Μανία με την ερωτική πράξη

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Και εγώ με την σειρά μου, να αναφέρω το """πρόβλημά""" μου.
Σχεδόν όλοι οι συνομίληκοί μου μιλάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ για το σεξ και ότι και να λέμε πάντα εκεί θα το φέρνουν. Ξέρω ότι αυτή η κατάσταση είναι γνωστή σε πολλούς από εσάς που διαβάζετε αυτό το μήνυμα. Αντιθέτως, εγώ δεν έχω στο μυαλό μου μόνο αυτό΄και δεν περιστρέφεται όλη η ζωή μου γύρω από την ερωτική πράξη. Εδώ, στο σχολείο που πηγαίνω στον Άγιο Δημήτριο, επικρατεί μία τέτοια κατάσταση και όταν συζητάω με τους συμμαθητές μου είμαι όπως η μύγα μεσα στο γάλα. Όλοι δηλαδή να μιλάνε για σεξ χωρίς εγω να έχω τέτοιες σκέψεις. Είναι πρόβλημα αυτό; :worry: Σκεφτόμουν ότι δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να μιλάει κανείς συνέχεια για αυτό το θέμα, πράγμα που με παρηγορεί. Πείτε μου την άποψή σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aπό πότε η ερωτική πράξη θεωρείται ανωμαλία; :P

Είναι γνωστό ότι οι μικροί θέλουν να πάρουν κάτι από τον κόσμο των μεγάλων. Είναι και το θέμα των ορμονών οπότε για αυτό μιλάνε συνεχώς.

Δεν είναι πρόβλημα πάντως. Ζήστε και λίγο σαν παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχεις πιο δυνατο πανω κεφαλι απο το κατω..

καλο ειναι αυτο..:D

Σκεφτόμουν ότι δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να είναι κανείς τόσο ανώμαλος,
ποιος να ειναι ανωμαλος?

απλα ορμονες,,και δυστυχως δυσκολα ελεγχονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Aπό πότε η ερωτική πράξη θεωρείται ανωμαλία; :P

Είναι γνωστό ότι οι μικροί θέλουν να πάρουν κάτι από τον κόσμο των μεγάλων. Είναι και το θέμα των ορμονών οπότε για αυτό μιλάνε συνεχώς.

Δεν είναι πρόβλημα πάντως. Ζήστε και λίγο σαν παιδάκια.

όσον αφορά το ανώμαλος, το άλλαξα! Πάντως, εννοούσα ΚΆΘΕ τρεις και λίγο να μου λένε: Είδες το τέτοιο αυτής κάτω από την φούστα ; κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μην ανησυχεις, το καθε παιδι εχει το δικό του χρόνο. καποια στιγμή και σενα το μυαλο σου εκει θα ειναι:P
απολαυσε την ελευθερια της καταστασης σου οσο μπορεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είδες το τέτοιο αυτής κάτω από την φούστα ; κλπ :P
καλα και συ δεν κοιτας καμια φουστα?:P

δεν χρειαζεται να μιλας γιαυτο βεβαια..

στην εποχη μου θυμαμαι αν φοραγε κοπελα φουστα.....:P
περιμεναμε την 28Οκτωβριου για εθνικη αναταση..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ε εντάξει δεν λέω, κοιτάμε και καθόλου αλλα όχι 24 ώρες το 24ωρο, κάθε δευτερόλεπτο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οκ,νορμαλ σε κοβω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Και εγώ με την σειρά μου, να αναφέρω το """πρόβλημά""" μου.
Σχεδόν όλοι οι συνομίληκοί μου μιλάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ για το σεξ και ότι και να λέμε πάντα εκεί θα το φέρνουν. Ξέρω ότι αυτή η κατάσταση είναι γνωστή σε πολλούς από εσάς που διαβάζετε αυτό το μήνυμα. Αντιθέτως, εγώ δεν έχω στο μυαλό μου μόνο αυτό΄και δεν περιστρέφεται όλη η ζωή μου γύρω από την ερωτική πράξη. Εδώ, στο σχολείο που πηγαίνω στον Άγιο Δημήτριο, επικρατεί μία τέτοια κατάσταση και όταν συζητάω με τους συμμαθητές μου είμαι όπως η μύγα μεσα στο γάλα. Όλοι δηλαδή να μιλάνε για σεξ χωρίς εγω να έχω τέτοιες σκέψεις. Είναι πρόβλημα αυτό; :worry: Σκεφτόμουν ότι δεν είναι και τόσο φυσιολογικό να μιλάει κανείς συνέχεια για αυτό το θέμα, πράγμα που με παρηγορεί. Πείτε μου την άποψή σας...
Τα πιο πολλα μπαρουφες ειναι.Μην τους πιστευεις.Πολλες φορες το καταπιεζουν το συγκεκριμενο θεμα οι ιδιοι για να ειναι αρεστοι στην παρεα επειδη τετοια προτυπα εχει επιβαλει η κοινωνια.Θεωρειτε μαγκια δηλαδη να ασχολεισαι ολη την ωρα με τετοια και για αυτο το κανουν πολυ.Αλλα οπως θα καταλαβεις και αργοτερα,παπαρια.Πολυ ζορισμα και ευχαριστηση 0.Κανε αυτο που γουσταρεις εσυ και ασε τους αλλους να πηδανε ... με τα ματια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top