Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανια συμφωνω μαζι σου.
Αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να χαθει ο νδρισμος μου αν ερθει ενας ομοφιλοφυλος και μου την πεσει...
Τι ειναι οι gay δηλαδη, ηλεκτρικες σκουπες ανδρισμου και κινδυνευουμε?
Η μηπως νεες επιστημονικες μελετες εδειξαν οτι το να εισαι gay οφειλεται σε ιο και αν μας πλησιασουν και μας την πεσουν, μπορει να κολλησουμε?
Τεσπα, το ειχα ξαναπει και πιο παλια οτι με εχουν κρτεντζιαρει και gay και δεν το θεωρω τιποτα τραγικο ουτε τιποτα τοσο σπουδαιο.

Ακουσε με ο αδερφός μου είναι ένας απο αυτούς τους να μην πώ:mad: το πρόβλημα του έίναι ΛΕΕΙ οτι άν την ώρα που του την πέσει ένας γκέυ και τον δεί κάποιος γνωστός μπορεί να πούν ότι είναι και ο ίδιος, είπε του άντρα μου να αποφευγει φίλο μου γκέυ για να μην παρεξηγηθεί και λένε το ίδιο για εκείνον, είπε ο άντρας μου ότι ο συγκεκριμένος τον θέλει και μου το έχει πέι κιόλας, (του κολούσε απο την πρώτη μέρα που τον γνώρησε) αλλα και πάλι δεν αλλάζει κάτι και ο αδερφός μου δεν ήθελε ούτε στην ίδια καρέκλα να κάτσει, είναι ένας κομπλεξικός και ανικανος να καταλάβει ότι οι άνθρωποι δεν είναι το κρεββάτι τους αλλα ο χαρακτήρας τους;)

Νομίζουν ότι όταν μηλάς με κάποιον γκέυ είναι σαν στάμπα για τους γύρο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Παιδια, εμενα μου εχει συμβει πολλές φορες αλλά οι πιο τρανταχτες ηταν στο Γυμνασιο και στο Λυκειο!

Ειδικά στο λύκειο που αρχισε να μου το λεει σιγα-σιγα επειδη ειμασταν και φιλες για να μην την βρισω...Με ρωταγε αν εχω κανει κατι με προσωπο του ιδιου φιλου κλπ.
Και οτι δοκιμασε και ηταν υπεροχα και ηξερε τι ηθελε η μια και η αλλη και τετοια διαφορα που μπορειτε να φανταστειτε....
Της ειπα πως αυτά ειναι γουστα (σαν με ρωτησε πως το κρινω) και οτι ο καθενας οπως την βρισκει στο κρεβατι του...ειναι θεμα ακρως προσωπικο!
Όταν αυτη συνεχισε...τα ιδια και τα ιδια...

...το αντιμετώπισα με λίγα και απλά λόγια: ''Κοπελιά άστο δεν σε πέρνει...δεν ειναι το χόμπι μου'' αυτο αρκουσε για να σταματησει την πολυλογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Υποθέτω ότι αυτοί που διστάζουν να παραδεχτούν ότι τους την έπεσε gay το κάνουν για να μη θεωρηθεί ότι κατά κάποιο τρόπο το προκάλεσαν, ότι εκπέμπανε υπογείως σήματα ότι μπορεί και να το ήθελαν και αυτό έδωσε θάρρος στον άλλο να κάνει την κίνηση. Μπορεί βεβαια να κάνω και τελείως λάθος αλλα αυτό είναι το μονο που μου έρχεται στο μυαλό σαν πιθανή εξήγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι Idril, δεν ειναι παραλογο αυτο που λες, απλα εαν το κανουν γι αυτο, το θεωρω χαζομαρα, και ισως θα επρεπε να το σκεφτουν ξανα το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ελα μου ντε?
Προσωπικα δεν ηξερα οτι ισχυει κατι τετοιο (κι ακομα δηλαδη μονο στο μυαλο μερικων νομιζω οτι ισχυει) αλλα μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψε ο fantasmenos "Υ.Γ. Οι άντρες δε γράφουμε για αυτά. Καλά κάνουμε. Συνήθως καταλήγει σε παρεξήγηση, αν είσαι str8, με τον gay και σε άσχημα περιστατικά." ή εγω το καταλαβα λαθος.:redface:

