καταστασεις γι'αυτο το λεω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πέτσα να 'χει και τα βρισκουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
σορρυ ρε παιδια αλλα μαρεσει που ολοι σχεδον λετε κοιταω ματια,προσωπο και χαρακτηρα ξερω γω ενω κατα βαθος σας ενδιαφερει μονο η εξωτερικη εμφανιση της κοπελας ! :P (εχω δει τραγικες καταστασεις γι'αυτο το λεω )
Και μάλιστα πολλοί επιμένουν για το ότι τους ενδιαφέρει ο χαρακτήρας πάνω απ' όλα!
Όχι ότι τα τρώει κ καμία αυτά αλλά τέσπα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και μάλιστα πολλοί επιμένουν για το ότι τους ενδιαφέρει ο χαρακτήρας πάνω απ' όλα!
Όχι ότι τα τρώει κ καμία αυτά αλλά τέσπα....:P

χαχα ΑΝΤΡΕΣ !!!! τι να πεις !! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι λες κι εμείς δεν κοιτάμε εμφάνιση ή αν το παπαρι του είναι μεγάλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top