Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Χαλαρώστε λίγο, δεν ειπαμε οτι ζουμε τη ζωή μας με βάση τι λεει το ζώδιό μας ή το ωροσκόπιο, συζήτηση γίνεται. Στη ζωή το να πιστεύεις σε τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες σε βοηθάει να κάνεις λίγο χαβαλέ και να περάσει η ώρα. Δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο μίζεροι και αυστηροί, διασκεδάστε το και λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Με βγάζει Υδροχόο τώρα wtf ημουν είμαι και θα ειμαι Ιχθύς. Μπορεί να τα συζηταμε για χαβαλέ να γελάμε κτλ αλλά δεν ξέρω για σας, πάντως εμένα οι περιγραφές του Ιχθύος με εκφράζουν εντελώς. Η πεμπτουσία του είμαι tbh :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Και εμενα με εκφράζουν αρκετά πράγματα του Λέοντα και ειδικά όταν δίνω και ωροσκόπο και Σελήνη, οι περιγραφές πέφτουν μέσα 100% :hehe: Κατά τ'αλλα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο κοντινοί μου φίλοι και φίλες είναι ή Υδροχόοι ή Τοξότες ή Ταύροι. Απο παλιότερα μέχρι και τώρα, τα περισσότερα άτομα με τα οποία έκανα παρεα ήταν ένα από αυτά τα τρία ζώδια. Ενδιαφέρον :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
Χαλαρώστε λίγο, δεν ειπαμε οτι ζουμε τη ζωή μας με βάση τι λεει το ζώδιό μας ή το ωροσκόπιο, συζήτηση γίνεται. Στη ζωή το να πιστεύεις σε τέτοιες αμπελοφιλοσοφίες σε βοηθάει να κάνεις λίγο χαβαλέ και να περάσει η ώρα.

my oh my....

Και εμενα με εκφράζουν αρκετά πράγματα του Λέοντα και ειδικά όταν δίνω και ωροσκόπο και Σελήνη, οι περιγραφές πέφτουν μέσα 100% Κατά τ'αλλα έχω παρατηρήσει ότι οι πιο κοντινοί μου φίλοι και φίλες είναι ή Υδροχόοι ή Τοξότες ή Ταύροι. Απο παλιότερα μέχρι και τώρα, τα περισσότερα άτομα με τα οποία έκανα παρεα ήταν ένα από αυτά τα τρία ζώδια. Ενδιαφέρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.


Λέων με ωροσκόπο Τοξότη και Σελήνη στο Τοξότη. Χμμ μαλλον πρέπει να μελετήσω και τον υπόλοιπο αστρολογικό μου χάρτη :hmm: Εσυ epote τι ζώδιο είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
ζυγος, λες και κανει καμια διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Συμφωνώ με epote. Έχουμε φτάσει στο σημείο το κράτος να αναγνωρίζει σχολή ΙΕΚ αστρολογίας. Δηλαδή κάποιοι δίνουν λεφτά για να μάθουν να κοροιδεύουν το κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Συμφωνώ με epote. Έχουμε φτάσει στο σημείο το κράτος να αναγνωρίζει σχολή ΙΕΚ αστρολογίας. Δηλαδή κάποιοι δίνουν λεφτά για να μάθουν να κοροιδεύουν το κόσμο.
E και τι να κάνουν; Για πόσα χρόνια ακόμη πιστεύεις θα ζήσει η Λίτσα Πατέρα; Πρέπει να υποδεχθεί τους διαδοχους της.
#sarcasm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Συμφωνώ με epote. Έχουμε φτάσει στο σημείο το κράτος να αναγνωρίζει σχολή ΙΕΚ αστρολογίας. Δηλαδή κάποιοι δίνουν λεφτά για να μάθουν να κοροιδεύουν το κόσμο.

:lol: Ευτυχώς που το ανέφερες, μου έδωσες πάσα για να αφήσω αυτό εδώ:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ξέρουμε κάποιον τρόπο για να μάθουμε την ακριβή ώρα γέννησης εκτός από γονείς, γνωστούς κτλ; Σε ΚΕΠ άμα πας για πρόσβαση σε αρχεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metalhead_4_life

Νεοφερμένος

Ο Metalhead_4_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ξέρουμε κάποιον τρόπο για να μάθουμε την ακριβή ώρα γέννησης εκτός από γονείς, γνωστούς κτλ; Σε ΚΕΠ άμα πας για πρόσβαση σε αρχεία;


σε ορισμενους το αναγραφει το βιβλιαριο υγειας. π.χ. του αδερφου μου και το δικο μου, σε αλλους οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Παλιά τα πίστευα. Τώρα ούτε καν. Δλδ όλοι οι Αιγωκαιροι είναι έτσι και οι Ιχθύες γιουβέτσι. Εεε δεν το πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εεε μπράβο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ξέρουμε κάποιον τρόπο για να μάθουμε την ακριβή ώρα γέννησης εκτός από γονείς, γνωστούς κτλ; Σε ΚΕΠ άμα πας για πρόσβαση σε αρχεία;
https://www.kathimerini.gr/815767/ar...lada/anazhtoyn-wroskopo-kai-synastria-sta-kep

:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
62029812.jpg
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ναι, ομολογώ...Εγώ το έκανα. :P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά τι λέει το ωροσκόπιο για τους ζυγούς το 2021; Θα βρούμε τελικά τον έρωτα;
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Ναι θα έρθει και η Bloody marry.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top