Μανια συμφωνω μαζι σου.
Αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να χαθει ο νδρισμος μου αν ερθει ενας ομοφιλοφυλος και μου την πεσει...
Τι ειναι οι gay δηλαδη, ηλεκτρικες σκουπες ανδρισμου και κινδυνευουμε?
Η μηπως νεες επιστημονικες μελετες εδειξαν οτι το να εισαι gay οφειλεται σε ιο και αν μας πλησιασουν και μας την πεσουν, μπορει να κολλησουμε?
Τεσπα, το ειχα ξαναπει και πιο παλια οτι με εχουν κρτεντζιαρει και gay και δεν το θεωρω τιποτα τραγικο ουτε τιποτα τοσο σπουδαιο.

Μιας και αναφέρθηκες σε εμένα ας σου πω και εγώ τη γνώμη μου. Δεν έχω πρόβλημα με τα παιδια ...ούτε με τους παππούδες.

Αλλά


Είμαι της πεποίθησης ότι μια φορά στη ζωή σου τουλάχιστον θα σου τη "πέσει" κάποιος του ίδιου φίλου. Σε ελεύθερη σεξουαλική κοινωνία ζούμε άλλωστε. Δεν ανέφερες ένα περιστατικό εσύ ο ίδιος (κάτι σημαίνει). Νομίζω μάλιστα ότι σου έχει συμβεί (wtf μόνο εγώ και οι γνωστοί μου την παθαίνουμε);. Αν όχι σόρρυ.

Όμως είναι δύσκολο να αναφέρεις το γεγονός. Το έλεγα για πλάκα αλλά είχα φάει όντως δούλεμα. Δεν έχω πρόβλημα με τον εαυτό μου (να ξέρεις ότι οι gay δε τη πέφτουν μόνο σε παιδάκια, φίλος μου δούλευε νύχτα σε στέκια που συναντιούνται gay και ήταν μακριά στη φάτσα από αυτό που λέμε καλό παιδί, όμως του την έπεφταν) αλλά βαριέμαι να ακούω ατάκες του τύπου (όπως είπε και ένας χρήστης παραπάνω) "τα ήθελες". Δε μου προκαλούν τίποτα αρνητικό, ξέρω τον εαυτό μου αλλά βαριέμαι...

Πέρα από τα ηθικοπλαστικά νοήματα που πας να προσδώσεις στι θέμα, το συγκεκριμένο ζήτημα είναι άβολο να αναφέρεται μιας και συνήθως δεν είναι όλοι με τη καλή διάθεση. Και να ξέρεις, είναι πιο κατακριτέο να αναφέρεται ένας άντρας σε τέτοια ζητήματα από μια γυναίκα. Απόδειξη, το ότι δε γράφει κανείς αρσενικός χρήστης στο topic ;). Αν κάποιος δεν είναι τόσο ισχυρός χαρακτήρας έτσι ώστε να τα έχει καλά με τον εαυτό του και τον ανδρισμό του τότε του είναι δύσκολο να μιλήσει για τέτοια ζητήματα.

Προς θεού,δε σημαίνει ότι όλοι δεν τα έχουν καλά με τον εαυτό τους για αυτό δε γράφουν, αλλά ισχύει σε μερικούς. Δεν είναι κακό.

