Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
σκοπευω να παω φετος :) καιανυπομονω :)

Χώρο στις βαλίτσες σου έχεις?χιχιχι Αν θέλεις να μάθεις λίγα ισλανδικά πριν πας στείλε μου μήνυμα αν και οι περισσότεροι Ισλανδοί μιλάνε τόσο καλά αγγλικά που είναι σαν να είναι 2η μητρική γλώσσα.Περιμένω κ εγώ φωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Χώρο στις βαλίτσες σου έχεις?χιχιχι Αν θέλεις να μάθεις λίγα ισλανδικά πριν πας στείλε μου μήνυμα αν και οι περισσότεροι Ισλανδοί μιλάνε τόσο καλά αγγλικά που είναι σαν να είναι 2η μητρική γλώσσα.Περιμένω κ εγώ φωτο

E..ολο και θα σε βολεψω καπου στο σακιδιο :) μονο ελπιζω να μην εισαι πολυ βαρυς γιατι θα σε κουβαλαω στη πλατη μου :) για τα ισλανδικα..εχει καποιες ωραιες προτασεις στο οδηγο που χω παρει :clapup:καλα ανυπομονω να τραβηξω φωτο...γενικα αυτη η απομονωση της Ισλανδιας με συγκινει ιδιαιτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vegasmaster

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λας Βέγκας και Μακάο, στα μεγαλύτερα καζίνο του κόσμου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Xαβάη



Κορέα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelaraspistoli

Νεοφερμένος

Ο stelaraspistoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θα ηθελα να παω στην ταιλανδη . τροπικο νησι αααααααααααααα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
θα ηθελα να παω στην ταιλανδη . τροπικο νησι αααααααααααααα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Η Ταυλάνδη δεν είναι νησί!

E..ολο και θα σε βολεψω καπου στο σακιδιο :) μονο ελπιζω να μην εισαι πολυ βαρυς γιατι θα σε κουβαλαω στη πλατη μου :) για τα ισλανδικα..εχει καποιες ωραιες προτασεις στο οδηγο που χω παρει :clapup:καλα ανυπομονω να τραβηξω φωτο...γενικα αυτη η απομονωση της Ισλανδιας με συγκινει ιδιαιτερα

Θα πας με τουριστικό γραφείο ή τα' κλεισες μόνος σου?Αν θα είχες την καλοσύνη στείλε μου σε προσωπικό ΄μήνυμα τιμές ξενοδοχεία κτλ γιατί ψήνομαι όλο και περισσότερο.χιχιΜόλις γίνω 18 θα είναι το δώρο για την ενηλικίωσή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εξωτερικο και συντομα αντε γιατι με τις υποχρεωσεις πολυ το καθυστερησαμε... Θελω να την κααανω!!! Το που δεν ξερω ακομα, ετσι κανω εγω αποφασιζω τελ ωρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
New York babe. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι ακουω τελευταια κοσμο να εχει κολλησει με τη νεα υορκη; Δε λεω, καλη επιλογη ειναι αλλα υπαρχουν τοσα μερη που μπορει να ταξιδεψει κανεισ και η νεα υορκη δε λεει κατι μπροστα τους. Δε σας φτανει η βαβουρα η δικια μας, θελετε κι αλλη; :p

Εγω θα προτιμουσα στη θεση σας τιποτα μπαλι, μαλδιβες, η αλπεις.... Ησυχια και ηρεμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Αν μπορούσα να επιλέξω ένα οποιοδήποτε μέρος του κόσμου, θα πήγαινα σε ένα μέρος που τώρα έχει χιόνι, έτσι για να γλιτώσω λίγες μέρες από αυτή τη ζέστη!
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Ελλάδα: Σκιάθο ή Κρήτη
Εξωτερικό: Ιταλία
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
•Από Ελλάδα θα ήθελα να πάω στην Κρήτη και στην Χαλκιδική μια φορά ώστε να δω πως είναι.

•Από εξωτερικό σίγουρα Αυστραλία καθώς έχω ακούσει τα καλύτερα. Ιταλία επίσης θα ήθελα να πάω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.
Νορβηγία από νότο μέχρι Βορρά και Ρωσία ένα ταξίδι με τον Υπερσιβηρικο
 

Δροσουλίτης

Δραστήριο μέλος

Ο Δροσουλίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Στη Βόρεια Κορέα! Να δω από κοντά πως είναι το καθεστώς για το οποίο μου μιλούσαν από τα φοιτητικά μου χρόνια γιατί στην Κούβα που πήγα το βρήκα "γιαλαντζί" και εγώ αναζητάω το original.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Στη Βόρεια Κορέα! Να δω από κοντά πως είναι το καθεστώς για το οποίο μου μιλούσαν από τα φοιτητικά μου χρόνια γιατί στην Κούβα που πήγα το βρήκα "γιαλαντζί" και εγώ αναζητάω το original.
Για τη βόρεια Κορέα έχω ακούσει ότι ταξιδευεις μόνο με οργανωμένο εγκεκριμένο πρακτορείο και έχεις πολλούς περιορισμούς όσο ταξιδεύεις. Πχ δεν μπορείς να μιλήσεις με ντόπιο, δεν μπορείς να κυκλοφορείς χωρίς το γκρουπ σου με το ξεναγό, δεν μπορείς να τραβήξεις φωτογραφίες αν δεν δώσει άδεια ο ξεναγος
 

Δροσουλίτης

Δραστήριο μέλος

Ο Δροσουλίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Για τη βόρεια Κορέα έχω ακούσει ότι ταξιδευεις μόνο με οργανωμένο εγκεκριμένο πρακτορείο και έχεις πολλούς περιορισμούς όσο ταξιδεύεις. Πχ δεν μπορείς να μιλήσεις με ντόπιο, δεν μπορείς να κυκλοφορείς χωρίς το γκρουπ σου με το ξεναγό, δεν μπορείς να τραβήξεις φωτογραφίες αν δεν δώσει άδεια ο ξεναγος
Ναι, κάπως έτσι είναι τα πράγματα, εντούτοις όμως πραγματικά θα ήθελα κάποια στιγμή να πάω. Μου έχουν πει πως το τουριστικό της κομμάτι είναι φτιαγμένο με την λογική ενός τεράστιου κινηματογραφικού στούντιο, δηλαδή πως είναι απόλυτα ελεγχόμενο αυτό που θα δεις και θα βιώσεις και αυτό από μόνο του μου ακούγεται σαν εμπειρία-πρόκληση.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.
Ναι, κάπως έτσι είναι τα πράγματα, εντούτοις όμως πραγματικά θα ήθελα κάποια στιγμή να πάω. Μου έχουν πει πως το τουριστικό της κομμάτι είναι φτιαγμένο με την λογική ενός τεράστιου κινηματογραφικού στούντιο, δηλαδή πως είναι απόλυτα ελεγχόμενο αυτό που θα δεις και θα βιώσεις και αυτό από μόνο του μου ακούγεται σαν εμπειρία-πρόκληση.
Για ποιο λόγο να θέλεις να δεις κάτι που δε θα είναι το αυθεντικό;θα πρότεινα να διαβάσεις και το εξής:"ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΚΙΜ
ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΚΟΡΕΑ
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ"
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top