Ψάξε στις παρέες σου για τέτοια γεγονότα και δες πως αντιμετώπισαν το παιδί που του την "έπεσαν". Και δε αναφέρομαι μόνο για τους άντρες. Ας σταματήσει και η καραμέλα ότι οι γυναίκες συμπονούν τους gay. Έχω ακούσει τα τέρατα και από αυτές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Το σεξουαλικό θέμα είναι ένα κάπως ευαίσθητο ζήτημα και δη για τους άντρες (τα γνωστά κομπλεξ που τους δημιουργούνται από την παιδική ηλικία περί αντρισμού, και μη θεωρηθείς gay κ.τ.λ.). Από 'κει και ύστερα ένα άτομο - ανεξαρτήτως φύλου- δε θέλει σε καμία περίπτωση να τον προσεγγίσει ή να ΞΕΡΕΙ ότι τον προσεγγίζει σεξουαλικά ένα άλλο άτομο του ίδιου φύλου. Είναι κάτι ασυνήθιστο, κάπως "αχώνευτο"¨για αυτούς. Μη ξεχνάμε ότι το σεξουαλικό ένστικτο συνδέεται σε ένα βαθμό με τον χαρακτήρα και τον τρόπο σκέψης μας (τεσπα, με λίγα λόγια όπως είπα είναι ευαίσθητο ζήτημα που δεν είναι εύκολο για μερικούς να το αντιμετωπίσουν με καθαρή λογική :P ).

Οι έντονες αρνητικές αντιδράσεις από μέρους των str8 σε αυτές τις περιπτώσεις, imo οφείλονται στα παραπάνω. Και -ειδικά όταν ο ομοφυλόφιλος που σου την πέφτει επιμένει- μια έντονη αντίδραση, ένα ξέσπασμα για να "φύγει μακριά σου" είναι μια διέξοδος για να δώσεις τέλος σε αυτή την αμήχανη στιγμή.

Προσωπικά, ως ομοφυλόφιλος έχει τύχει να ερωτευτώ str8 άτομο και ύστερα από χρόνια μαρτυρίου επειδή δε μπορούσα να του μιλήσω, να κάνω μια προσπάθεια να τον προσεγγίσω για να του ζητήσω συγνώμη που τον έπριζα τόσο καιρό (τίποτα σπουδαίο μωρέ, μόνο 2 φορές τη μέρα εμφανιζόμουν τυχαίως μπροστά του επί 2,5 χρόνια :clapup::clapup: δεν άντεχα να μη τον βλέπω τον άτιμο :inlove: ), όταν έφτασα δίπλα του κόμπλαρα, δεν ήξερα τι να του πω και να μιλήσω ήρεμα. Τελικά αντέδρασε αρνητικά - όπως ήταν αναμενόμενο- .

Εντελώς προσωπική μου συμβουλή είναι να ξεκομπλάρετε μερικοί και μερικές. Δείξτε κατασταλλαγμένοι και σίγουροι για τον εαυτό σας άνθρωποι. Δε λέω πως το κράξιμο δεν είναι λύση για ορισμένες περιπτώσεις όπου ο άλλος "τα θέλει", αλλά στο μη χυδαίο "πέσιμο" πιστεύω ότι μια ήρεμη αντίδραση, λίγη ευγένεια από μέρους σας τύπου "Φίλε μου δεν ενδιαφέρομαι" αρκεί. Άλλωστε για εσάς μπορεί να είναι μια στιγμή αμηχανίας, για τον άλλον είναι κάτι παραπάνω για να φτάνει σε σημείο να παίρνει μια πρωτοβουλία σαν αυτή και να σας πλησιάζει και με την αμφιβολία του τρόπου αντίδρασής σας.
(Δεν έχω καμία διάθεση να κάνω μαθήματα ηθικής/συμπεριφοράς, όμως είναι πράγματα που θέλω να επισημάνω ως άτομο της... απέναντι όχθης).

Αν σας ερωτεύτηκε ομοφυλόφιλο άτομο ποτέ (όχι απλά σας την "έπεσε") και σας εξέφρασε ή προσπάθησε τουλάχιστον να σας εκφράσει τα αισθήματά του και το κράξατε, στείλτε μου ένα PM να βρεθούμε να σας δείρω. :)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ας σταματήσει και η καραμέλα ότι οι γυναίκες συμπονούν τους gay. Έχω ακούσει τα τέρατα και από αυτές...

wtf!:eek:
Για αρχη...οσες δεν εχουν προβλημα με τους γκει, αυτο δε μεταφραζεται σε συμπονια...
Για να συναναστραφω με τον οποιονδηποτε, δε ζηταω να μαθω τι και ποιον βαζει στο κρεββατι του..δε με αφορα...ως ανθρωπο τον εξεταζω...
Το "ας σταματησει και η καραμελα", που χρησιμοποιεις, ειναι σα να θεωρεις οτι η πλειοψηφια των γυναικων εχει καποιο προβλημα με τους ομοφυλοφιλους..πραγμα που θεωρω οτι δεν ισχυει και ειναι υπερβολη εκ μερους σου η χρησιμοποιηση μιας τετοιας εκφρασης και δη σε συνδυσμο με τη λεξη "συμπονια"...
Παραυτα, σαφως και θα υπαρχουν και οι ακραιες αποψεις, συμπεριφορες και αντιδρασεις στο θεμα των ομοφυλοφιλων, οπως σε ολα...
Μονο που αυτο δε σημαινει, οτι εκφραζουν την πλειοψηφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
wtf!:eek:
Για αρχη...οσες δεν εχουν προβλημα με τους γκει, αυτο δε μεταφραζεται σε συμπονια...
Για να συναναστραφω με τον οποιονδηποτε, δε ζηταω να μαθω τι και ποιον βαζει στο κρεββατι του..δε με αφορα...ως ανθρωπο τον εξεταζω...
Το "ας σταματησει και η καραμελα", που χρησιμοποιεις, ειναι σα να θεωρεις οτι η πλειοψηφια των γυναικων εχει καποιο προβλημα με τους ομοφυλοφιλους..πραγμα που θεωρω οτι δεν ισχυει και ειναι υπερβολη εκ μερους σου η χρησιμοποιηση μιας τετοιας εκφρασης και δη σε συνδυσμο με τη λεξη "συμπονια"...
Παραυτα, σαφως και θα υπαρχουν και οι ακραιες αποψεις, συμπεριφορες και αντιδρασεις στο θεμα των ομοφυλοφιλων, οπως σε ολα...
Μονο που αυτο δε σημαινει, οτι εκφραζουν την πλειοψηφια...

Υπάρχει η εντύπωση ότι οι γυναίκες γενικά δεν βλέπουν αρνητικά τους gay. Από αυτά που έχω ακούσει όμως κατα καιρούς, δυστυχώς αρκετές τους κάνουν έντονη κριτική με πολλούς τρόπους. Παντού υπάρχουν εξαιρέσεις και φυσικά δε μίλησα για πλειοψηφία.

Η συμπόνια ήταν λάθος λέξη,:redface: δεν υπάρχει κάτι το οποίο πρέπει να συμπονέσεις απλώς επιλογή είναι αλλά δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά ούτε θεωρώ ότι συμβαίνει στο σύνολο των γυναικών αυτό. Ίσα-ίσα εξαρτάται από το άτομο.

Μάλλον συμφωνούμε απλώς δε το έθεσα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos8985

Νεοφερμένος

Ο giorgos8985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οχι ευτυχως, αλλα στην κοινωνια που ζουμε τωρα πια ολα ειναι πιθανα.Για παραδειγμα αν αυριο γινει αυτο θα με ενοχλησει αλλα δεν θα μου κανει εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλως η κακως μου τυχε και αυτο..Ευτυχως ηταν ανωδυνη εμπειρια αλλα σιγουρα τη στιγμη εκεινη ειχα σοκαριστει.
Δουλευα σε ενα γραφειο και ερχοταν ενα διαστημα καποιος(που λεει ο λογος καποιος:P)και τον εβλεπες..να μη το πω πεταχτουλι,να μη τον πω..χαρουμενο,να τον πω...ανεμελο!!:D
Εγω τον περασα για γκευ,μετα απο 2-3 φορες που ειχε ερθει στο γραφειο για μια υποθεση του.σε μενα δε μιλησε ποτε..μια μερα επιβεβαιωθηκα για την σκεψη που εκανα,γιατι καθως εφευγε περνα απ το γραφειο μου κ αφηνει ενα χαρτι χωρις να μιλησει..εγραφε το ονομα του και το κιν του και οτι περιμενε να του απαντησω!:mad:Περιττο να πω πως το χαρτι ηταν μεσα στη κολωνια βουτηγμενο:/:
Απ τη μια λες οτι οκ,επιβεβαιωθηκες κ παλι οτι περνα η μπογια σου,αλλα..χαθηκε ο κοσμος να την λεγανε Αλεξανδρα και οχι Αλεξανδρο????:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaf_4

Νεοφερμένος

Η zaf_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θα το θέσω αλλιώς.. εγώ είμαι λεσβία.. και μου την έχουν πέσει αρκετοί άνδρες.. με τον τρόπο μου τους είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι. Είναι απλό, το φλέρτ γίνεται από οποιονδήποτε... σημασία έχει να είναι το σωστό και όχι το ενοχλητικό. Εαν ενδιαφέρεσαι καλώς... εάν όχι.. τότε "αντε γεια".
Όσον αφορά γι' αυτήν από το σούπερ μάρκετ.. πες μου πως είναι για να την καταγγείλω στον Οργανισμό μας!!!!
΄Πλάκα κάνω... έλεος αυτό δεν είναι καμάκι από όποιον και εάν προέρχεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εμενα με χουφτωσε καποιος νεαρος οταν κατεβηκα απο το λεωφορειο και μολις με χουφτωσε μου ειπε και καλα ουπς συγνωμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
όχι δεν έτυχε ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εμένα δυστυχως μου συμβαίνει συνέχεια και λέω δυστυχως γιατί με ερωτεύονται και ύστερα δεν δέχονται την αρνηση. Πολλες φορές δημιουργήθηκε πρόβλημα απο κρυφούς που εκδηλώθηκαν και ύστερα μετανοιωσαν που αποκαλύφθηκαν σε λάθος μεριά. Δύσκολη κατάσταση και δυσάρεστη περισσότερπο για μενα, μιας και δεν ζήτησα τα μυστικά τους για να υποφέρω μετά που μου τα ειπανε...

Δύο γκέυ πάντως, εκδηλωμένοι και κανονικοί, που ευτυχώς ήμασταν φίλοι κάθησαν και μου το εξήγησαν, αφού μου την έπεσαν για τα καλά, ότι λέει φαίνομαι "μεγάλος μπίχτης" (ακουσον, άκουσον) και αυτό τους διεγείρει λέει και χάνουν το μυαλό τους και τον ελεγχο ... Εχει τρελαθεί ο κόσμος, τί να πώ..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WalkerYannis

Νεοφερμένος

Ο WalkerYannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εμένα δεν μου την έχουν πέσει ανοιχτά, ωστόσο έχω δεκτεί σεξουαλική παρενόχληση. Όταν ήμουν 11 χρονών, ένας στο λεωφορείο, λίγο μεγαλύτερός μου, τέντωνε το χέρι του και μου ακουμπούσε... Κοντά ήταν ο πατέρας μου κι ο αδερφός μου, αλλά αφενός δεν το είχαν προσέξει, αφετέρου κι εγώ δεν ήθελα να φέρω αναστάτωση. Το ίδιο συνέβη και λίγα χρόνια αργότερα στο τραίνο. Με τη διαφορά ότι εκείνος ήταν μεγάλος, χονδρός και ψηλός συν ότι μου πατούσε το πόδι και με κοίταζε με νόημα. Θυμάμαι ότι παρόλο που το βαγόνι ήταν γεμάτο, πραγματικά φοβήθηκα! Στον αδερφό μου έχει τύχει παρόμοιο αλλά από...παπά!
Έκτοτε δε με ενόχλησε κανένας. Απλώς επειδή τα τελευταία χρόνια δέιχνω μιαν ανοχή στους γυναικωτούς (το θεωρώ επάρατη ασθένεια), ή τουλάχιστον δεν τους αποστρέφομαι και γενικά δεν είμαι είρων, δύο τέτοιοι στη δουλειά μου γουστάρουν την παρέα μου, αν και ακόμα δε με έχουν ενοχλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
χαχα.. τί μου θυμίσατε...

Ένα καλοκαίρι (πρέπει να 'μουνα 16-17) δούλευα στο ταμείο ενός εστιατορίου. Όταν μπήκε ο τύπος και παράγγελε φαγητό, δεν έδειχνε καθόλου θυλοπρεπής ή κάτι που να με κάνει να φανταστώ ότι είναι γκέι. Όταν ήρθε να πληρώσει, μου την έπεσε κανονικά! Μέχρι εκείνο το σημείο, ούτε γυναίκα δεν μου την είχε πέσει έτσι!!
Τέλος πάντων, ο τύπος αρνούταν να φύγει άν δεν έπερνε το τηλέφωνό μου και έτσι κάθησε στο μαγαζί κανα 3ωρο περιμένοντας να τελειώσω. Περιττό να πώ ότι είχα τρομάξει αλλά και δέν ήθελα να τον ντροπιάσω μπροστά σε γεμάτο μαγαζί.
Τελικά το είπα στον μάγειρα που ήτανε φιλαράκι, και όταν κλείσαμε βγήκε και του λέει του τύπου: "Ρε φίλε, τρέχει τίποτα με τ' αγόρι μου;"
Ο τύπος έφυγε με τα μούτρα ως εκει κάτω και εμείς τρελαθήκαμε στο γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

insomnia

Νεοφερμένος

Η insomnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτο μου εχει τυχει 2 φορες.Την μια πιο φανερα την αλλη μπορει να ηταν και ιδεα μου.
Την φορα που μου συνεβη ''εμμεσως''ημουν μεθυσμενη σε ενα παρτυ και οπως καθομουν στον καναπε ηρθε μια κοπελια γνωστη μου και μεακουμπουσε ειχε κατσει και πανωμου και εκτος αυτου ηταν...επικυνδυνα κοντα....αλλα ετσι οπως ημουνα εγω δεν καταλαβα τιποτα
Την δευτερη φορα που ηταν και πιο σοκαριστικη γιατι εγινε οταν ημουν νηφαλια και το χειροτερο απο μια τυπισσα καμια 30 χρονια μεγαλυτερη και μεθυσμενη!!!
Ερχεται λοιπον και κατι μου ελεγε που δεν καταλαβαινα(Ημουν στην Γαλλια)και καποια στιγμη στο ξεκαρφωτο πηγε να με φιλησει αλλα ευτυχως γυρισα το κεφαλι μου!!!Τα επαιξα!!Ηταν και η μανα μου μπροστα...!!
και μετα απο αυτο εφυγα με ελαφρα πηδηματακια προς την μαμα μ:)


Παντως εγω δεν εχω προβλημα με κατι τετοιο απλα δεν δεχομαι να αρνουμαι ευγενικα και ο αλλος να επιμενει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
του ιδιου φυλου μια φορα,ηταν η ξαδερφη μιας φιλης μου αλλα ηταν διακριτικη και μη ενοχλητικη, αμεσως ξεκοψε μολις ειδε οτι δεν.. ενδιαφερομαι!

θυμαμαι ομως που γυρω στα χριστουγεννα πηγαμε σε gay club με μια φιλη για πλακα και μας την επεσε ενας (δε ξερω πως βρεθηκε ο straight εκει μεσα:P) και επειδη δεν ελεγε να φυγει, του παμε οτι ειμαστε ζευγαρι! πολυ γελιο... και αυτος αντι να φυγει αρχισε να ψηνει στον εγκεφαλο του την ιδεα του τριο και κολλησε ακομα περισσοτερο!

στο τελος αγαναχτησα και του κανω ''δε παμε με αντρες, δε μας αρεσει σορυ!''
και με τα πολλα εφυγε εχοντας ενα ηλιθιο χαμογελο:P πολυ γελιο εκεινη η βραδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top